سیمون Biles گریستم در المپیک تعویق در حال حاضر نگرانی در مورد تاخیر روانی تلفات

“من واقعا احساس می کنم که نقش یک عامل بزرگ: برخورد با USAG یک سال دیگر” Biles 23 ساله حاکم بر جهان و المپیک تمام اطراف قهرمان گفت: در یک مصاحبه تلفنی روز شنبه. “این تقریبا به عنوان اگر من احساس می کنم پس من باید یک سال دیگر چیز دیگری است که برای رفتن اشتباه است. یا [USAG] در حال رفتن به انجام کاری اشتباه دوباره. شاید آن سال برای آنها به حق آن را دریافت.”

Biles علنا خطاب به المپیک’ به تعویق افتادن برای اولین بار روز شنبه پس از یک سکوت که منجر به تعجب که آیا او سوال رفتن به جلو.

شروع صبح با یک مصاحبه با “امروز” نشان می دهد از طریق اسکایپ از خانه او درست در شمال هوستون گفتن میزبان هدی قطب نما و ساوانا اکلاهما که او گریستم زمانی که او آموخته است که از طریق یک پیام متنی در طول یک استراحت در آموزش است که این بازی ها بودند که به تعویق افتاد به دلیل رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“گریه کردم” Biles گفت. “اما در نهایت این تصمیم درست است. ما نیاز به مطمئن شوید که هر کس در ایالات متحده و در سراسر جهان است سالم و امن است.”

صحبت با تلفن و بعد از آن Biles شفافی در روند جذب اخبار و اذعان کرد که او در نظر گرفته شده حداقل برای یک بیت نه چسبیده با پیگیری خود را از دوم بازی های المپیک است.

“این فقط فشار روانی رفتن در روز در روز از, روز بعد از قرار دادن در این کار رفتن به سمت این هدف” Biles گفت. “من احساس می کنم در حال حاضر ما نوع تخلیه مخزن گاز ما. من خیلی آماده اند که تجربه در سه ماه; در حال حاضر آن را به عقب رانده یکی دیگر از 15 ماه. که طول می کشد تلفات خود را در ذهن داشته باشند.”

برای او تا به حال نگاه به جلو به گرفتن زندگی پس از بازی های المپیک 2020.

“من آماده بود برای دیدن که من به عنوان یک فرد و نه به عنوان یک ورزشکار” Biles گفت. “دیگر چه ماجراهای من می خواستم به در. برای دیدن آنچه که من دیگر مجموعه مهارت بودند.”

اما او تصمیم گرفت به نونهالان آموزش و تسلیم آن تصویر بزرگ سوال در مورد زندگی فصل بعد تا سقوط 2021.

هنوز هم حتی با نه روز به فرایند اخبار از تاخیر و سه روز به منعکس جدید تاریخ شروع (23 ژوئیه سال 2021 به جای اواخر سال 2020 به عنوان بسیاری از ژیمناست ها ترجیح داده اند), Biles گفت که او نگران روانی عوارض تاخیر را دقیق تست خود را در راه های دیگر ژیمناست است.

“من هنوز در حال مبارزه با آن” Biles گفت. “من در واقع می تواند آن را انجام دهد ؟ من مطمئن نیستم. فیزیکی بخشی است که نمی تواند مشکل است.”

4-پا-8, Biles خواهد بود یکی از بزرگترین نامها در میان حدود 11,000 المپیک برنامه ریزی شده برای رقابت در توکیو — پنج بار مدال المپیک و پنج بار در جهان تمام اطراف قهرمان که تاکنون بی سابقه ای 30 المپیک و جهانی مدال.

تعویق بازی های المپیک 12 ماه خواهد شد که غیر معمول تاثیر بر زن ژیمناست ها که رقابتی عمر کوتاه است.

با استثنای نادر منسوخ شدن می آید در اوایل ورزشی است که در آن پیش از بلوغ بدن یک مزیت است. ژیمناستیک,’ تپش بی امان در استخوان ها و مفاصل exacts سخت و دردناک تلفات. زنان جوان را مرکز ثقل شیفت با بلوغ. و با تجربه ترین ژیمناست برازنده در نهایت شلوغ, توسط نسل بعدی بی باک به ظاهر ساختاری سبک و بی وزن ،

Biles است که استثنا. او نه تنها حفظ فرم خود را از سال 2016 ریو دو ژانیرو بازی کرده است اما افزایش سطح دشواری از مهارت های خود را. در 2019 قهرمانی جهان که او تحت سلطه او تا به حال دو مهارت های جدید اضافه شده به این کد از نقاط تحت نام او — دو-چرخاندن دو پهلو dismount در پرتو تعادل و سه گانه-چرخاندن دو پهلو روی زمین. آورده است که چوب خط حساب کردن ژیمناستیک مهارت های تحمل Biles نام به چهار.

او داده بی نظیر کش جهان مدال و حرکت امضا چه درایوهای Biles به رقابت در سال 2021 هنگامی که او خواهد بود 24?

“این فقط سال به انجام آن را برای خودم و هیچ کس دیگری” Biles گفت. “من آن را برای بسیاری از مردم دیگر در سال 2016 چون من می خواستم لطفا به افراد دیگر. در پایان روز, من به اشتراک گذاشته شده است که با بسیاری از مردم است. احساس می کنم مثل این زمان در اطراف, آن را فقط برای من است.”

در حال حاضر تقریبا مانند هر دیگر آینده نگر 2021 المپیک Biles است که در یک بیماری همه گیر ناشی از وقفه از آموزش است. در حالی که خانواده اش صاحب بهار Tex., بدنسازی که او پایگاه آموزشی شهرستان مقامات دستور داد تمام ورزشگاه بسته به دلیل coronavirus هفته پیش با بازگشایی تاریخ مارس 30 که تقریبا قطعا عقب رانده شود.

او در ماندن متناسب با راه رفتن او بولداگ فرانسوی, لیلو و انجام تمرینات در خانه برای حفظ قدرت در بازوها و پاها و ماهیچه های هسته ای. او تشبیه زمان استراحت از کار بر روی وسایل و تجهیزات ژیمناستیک به نزدیک به 18 ماه او از رقابت های زیر 2016 ریو بازی کشش که در آن او به رقابت پرداختند در “رقص با ستاره ها.”

اما هیچ درجه ای از خانه تمرینات می تواند جایگزین مناسبی برای آموزش خرک تعادل پرتو میله های ناهموار یا فنری غلت طبقه با خالی تشک.

“نداشتن تجهیزات صدمه دیده خواهد شد و ما” Biles گفت. “شما از دست دادن هوا خود آگاهی است. اما تا زمانی که ما ماندن در شکل آن باید نسبتا به سرعت.”

مانند بسیاری از آمریکایی ها با پیوستن به اجتماعی فاصله دستورالعمل برای محدود کردن گسترش ویروس به معنی Biles جدا از عزیزان. او دیده نشده و مادر خود را در دو هفته. که غیر معمول برای او صمیمی خانواده Biles گفت. اما مادر او نلی Biles حفظ خانواده شام یکشنبه سنت آماده سازی وعده های غذایی برای کودکان خود از طریق منظقه وانت.

در ضمن Biles اتحاد پیوست دیگر المپیک و ورزشکاران حرفه ای در اهدای یادگاری به ورزشکاران برای Covid-19 امداد. در مورد او کمک autographed سات.

“در یک بحران مثل این من احساس می کنم هر کسی می خواهد به پرش به بالا به پای خود و به کمک” Biles گفت. “من خوشحالم که من آن را انجام داد.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im