Shekor وارد سنگاپور یک دهه پیش در سن 17 سالگی یکی از بسیاری از کم درآمد کارگران مهاجر که شده این شهرستان را, رشد, ساختمان بیمارستان, خطوط مترو و شنهای خلیج مارینا رفت و آمد مکرر.

در سال مشغول به کار در تولید آلومینیوم و در سایت های ساخت و ساز های ملی بنگلادش دچار انواع صدمات مرتبط با کار. اخیر در مارس 18, چپ او را با درد سوزاننده در ران چپ خود را.

که هم تاریخ است که عفونت کروناویروس در شهر-دولت — که پاسخ اولیه اپیدیولوژی تا به حال مورد تحسین قرار گرفته به عنوان استاندارد طلا — شروع افزایش از 313 سپس به بیش از 9000 به عنوان روز سه شنبه پس از دو روز رکورد جهش.

تقریبا 70 درصد از سنگاپور coronavirus موارد متمرکز در مهاجر خوابگاه.

سنگاپور کارگران مهاجر در صورت افزایش خطر ابتلا به عفونت به دلیل پر جمعیت زندگی در محله های فقیر, تغذیه, محدود دسترسی به مراقبت های بهداشتی و تجهیزات حفاظت شخصی پایین دستمزد و در برخی موارد تبعیض است.

سمت چپ: تقریبا 70 درصد از سنگاپور coronavirus موارد متمرکز در مهاجر خوابگاه. راست: سنگاپور کارگران مهاجر در صورت افزایش خطر ابتلا به عفونت به دلیل پر جمعیت زندگی در محله های فقیر, تغذیه, محدود دسترسی به مراقبت های بهداشتی و تجهیزات حفاظت شخصی پایین دستمزد و در برخی موارد تبعیض است.

بالا: تقریبا 70 درصد از سنگاپور coronavirus موارد متمرکز در مهاجر خوابگاه. پایین: سنگاپور کارگران مهاجر در صورت افزایش خطر ابتلا به عفونت به دلیل پر جمعیت زندگی در محله های فقیر, تغذیه, محدود دسترسی به مراقبت های بهداشتی و تجهیزات حفاظت شخصی پایین دستمزد و در برخی موارد تبعیض است.

هزاران نفر از موارد جدید — و تقریبا 70 درصد از سنگاپور کل متمرکز در خوابگاه که خانه کارگران مهاجر که قفل شده پایین در محله های خود را به مقامات به دنبال یک راه حل است. برای Shekor که تنها به نام او به خاطر ترس از عذاب از کارفرمای خود به این معنی که هیچ دسترسی به مسکن او فقط نیاز به خواب.

“همه چیز خیلی سخت است برای همه در اینجا او گفت:” در یک مصاحبه تلفنی از خوابگاه از 25000 که در آن صدها نفر آلوده شده اند. “به نظر می رسد مانند آنها تنها به جدی ترین آنهایی که به بیمارستان; عادی آنهایی که مثل من هیچ کس طول می کشد مراقبت از ما.”

این وضعیت نشان از آسیب پذیری کارگران مهاجر که در سنگاپور را تشکیل می دهند یک سوم از نیروی کار است. خطرات خود را از عفونت ها تشدید پر ازدحام زندگی در محله های فقیر, تغذیه, محدود دسترسی به مراقبت های بهداشتی و تجهیزات حفاظت شخصی پایین دستمزد و در برخی موارد تبعیض است.

یک سایت ساخت و ساز در سنگاپور نهفته است خالی در آوریل 11 در طول توقف غیر ضروری کار برای جلوگیری از سنبله در coronavirus موارد است.

در ایران کارگران’ چهارم نیز تبدیل به عفونت نقاط. همانطور که در سنگاپور بسیاری از کارگران مهاجر از آسیای جنوبی است. در جای دیگر مهاجران آفریقایی در چین روبرو هستند تبعیض و بیگانه ستیزی حاضر ورود به رستوران و یا اخراج از خانه های خود. سنگاپور بزرگترین چینی-زبان broadsheet, Lianhe Zaobao اخیرا نامه ای از یک خواننده که سرزنش مهاجران برای شیوع بیماری برچسب زدن خود را به کشورهای “عقب مانده” و شیوه های خود را کثیف.

