چندی بعد هنگامی که ساختمان خالی آدم ایتون led خانواده اش تا ستاره شرق مراحل و بر روی زمینه. چراغ بودند کاهش نیافته است. غرفه خالی شد. تمیز کردن خدمه جاروب یک ظرف غذا به شمع. ایتون اتباع حق fielder گفت: پسر خود را به تنه زدن در اطراف پایگاه. او نشان داد پدر و مادر که در آن برای قرار دادن پای خود را به طوری که آنها می تواند ایستاده بود او را در جعبه خمیر را. سپس او رفت و او پدر و مادر خود و همسر خود را به نقطه دقیق که در آن او را تماشا نهایی ،

همه آنها ایستاده بود تصور آن را دوباره صرفه جویی در تصویر در امن ترین قطعات از مغز خود را. اما در آن لحظه به عنوان احزاب پر واشنگتن طرفداران بیس بال نمی توانست شناخته شده است به انجام همان. هشت ماه پس از به ارمغان آورده اند آستروس خیانت رسوایی Boston Red Sox, فریب داد, رسوایی رمان coronavirus همه گیر متعاقب آن کار نبرد بین بازیکنان و صاحبان این مشکل درمان جزئی leaguers — نفس عمیق بکشید و با یک توافق در این هفته ظهور 60 بازی فصل در حالی که این کشور همچنان در بحران بهداشت عمومی.

بنابراین بازی 7 از سری جهانی است که نه تنها آخرین بار دو تیم درگیر در معنی رقابت است. این یکی از آخرین چیز خوب است که اتفاق افتاده است در بیس بال. این آرامش قبل از هنوز مواج طوفان.

“اگر طرفداران یافت چیزی به جای بیس بال در این زمان با تمام است که اتفاق افتاده و سپس این ورزش را یک مشکل در حال حرکت رو به جلو گفت:” جورج Dohrmann که کتاب “Superfans” بررسی روانشناسی fandom. “اما آن را بیشتر احتمال دارد که این حوادث — تقلب و رسوایی به اعتراضات کارگری — آن را کمتر به احتمال زیاد برای طرفداران به تصویب این بازی به نسل بعدی.”

Dohrmann توضیح داد که اگر بیس بال بودند به لغو و برای سال 2020 خشم طرفداران احتمالا پیدا کردن یکی دیگر از تعمیر. که هنوز هم می تواند اتفاق می افتد با کروناویروس در ادامه به موج دار شدن از طریق امریکا و سلامت-و-ایمنی طرح که لولا در شل و ول افتخار کد. اروپا, فوتبال, گلف و نسکار در حال حاضر عامل. NBA و NHL طرح توجیهی عایق بازیکنان در یک “حباب” و یا hub شهرستانها به حداقل رساندن سفر و به حداکثر رساندن انزوا و ایمنی.

اما وجود دارد مقدار زیادی از دلایل مردم دور یک ورزش است. آنها ممکن است یک کودک با یک شریک جدید و یا از طریق دیگر زندگی در حال تغییر رویداد Dohrmann گفت. و اگر بیس بال می بیند آهسته قطره خروج که آیا آن یک فصل یا نه, شانس خوب وجود دارد 2020 یک عامل است.

راه اندازی آمد Nov. 12, 2019, وقتی, ورزشی, گزارش Astros تا به حال استفاده غیر قانونی ثبت نام الکترونیکی-سرقت سیستم در سال 2017 و 2018. مایک Fiers سابق Astros پارچ جلو آمد به افشای آنها و برچسب whistleblower. توسط بهار زمانی که اردوگاه های آغاز شده در فلوریدا و آریزونا لیگ اصلی بیس بال وارد کرده بود مجازات در برابر Astros و بررسی شواهد که Red Sox تا به حال به طور غیر قانونی به سرقت رفته علائم بیش از حد.

بقیه بیس بال به نظر می رسید یک مشترک اهانت به هوستون. بسیاری از آنها نیز ناراحت کمیسر راب مانفرد گفت: مجازات متناسب نیست تجاوزات. هوستون خود را از دست مدیر آن GM, پیش نویس میدارد و پول است. اما بازیکنان فعال مجازات شدند و این تیم را تا سال 2017 عنوان شد سمت چپ دست نخورده.

“این ایده از یک ستاره و یا درخواست برای یک قطعه فلز به عقب به نظر می رسد مانند یک عمل بیهوده” مانفرد گفت: در مصاحبه با ESPN. که باعث موج دیگری از رسانه های اجتماعی به انتقاد از بازیکنان نشان می دهد که مانفرد و MLB بودند از لمس. Los Angeles Dodgers سوم baseman جاستین Turner خلاصه آن را با تغییر سرخوردگی خود را از آستروس به مانفرد گفت: “در این مرحله تنها چیزی که بی جایزه است که در آن می گوید: “کمیسیون” در آن است.”

