پس از بازی 7 از سری جهانی آن شده است تمام سراشیبی برای بیس بال

چندی بعد هنگامی که ساختمان خالی آدم ایتون led خانواده اش تا ستاره شرق مراحل و بر روی زمینه. چراغ بودند کاهش نیافته است. غرفه خالی شد. تمیز کردن خدمه جاروب یک ظرف غذا به شمع. ایتون اتباع حق fielder گفت: پسر خود را به تنه زدن در اطراف پایگاه. او نشان داد پدر و مادر که در آن برای قرار دادن پای خود را به طوری که آنها می تواند ایستاده بود او را در جعبه خمیر را. سپس او رفت و او پدر و مادر خود و همسر را به نقطه دقیق که در آن او را تماشا نهایی ،

همه آنها ایستاده بود تصور آن را دوباره صرفه جویی در تصویر در امن ترین قطعات از مغز خود را. اما در آن لحظه به عنوان احزاب پر واشنگتن طرفداران بیس بال نمی توانست شناخته شده است به انجام همان. در هشت ماه از سال بوده است وجود دارد آستروس خیانت رسوایی Red Sox, فریب داد, رسوایی رمان coronavirus همه گیر متعاقب آن کار نبرد بین بازیکنان و صاحبان این مشکل درمان جزئی leaguers — نفس عمیق بکشید و با یک توافق در این هفته ظهور 60 بازی فصل در حالی که این کشور همچنان پیچیده شده در یک بحران بهداشت عمومی.

بنابراین بازی 7 از سری جهانی است که نه تنها آخرین بار دو تیم درگیر در معنی رقابت است. این یکی از آخرین چیز خوب است که اتفاق افتاده است در بیس بال. این آرامش قبل از هنوز مواج طوفان.

“اگر طرفداران یافت چیزی به جای بیس بال در این زمان با تمام است که اتفاق افتاده و سپس این ورزش را یک مشکل در حال حرکت رو به جلو گفت:” جورج Dohrmann که کتاب “Superfans,” بررسی روانشناسی fandom. “اما آن را بیشتر احتمال دارد که این حوادث — تقلب و رسوایی به اعتراضات کارگری — آن را کمتر به احتمال زیاد برای طرفداران به تصویب این بازی به نسل بعدی.”

Dohrmann توضیح داد که اگر بیس بال لغو شد برای سال 2020 خشم طرفداران را بیشتر به احتمال زیاد پیدا کردن یکی دیگر از تعمیر. که هنوز هم می تواند اتفاق می افتد با کروناویروس در ادامه به موج دار شدن از طریق امریکا و سلامت-و-ایمنی طرح که لولا در شل و ول افتخار کد. اگر آن را انجام, اروپا, فوتبال, گلف و نسکار در حال حاضر عامل. NBA و NHL طرح توجیهی عایق بازیکنان خود را در “حباب” و یا “مرکز شهر” را برای به حداقل رساندن سفر و به حداکثر رساندن انزوا و ایمنی.

اما وجود دارد مقدار زیادی از دلایل مردم دور یک ورزش است. آنها ممکن است یک کودک با یک شریک جدید و یا از طریق دیگر زندگی در حال تغییر رویداد Dohrmann می گوید. و اگر بیس بال می بیند آهسته قطره خروج که آیا آن یک فصل یا نه, شانس خوب وجود دارد 2020 یک عامل است.

راه اندازی در آمد Nov. 12, 2019, وقتی, ورزشی, گزارش شده است که آستروس تا به حال استفاده غیر قانونی ثبت نام الکترونیکی سیستم در سراسر 2017 و 2018. مایک Fiers سابق Astros پارچ جلو آمد به افشای آنها و برچسب شد به عنوان یک “whistleblower.” توسط بهار زمانی که اردوگاه های آغاز شده در فلوریدا و آریزونا لیگ وارد کرده بود مجازات در برابر Astros و بررسی شواهد که Red Sox تا به حال به طور غیر قانونی به سرقت رفته علائم بیش از حد.

بقیه لیگ به نظر می رسید یک مشترک اهانت به هوستون. بسیاری از آنها نیز ناراحت کمیسر راب مانفرد گفت: مجازات متناسب نیست تجاوزات. هوستون از دست یک مدیر جنرال موتورز پیش نویس میدارد و پول است. اما بازیکنان فعال مجازات شدند و خود را در سال 2017 به عنوان دست نخورده باقی مانده بود.