در سنگاپور منتقدان می گویند این حوادث نشان داد که غرور در میان مقامات و جامعه گسترده تر که در زمان داده شده اولیه خود را با موفقیت در نگه داشتن عفونت اعداد پایین در حالی که عدم آماده سازی برای امکان شیوع در میان اکثر منکوب شده است.

یک کارگر در یک خوابگاه بالکن.

کارگران اویختن در یک خوابگاه ترکیب. حدود ده ترکیبات قرار داده شده است در قرنطینه که بدان معنی است که کارگران در حال محدود به اتاق خود.

چپ: یک کارگر در یک خوابگاه بالکن. راست: کارگران اویختن در یک خوابگاه ترکیب. حدود ده ترکیبات قرار داده شده است در قرنطینه که بدان معنی است که کارگران در حال محدود به اتاق خود.

بالا: یک کارگر در یک خوابگاه بالکن. پایین: کارگران اویختن در یک خوابگاه ترکیب. حدود ده ترکیبات قرار داده شده است در قرنطینه که بدان معنی است که کارگران در حال محدود به اتاق خود.

“برای اولین بار دو ماه ما درگیر در بسیاری از خود تبریک گفت:” الکس, Au, معاون رئیس جمهور از حقوق, گروه گذرا کارگران تعداد بیش از حد (TWC2). “اگر کسی تا به حال مراقبت به دنبال خطرات در حال حاضر وجود دارد.”

مقامات در حال برنامه ریزی برای این بیماری همه گیر با تمرکز تنها بر شهروندان گفت: توزیع فولاد ماسک ضد عفونی کننده دست و قابل استفاده مجدد ماسک تنها به آموزش خانواده ها. سنگاپوری ساکنان از بازگشت از ایالات متحده و بریتانیا در ضمن قرار شد تا در چهار و پنج ستاره هتل ها توسط دولت پرداخت می شود.

“این نشان دهنده عمدی invisibilization از کارگر خارجی; ماشین آلات تمام از دولت عمل به عنوان اگر آنها وجود ندارد,” او گفت:.

یک داوطلب در کارگران مهاجر مرکز کمک می کند تا سازماندهی بطری ضد عفونی کننده دست که توزیع خواهد شد به کارگران است.

HealthServe غیر انتفاعی ارائه یارانه مراقبت های بهداشتی به کارگران مهاجر گفت: مهاجران بوده است اضطراب به عنوان اوایل فوریه در مورد ویروس و سطح خود را از خطر در شرایط زندگی به سر می برند. اما یک تغییر در قوانین و مقررات به معنای داوطلب پزشکان و پرستاران نیروی انسانی سازمان غیر انتفاعی درمانگاه دیگر نمی تواند در خدمت پاره وقت مجبور به قطع خدمات توسط 90 درصد است.

“این یک وضعیت ما احساس بود رفتن به می آیند حتی اگر ما شد به امید بهترین ها” گفت: Suwen پایین سخنگوی HealthServe.

یک سخنگوی وزارت نیروی انسانی در پاسخ به یک درخواست برای نظر از واشنگتن پست با انتشار اخبار صادر شده 14 آوریل گفت که مقامات در حال تلاش برای “کاهش تعداد کارگران در خوابگاه و همچنین پیاده سازی پزشکی حمایت از طرح در تمام خوابگاه.”

کارگران در خدمات ضروری منتقل شده اند از خوابگاه های این وزارتخانه گفت: در حالی که مقامات بودند شناسایی جایگزین تسهیلات برای دیگران مانند ارتش, اردوگاه های ورزشی و سالن های خالی مسکن بلوک و ظروف حمل و نقل.

