سیمون Biles کست شک در آموزش اگر بازی های المپیک هستند دوباره به تعویق افتاد: “من نمی دانم آنچه من می خواهم انجام’

“من نمی دانم آنچه که من انجام خواهد داد” گفت: Biles صحبت از آموزش های پایه در فصل بهار Tex., در Foudy را “خنده های مجاز” پادکست به عنوان بخشی از ESPNW مجازی نیویورک نشست. “من فقط دعا برای بهترین امید آن می رود که در دلایل خودخواه, البته, اما [نیز] برای تمام ورزشکاران در سراسر جهان نسبت به این رویا است.”

Biles خواهد شد که 24 که 2021 المپیک برگزار شد گفت که بزرگترین چالش نیست ورزش فیزیکی خواسته است. این فشار روانی از نگه داشتن آتش درونی زنده است و انجام این کار بدون ایمان کامل در ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک که شکست خورده است به گزارش پزشک تیم لری Nassar سریال سوء استفاده جنسی و خودداری کرده است, در میان ورشکستگی رسیدگی به افشای اطلاعات است که ورزشکاران و وکلای خود را خواستار هستند.

“هر کس می خواهد با من صحبت می کنند و آنها را درک نمی کنند چگونه تخلیه است که برای من در حالی که من آموزش” Biles گفت: اعتباری والدین و مربیان و عوامل برای کمک به مدیریت حجم کار و انتظارات. “من فقط سعی کنید به تمرکز بر روی خودم چون اگر من درگیر, آن را به من تاکید کردن. این تا حد زیادی به قرار دادن در خودم به صدا و چهره های ورزشی — به خصوص با ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, بودن, جایی که آنها ایستاده است. نه فن های مورد علاقه [از من]. بدیهی است که مقدار زیادی بیشتر تحقیقات باید انجام شود…. در پایان روز, من یک هدف, بنابراین من فقط رفتن به ورزشگاه تخلیه کردن همه چیز و فراموش کار من. و تنها چیزی که من می تواند به تمرکز بر روی.”

پرسید: اگر او احساس او می تواند راه رفتن به دور از ژیمناستیک داده شده همه او را به دست آورد که شامل پنج جهان همه در اطراف مسابقات قهرمانی 2016 المپیک تمام اطراف مدال طلا و چهار امضا مهارت های نام او در ورزش را بین المللی حکومت کتاب Biles نمی دریغ.

“قطعا من می تواند راه رفتن به دور از این ورزش و احساس می کنم بیشتر از من تا کنون در واقع تصور زیرا زمانی که من بود جوان, در حال رشد, همه من می خواستم یک بورس تحصیلی کالج,” Biles گفت. “بنابراین من بیش از آن است. و سپس من می خواستم برای رفتن به مسابقات قهرمانی جهان و بازی های المپیک, و من به پنج جهان و بازی های المپیک, بنابراین من می تواند بیش از خوشحال است.”

با تگزاس وارد فاز جدیدی از آن بازگشایی مجدد Biles از سر آموزش در خانواده متعلق به بدنسازی در مه 25. در حالی که آن را بزرگ برای دیدن او مربیان و هم تیمی های او گفت: برگشت در تجهیزات به سختی یک ضربه محکم و ناگهانی.

“پس از آن مقدار از زمان آن هم از نوع بمکد زیرا بدن شما لطمه می زند و سپس شما واقعا درد” Biles گفت. “بنابراین شما فقط باید به عقب بر گردیم به نوسان از چیزهایی است.”

بیشتر بخوانید:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de