این تنها آغاز است.

توسط اواسط ماه مارس با ویروس خونتان بیش از همه MLB لغو بقیه بهار آموزش و معلق فصل به طور منظم برای حداقل دو هفته. در اواخر مارس هنگامی که آن را روشن تعلیق خواهد آخرین طولانی تر MLB و اتحادیه بازیکنان به توافق شد که پرداخت بازیکنان سرشکن سهام از حقوق خود را برای با این حال بسیاری از بازی ها در نهایت ایفا کرده است.

اما MLB مخالفت توافق به نام برای دومین اقتصادی مذاکره برای بازی های انجام شده بدون طرفداران, برای جبران درآمد از دست رفته از بلیط امتیازات و پارکینگ. بعد از ارائه آن برای یک 82-بازی فصل با sliding-scale ساختار پرداخت. این دور از pro rata به عنوان بازیکنان اعتقاد بر این بوده است به توافق.

“طرفداران دنبال آن رسیدگی, مانند اعتصاب و کار مذاکرات زیرا آنها می خواهند بدانند که زمانی که بازی ها به عقب خواهد بود” Dohrmann گفت. “اما پول طرف را می توان بزرگ کردن, به خصوص در حال حاضر.”

قبل از پیش نویس پخش این ماه مانفرد تضمین فصل برخی از ظهر. روز بعد زمانی که مذاکرات soured دوباره او به ESPN گفت: او “اعتماد به نفس” وجود دارد خواهد بود بیس بال این سال است. در ضمن در میانه ماه ژوئن این ویروس تا به حال صدها نفر از جزئی بازیکنان لیگ برتر بدون کار.

در مواجهه با چشم انداز پرداخت آنها را 400 دلار در هر هفته برای تابستان, بسیاری از تیم ها منتشر شد ده ها تن از بازیکنان. اوکلند دو و میدانی سعی در توقف پرداخت در مجموع قبل از عمومی بشود آنها را مجبور به عقب ، اتباع تلاش برای کاهش هفتگی حق الزحمه از $400 به $300, اما, عمومی بشود و یک تعهد از عمده خود را leaguers برای پوشش تفاوت آنها را مجبور به بازگرداندن مبلغ کامل.

اتباع صرف حدود 205 میلیون دلار در 40-مرد فهرستی قبل از برنده سری جهانی در سال 2019. آنها قطع 40 جزئی leaguers در پایان ممکن است برای صرفه جویی در 70.000 دلار در ماه ژوئن به دلیل آن است که به طور فزاینده ای به احتمال زیاد وجود دارد که نمی خواهد یک جزئی لیگ فصل است. اکثر تیم های مشابه ساخته شده انتخاب و آن همه چپ یکی دیگر از تیره را در این ورزش است.

“بخشی از من است ‘اگر Royals ثبت خواهد من نگه داشتن بازی,’, ” گفت: یک بازیکن منتشر شده توسط اتباع ممکن است اشاره به یک تیم است که حفظ آن 400 دلار در هفته حق الزحمه و مزایای کامل و نه قطع هر جزئی leaguers. این بازیکن صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به محافظت از خود شانس گرفتن کار دیگری در این ورزش است. “سپس شما متوجه آنها در حال انجام حداقل. جزئی لیگ را به شما آموزش پایین تر از انتظارات. همه بیس بال خواهد شد.”

در حال حاضر وجود دارد یک قرارداد برای یک فصل. به خوبی مرتب کردن بر اساس.

در آن زمان تجارت یک تعداد انگشت شماری از ارائه می دهد که نگاه بسیار شبیه به یکدیگر است. پس از آن اتحادیه بازیکنان کاهش یافته است MLB آخرین پیشنهاد دوشنبه. آنها تا به حفظ حق یک فایل 1 میلیارد دلار شکایت علیه MLB برای مذاکره در ایمان خوب است. اما مطالب اصلی از آخرین پیشنهاد — 60 بازی کامل سرشکن پرداخت — بر اساس آنچه بیس بال تلاش خواهد کرد در ماه جولای.

پس از ماه اکتبر پس از بازی 7 از Eatons ایستاده بود در دقیقه, خدمتکار, پارک بدونم که چه چیزی می تواند بهتر بازی بیس بال است و در معرض هر شکستگی در زیر سطح آن است. این ورزش تا به حال فراموش نشدنی کشش از تبلیغات بد و اختلافات. و آن را فقط ممکن است عمل باز برای این آزمایش خطرناک از یک فصل و آنچه که می تواند با توافق دسته جمعی مذاکرات در 2021.

“ما آن را مدیون به طرفداران ما را بهتر از ما شده است طی سه ماه گذشته” مانفرد گفت: آسوشیتد پرس در این هفته نشان می دهد که یک کار مبارزه بود تمام ورزشی انجام داده بود اشتباه است.

دانلود رایگان مقالات