“ما اولویت فوری برای کارگران در خوابگاه است که به آنها کمک کند سالم بماند و به حداقل رساندن تعداد که آلوده گفت:” ژوزفین تئو سنگاپور نیروی انسانی وزیر در یک کنفرانس خبری هفته گذشته است.

در یک آدرس به ملت در روز سه شنبه سنگاپور نخست وزیر Lee Hsien Loong شروع به ذکر است که تعداد موارد جدید در جامعه محلی وارد کردن قبل از اذعان به مشکل افزایش شدید در تعداد موارد به شدت در میان مهاجران.

“ما خواهد شد مراقبت از شما فقط می خواهم ما برای مراقبت از سنگاپور,” او گفت:. “ما خواهد شد نگاه کنید بعد خود را, سلامت, رفاه خود و امرار معاش خود را.”

HealthServe داوطلبان آماده سازی برای حضور در بیماران در درمانگاه. این سازمان فراهم می کند کم هزینه خدمات پزشکی به کارگران مهاجر.

کارگران مهاجر صبر دیده می شود در یک HealthServe درمانگاه.

سمت چپ: HealthServe داوطلبان آماده سازی برای حضور در بیماران در درمانگاه. این سازمان فراهم می کند کم هزینه خدمات پزشکی به کارگران مهاجر. راست: کارگران مهاجر صبر دیده می شود در یک HealthServe درمانگاه.

بالا: HealthServe داوطلبان آماده سازی برای حضور در بیماران در درمانگاه. این سازمان فراهم می کند کم هزینه خدمات پزشکی به کارگران مهاجر. پایین: کارگران مهاجر صبر دیده می شود در یک HealthServe درمانگاه.

مقامات در حال همکاری با سازمان هایی مانند کارگران مهاجر مرکز که در برنامه “سفیران” که در حال کمک به همکاران خود و دوستان درک شیوه های بهداشت اجتماعی فاصله و نکات مثل نحوه ارسال حواله آنلاین. Yeo Guat کونگ گروه رئیس گفت: تمرکز باید بر روی بهبود شرایط در آینده است.

“در حقیقت هر کس خواهد بود استراتژيك” Yeo گفت. “اما این است که واقعا بی سابقه جهانی همه گیر.”

موج دوم coronavirus عفونت شروع به گرفتن ریشه در سنگاپور در اواسط ماه مارس شبیه به دیگر نقاط آسیا مانند هنگ کنگ و تایوان به عنوان ساکنان خارج از کشور رفتند و برگشت به منطقه هنگامی که شیوع بیماری شدت در اروپا و ایالات متحده است. اما در حالی که هنگ کنگ موفق این سنبله گرفتن موارد جدید را به تک رقمی بیش از هشت روز راست و تایوان ثبت شده چند روز این ماه با هیچ مورد جدید سنگاپور در حال حاضر در میان بالاترین تعداد موارد سرانه در سطح جهان است.

این کارگران مهاجر تحمل فشار از شیوع بیماری در حال شدت و مرد شاغل در ساخت و ساز و كار فشرده و بخش هایی که سنگاپور جلوگیری از. نمونه کارگر ساختمانی در سنگاپور را بدست آورده در حدود 430 $در ماه, در حالی که متوسط درآمد ماهانه برای سنگاپور دلار است 3,227.

این درست است که معمولا شلوغ با کارگران مهاجر با بهره گیری از یک روز خاموش است.

“برای نگه داشتن آنها را ارزان ما برای بهره برداری” گفت: Au از TWC2. “ما آنها را بسته به [کامیون] ما آنها را بسته به خوابگاه و در حال حاضر زمانی که یک بحران بازدید آنها بدون بافر.”

خوشه های شناسایی شده اند در بسیاری از خوابگاه. بیش از یک دوجین خوابگاه قرار داده شده اند و تحت قرنطینه معنی کارگران نمی تواند ترک اتاق خود را در حالی که تقریبا تمام ساکنان خوابگاه در حال حاضر منع خروج از امکانات است که توسط پلیس محافظت.

