Simply Red صورت واکنش برای رتبه بندی فرهنگ ها و اقوام در دستور ‘خنکی’ در توییتر

به سادگی قرمز هستند رو به یک واکنش برای یک سایت که رتبه چند اقوام و گروه های اجتماعی توسط چه “سرد” هستند.

گروه رسمی حساب رسانه های اجتماعی است که اغلب سرنشین دار توسط خواننده گروه میک هوککنلل نوشت: “بالا 5 جالبترین فرهنگ در سیاره زمین است. 1. آمریکایی های آفریقایی تبار (آنها را اختراع سرد) 2. طبقه کارگر بریتانیا نوازندگان. 3. (نزدیک 3) جامائیکا 4. یهودی آمریکایی 5. فلامنکو کولی ها.”

پس از ارسال شد ملاقات با تمسخر این گروه حساب اضافه شده: “I. انجام دهد. نه. مراقبت از. چه. شما. فکر می کنم.”

یک ساعت بعد که پیام را به دنبال داشت تا با: “حالا… ایرلندی ساخته شده ما بالا 10.”

آخرین توییت از حساب همان امضا شد با هوککنلل حروف اول اسم. اما با توجه به آنها وجود ندارد از این توییت که باعث خشم آن ناشناخته است, آیا او بود که آنها ارسال شده است.

مردم در واکنش به این توییت با مخلوطی از شوک و سردرگمی و خشم.

“سلام و خوش آمدید به میک هوککنلل مسابقه نقد و بررسی” یک فرد توییتی با دیگری اضافه کرد: “رتبه بندی نژادها/فرهنگ. کاملا افراطی, شرم آور و کمی خطرناک است.”

یکی تویتر ارسال شده یک عکس از آلن کبک در کنار این پیام: “به سادگی پرورش: ارزیابی از کیفیت نسبی مسابقه جهانی با میک هوککنلل.”

یکی دیگر از تویتر قبل از empted یک واکنش نوشتن: ‘”من معنی نیست که به علت جرم من فقط عاشق برای جشن گرفتن تنوع!’ – شما بعد از امروز.”

مستقل در تماس است یک نماینده به سادگی قرمز و هوککنلل برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>