این تنها آغاز است.

اما این لیگ مخالفت توافق به نام برای دومین اقتصادی مذاکره برای بازی های انجام شده بدون طرفداران, برای جبران درآمد از دست رفته از بلیط امتیازات و پارکینگ. بعد از ارائه آن برای یک 82-بازی فصل با sliding-scale ساختار پرداخت. این دور از pro rata به عنوان بازیکنان اعتقاد بر این بوده است به توافق.

“طرفداران دنبال آن رسیدگی, مانند اعتصاب و کار مذاکرات زیرا آنها می خواهند بدانند که زمانی که بازی ها به عقب خواهد بود” Dohrmann گفت. “اما پول طرف را می توان خاموش به خصوص در حال حاضر.”

قبل از MLB پیش نویس پخش در اوایل این ماه مانفرد تضمین فصل برخی از ظهر. روز بعد زمانی که مذاکرات soured دوباره او به ESPN گفت: او “اعتماد به نفس” وجود دارد خواهد بود بیس بال این سال است. در ضمن میدوی را از طریق ژوئن ویروس چپ صدها جزئی بازیکنان لیگ برتر بدون کار.

در مواجهه با چشم انداز پرداخت آنها را 400 دلار در هفته برای تابستان, بسیاری از تیم ها منتشر شد ده ها تن از بازیکنان. اوکلند دو و میدانی تلاش برای قطع پرداخت در مجموع قبل از عمومی بشود آنها را مجبور به عقب ، اتباع تلاش برای کاهش هفتگی حق الزحمه از $400 به $300, اما, عمومی بشود و یک تعهد از عمده خود را leaguers برای پوشش تفاوت آنها را مجبور به بازگرداندن مبلغ کامل.

اتباع صرف حدود 205 میلیون دلار در 40-مرد فهرستی قبل از برنده سری جهانی در سال 2019. آنها قطع 40 جزئی leaguers در پایان ممکن است برای صرفه جویی در 70.000 دلار در ماه ژوئن به دلیل آن است که به طور فزاینده ای به احتمال زیاد وجود دارد که نمی خواهد یک جزئی لیگ فصل است. اکثریت لیگ ساخته شده مشابه انتخاب و آن همه چپ یکی دیگر از تیره را در این ورزش است.

“بخشی از من است خوب اگر سلطنتی را امضاء من نگه داشتن بازی گفت:” یک بازیکن منتشر شده توسط اتباع ممکن است اشاره به یک تیم است که نگهداری از 400 دلار در هفته حق الزحمه کامل منافع و نه قطع هر جزئی leaguers. این بازیکن صحبت کرد و تحت شرط ناشناس ماندن خود را برای محافظت از شانس گرفتن کار دیگری در این ورزش است. “سپس شما متوجه آنها در حال انجام حداقل. جزئی لیگ را به شما آموزش پایین تر از انتظارات. همه بیس بال خواهد شد.”

در حال حاضر وجود دارد یک قرارداد برای یک فصل. به خوبی مرتب کردن بر اساس.

در آن زمان تجارت یک تعداد انگشت شماری از ارائه می دهد که نگاه بسیار شبیه به یکدیگر است. پس از آن اتحادیه بازیکنان کاهش یافته است لیگ را از آخرین پیشنهاد در روز دوشنبه. آنها تا به حفظ حق یک فایل 1 میلیارد دلار شکایت علیه ترک برای مذاکره در ایمان خوب است. اما مطالب اصلی از آخرین پیشنهاد — 60 بازی کامل سرشکن پرداخت — بر اساس آنچه بیس بال تلاش خواهد کرد در ماه جولای.

پس از ماه اکتبر پس از بازی 7 از Eatons ایستاده بود در دقیقه, خدمتکار, پارک بدونم که چه چیزی می تواند بهتر بازی بیس بال است و در معرض هر شکستگی در زیر سطح آن است. این ورزش تا به حال فراموش نشدنی کشش از تبلیغات بد و اختلافات. و آن را فقط ممکن است عمل باز برای این آزمایش خطرناک از یک فصل و آنچه که می آیند با CBA مذاکرات در 2021.

“ما آن را مدیون به طرفداران ما را بهتر از ما شده است طی سه ماه گذشته” مانفرد گفت: آسوشیتد پرس در این هفته نشان می دهد که یک کار مبارزه بود تمام ورزشی انجام داده بود اشتباه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دانلود رایگان مقالات