این بیش از 200 ، 000 ساکنان خوابگاه در حال حاضر اضطراب حوصله جدا شده و می ترسم. قادر به خرید مواد غذایی طبخ برای خود و یا خرید کارت تلفن برای تماس با خانه آنها تقریبا به طور کامل وابسته به موسسه خیریه و جزوه.

مهاجران خارج صبر فروشگاه مواد غذایی در کارگران مهاجر ، کارگران در حال شدت و مرد شاغل در ساخت و ساز و كار فشرده و بخش هایی که سنگاپور جلوگیری از.

مهاجران ترک فروشگاه خود را خرید. نمونه کارگر ساختمانی در سنگاپور را بدست آورده در حدود 430 $در ماه, در حالی که متوسط درآمد ماهانه برای سنگاپور دلار است 3,227.

سمت چپ: مهاجران خارج صبر فروشگاه مواد غذایی در کارگران مهاجر ، کارگران در حال شدت و مرد شاغل در ساخت و ساز و كار فشرده و بخش هایی که سنگاپور جلوگیری از. راست: مهاجران ترک فروشگاه خود را خرید. نمونه کارگر ساختمانی در سنگاپور را بدست آورده در حدود 430 $در ماه, در حالی که متوسط درآمد ماهانه برای سنگاپور دلار است 3,227.

بالا: مهاجران خارج صبر فروشگاه مواد غذایی در کارگران مهاجر ، کارگران در حال شدت و مرد شاغل در ساخت و ساز و كار فشرده و بخش هایی که سنگاپور جلوگیری از. پایین: مهاجران ترک فروشگاه خود را خرید. نمونه کارگر ساختمانی در سنگاپور را بدست آورده در حدود 430 $در ماه, در حالی که متوسط درآمد ماهانه برای سنگاپور دلار است 3,227.

یک کارگر در یکی از بدترین ضربه خوابگاه که فقط می خواستم به شناسایی نام علی بود برای درمان گلو درد و تب قبل از این مستند قرار داده و در مرخصی استعلاجی تا 9 آوریل. او با توجه به “مشاوره برای بیماران مبتلا به عفونت دستگاه تنفسی” — یک وضعیت است که به معنی او را به منزوی کردن خود از دیگران و یا جریمه 7000 دلار.

که غیر ممکن بود در 12 نفر اتاق, او گفت:. علی سرفه ادامه داشت اما تحت مستند او قادر به دنبال توجه پزشکی برای چند روز.

“چه کسی به من هر گونه درمان یا کمک کنم.” او در مصاحبه ای گفت:. “من می ترسم من می میرند قبل از هر گونه کمک می آید.”

مقامات می گویند که آلوده ساکنان خوابگاه مرتبط شده اند از طریق کار مشترک سایت و از طریق مکان هایی مانند مراکز خرید که در آن بسیاری از جمع آوری در روز خود را خاموش. در خوابگاه قبل از مستند مردان قادر به معاشرت با یکدیگر و طبخ با هم حواس پرتی خود را از لحاظ جسمی خواستار شغل و سختی دوری از خانواده خود را.

در مصاحبه روز شنبه علی گفت که او در نهایت قادر به دیدن یک دکتر که به او شربت سرفه و آزمایش او برای coronavirus. او شنیده نمی شود برگشت. او 11 هم اتاقی در حال تلاش برای نگه داشتن فاصله خود از یکدیگر اما پیدا کردن آن را در نزدیکی غیر ممکن است. در سفر به حمام در پنج شنبه شب, او در بر داشت که هیچ دست صابون.

آمبولانس برگ خوابگاه ترکیب.

در شب او با گذشت زمان با خواندن کتاب های مهندسی و زبان برای خانواده اش.

“به من گفت: برادر من در مورد علائم و او توضیح داد که آن را به مادر من پشت در بنگلادش,” او گفت:. “او فقط شروع به گریه.”

جنیفر Chowdhury در داکا, بنگلادش کمک به این گزارش. ویرایش عکس توسط Olivier Laurent. طراحی توسط جوآن لی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات