دره سیلیکون مسابقه به ساخت نسخه بعدی از اینترنت است. Fortnite ممکن است برای اولین بار وجود دارد.

در سال های اخیر شده است وجود دارد بحث جدی در مورد چگونه برای ساخت Metaverse و چه کسی آن را ساخت ، تنها نیاز به شاهد Facebook و گوگل اینترنت موفقیت امروز با توجه به هر دو شرکت تسلط دیجیتال کسب و کار به درک اشتیاق که با آن شرکت ها عجله برای پر بعدی این مرز. در رعایت که پیگیری وجود دارد امکان بسیار واقعی است که Fortnite, بازی های ویدئویی است که تبدیل به یک پدیده جهانی تبدیل شده است که مشهور به بازیکنان و بازیکنان به ساختمان شده است مبانی اینترنت آینده درست قبل از ما لعاب چشم.

Fortnite سازندگان در بازی حماسی نشده اند خجالتی در مورد این جاه طلبی. مدیر اجرایی Tim Sweeney می خواهد این گفتگو در عمومی و آشکار مراجع در چند سال گذشته در ایجاد Fortnite به عنوان چیزی بیش از یک بازی است. او حتی اشاره کرد که این تحول می تواند شروع تا پایان این سال است.

گفتگو در اطراف بیشتر ملموس فعلیت اینترنت به نظر می رسد تنها بیشتر اشاره کرد در حال حاضر ما پناهگاه در محل در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. در ماه گذشته دفتر فرهنگ coalesced در اطراف چت تصویری سیستم عامل مانند زوم در حالی که شخصی فرهنگی نقاط عطف مانند مراسم ازدواج و فارغ التحصیلی در حال انجام در نینتندو Animal Crossing: New Horizons. این Metaverse نه تنها به نظر می رسد واقع بینانه — آن را احتمالا خواهد بود بسیار مفید در مورد حق در حال حاضر.

چرا Metaverse متناسب Fortnite

این Metaverse واقعیت است که هنوز سال, احتمالا در دهه های دور. اما Sweeney شده است علنا فشار برای ایجاد آن و او تنها نیست در تمایل خود را به فشار برای Metaverse که در آن جهان آنلاین پژواک و برآورده دنیای واقعی نیازها و فعالیت های. احداث مجازی اینترنت فضایی است که دره سیلیکون ماکرو هدف بسیاری از آنها با وسواس Neal Stephenson 1992 کتاب “برف سقوط” که در تعریف اصطلاح.

در سال های اخیر, Facebook گوگل و سامسونگ تمام ساخته های سنگین سرمایه گذاری در محاسبات ابری و واقعیت مجازی شرکت در پیش بینی از یک Metaverse. Facebook, افق اعلام کرد در سال 2019 است یک واقعیت مجازی فضای اجتماعی در نظر گرفته شده به عنوان یک Metaverse. گوگل به اشتراک گذاشته کاری ابزار طراحی شده توسط آن محاسبات ابری سرمایه گذاری در طول سال شد و همه کوچک اما قابل توجهی گام برای نهادینه شدن فرهنگ کار آنلاین.

اما این حماسه بازی ها, بازی با Fortnite است که مناسب ترین مسیر رو به جلو از نظر ایجاد Metaverse با توجه به یک مقاله توسط سرمایه داری و سابق آمازون اجرایی متی توپ. و اگر امروز اینترنت ناکجاآباد می ترساند شما Metaverse تنها اوضاع را پیچیده تر است. اگر چه Fortnite ورود به Metaverse مسابقه تمام شد تصادف صنعت بازی شده است مقابله با امکان ایجاد آن را برای سال.

“ما شاهد این پیشرفت تکنولوژی و اینترنت تعامل و Metaverse آمدن از بازی به دلیل آن را گرایش به در خط مقدم چیزی طراحی شده برای بسیاری از کسانی که بالاترین [فن آوری] به” توپ گفت: واشنگتن پست در مصاحبه.

پارسه گفت: تمایل خود را به کامپیوتر قدرتمند ترین پردازنده های موجود برای مصرف کنندگان است. وجود دارد یک دلیل صدام حسین معروف احتکار پلی استیشن 2 کنسول 20 سال پیش و ارتش ایالات متحده دارای تجربه با ایجاد ابر رایانه ها با خوشه های پلی استیشن 3 واحد.

ترین به طور گسترده ای مورد توافق هسته ویژگیهای یک Metaverse عبارتند از اینکه همیشه زنده و ماندگار — با هر دو برنامه ریزی شده و خود به خودی حوادث همیشه رخ می دهد — در حالی که در همان زمان ارائه یک تجربه است که دهانه و عمل در سراسر سیستم عامل و دنیای واقعی است. یک Metaverse نیز باید بدون درپوش در مخاطبان خود را به طور کامل عملکرد اقتصاد است.

در سال 2017 Fortnite ایجاد شده بود به چهار بازیکن تعاونی در مورد بازی دفاع از پایگاه های کلاسیک بازی محبوب ، حالت نبرد رویال که در بازی های جهانی موفقیت پیوند زده شد پس از این ژانر به دست آورد زمین در بازار کامپیوتر. از طریق 2018, Fortnite توسعه داده است شهرت به عنوان کمتر از یک بازی ویدیویی و بیشتر به عنوان یک Gen Z ترجیح پلت فرم اجتماعی است.

آن را برجسته رویدادهای زندگی می کنند که موجب فتنه هر دو در بازی (به عنوان زمانی که رویدادهای تغییر بازی نقشه) و در دنیای واقعی (زمانی که بازی عناوین ساخته شده توسط ناپدید شدن به یک سیاه چاله به صورت دو روز در ماه اکتبر به تنظیم مجدد آن سرور خود را برای فصل دوم). و همه این عناصر باعث شد که بازیکنان به رها کردن صدها میلیون نفر در V-دلار Fortnite را در بازی ارز که به نوبه خود آورده حماسه صدها میلیون نفر در جهان واقعی درآمد.

Fortnite نشده رسیده Metaverse وضعیت نشده است. اما Fortnite به عنوان یک شبکه اجتماعی و غیر ممکن است به چشم پوشی از پدیده فرهنگی, توپ, می گوید, فراهم می کند, حماسه بازی ها, بازی یک مزیت کلیدی برای پیشرو در Metaverse مسابقه. Fortnite تساوی یک مایل و هیجان مخاطبان حاضر به تعامل با آشفته و تضاد فکری خواص. در حال حاضر آن را تنها حقوقی مکان در اینترنت که در آن یک Netflix-تایید آواتار از قیف از “غریبه همه چیز” می twerk در دیزنی تایید آواتار ری اسکای واکر از جنگ ستارگان.

“این آلی تکامل نمی تواند overemphasized,” توپ می نویسد در مقاله خود را. “اگر شما در انتخابات قصد خود را برای شروع یک Metaverse این احزاب هرگز در آغوش همکاری و یا واگذار IP خود را. اما Fortnite تبدیل شده است چنان محبوب و منحصر به فرد است که بسیاری از پیمانکاران که هیچ چاره ای جز به شرکت. … Fortnite است که بیش از حد با ارزش یک پلت فرم.”

البته Fortnite نیست و تنها نمونه ای از یک بازی در نمایش کلید صفات Metaverse. برخی از سرمایه گذاران بر این باورند Roblox که اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد بازی های خود را خواهد ساخت Metaverse به عنوان توسط اثبات اخیر 4 میلیارد دلار ارزیابی وال استریت ژورنال گزارش. اخیرا بازی کمیته مبارزه با سانسور به نمایش گذاشت به عنوان مثال بزرگ از جهان آنلاین انعطاف پذیری که آن را به مالکیت معنوی. بین المللی غیر انتفاعی گزارشگران بدون مرز تصمیم کمیته مبارزه با سانسور به عنوان محل خود را برای میلیون ها نفر از عموم-سانسور اسناد همه در آرشیو عظیم 12 میلیون بلوک کتابخانه ساخته شده در داخل بازی در طول سه ماه.

نشانه هایی از آینده در زمان حال

این Metaverse است به احتمال زیاد به رخ می دهد در هر زمان به زودی. اگر چه Fortnite می توانید در قرعه کشی 10 میلیون نفر برای ورود به دیدن DJ Marshmello قرار داده و در یک کنسرت مجازی در این بازی بازیکنان را تنها دیدن 99 افراد دیگر آنلاین. Fortnite مسابقات محدود به تنها 100 نفر پس از حوادث جمعیت همان راه است. این فن آوری برای جمع آوری میلیون ها نفر در یک فضای مجازی است که هنوز رتبهدهی نشده است در اینجا.

اما Fortnite ظرفیت به تجمع و متحد کردن میلیون ها بدون در نظر گرفتن. برای آن 10 فصل آخر از Fortnite, حماسه, بازی, تولید, یک روایت در اطراف کشیدن بازی آفلاین برای تعمیر و نگهداری. و بهترین پیش نمایش از آنچه Metaverse ممکن است به نظر می رسد مانند نبود واقعی در بازی رویداد خود را, اما میلیون ها نفر از مردم هیجان زده و اشتباه توسط آن می گوید: یعقوب Navok مدیر عامل شرکت Genvid فن آوری های سابق شرکت Square Enix اجرایی که با این نسخهها کار در محاسبات ابری.

“زمانی که 2 میلیون نفر به تماشای دقیق همان رویداد با هم در یک اتاق و یا یک کمی متفاوت همزمان نسخه همان نسخه دقیق از این رویداد است که نزدیک ترین شما می توانید به نظر من تعریف Metaverse,” Navok گفت: پست. “اگر شما فکر می کنم در مورد که در این جهان می رویم جایی که اولین فرمت های از محتوای در حال رفتن به این است. … آن را به ترکیبی از بازی موتورهای تعامل و تصویری.”

این Metaverse باید ساخته شود با چیزی و کسی و صنعت بازی دارای یک مهارت قابل توجهی از مزیت های پیشرو در راه است. برای سال, بازی موتور, ابزار توسعه دهندگان به استفاده از بازی ها استفاده شده است برای بیش از فقط بازی. بازی موتور ساخت تنظیمات و زمینه برای بودجه بزرگ هالیوود تولیدات اخیرا و به ویژه “به Mandalorian” دیزنی گل سرسبد تلویزیون نشان می دهد برای جریان آن خدمات. پس زمینه از “Mandalorian” ساخته شده بودند توسط همان ابزار Sweeney ساخته شده در سال 1998: از موتور غیرواقعی. در چهارم آن تجسم از موتور Unreal قدرت صدها نفر از بازی های ویدئویی و رسانه های خواص — از جمله Fortnite.

Navok معتقد است که Metaverse نیاز به تمرکز منابع در یک سرور برای مبارزه با مسائل جاری مانند زمان تاخیر و سرعت. اما او موافق با توپ که بازی مانند موتورهای Sweeney را غیر واقعی خواهد سوخت اینترنتی آینده.

“سمت کلاینت پردازش رشد خواهد کرد بنابراین موتور های بازی خواهد بود که راه اصلی که در آن مردم خواهد شد که رابط با محتوای” Navok گفت. غیر واقعی و دیگری موتور Unity بزرگ دست بالا به دلیل آشنایی و دسترسی خود را توسعه رابط با توجه به Navok. ساده تر ابزار آشنا می سازد برای آسان تر ساخت. Navok گفت: کارفرمای سابق خود Square Enix سازندگان از جشن Final Fantasy حق رای دادن در میان اولین به ثبت نام در برای Unreal Engine 3 در سال 2007. مدیران به عنوان بسیاری از توسعه دهندگان دیگر در گذشته اشاره کرد و آن را به عنوان یک راه برای تسریع در توسعه و صرفه جویی در زمان و منابع است.

اما هنوز هم وجود دارد یک بحث باز در مورد آنچه Metaverse زیرساخت است که به مانند می گوید: Jason Rubin, Facebook معاون رئیس جمهور از طرح های ویژه بازی.

“وجود دارد رفتن به یک Metaverse و روشن نیست که آیا آن را به عنوان یک پلت فرم باز و یا حتی یک پلت فرم” روبین گفت: در تاس اجلاس در ماه فوریه که در آن بازی مدیران جمع آوری به نمودار این صنعت در آینده است. وی افزود: بحث های جاری در مورد باز یا بسته به سیستم عامل مورد انتخاب بین خلاقیت بیشتر و یا بیشتر کنترل.

“هر دو طرف احتمالا حق” روبین گفت. “استدلال ما باید در ارتباط هستند و ما باید بیش از ما در حال حاضر و یا ما باید بیشتر بسته تر از ما هستند در حال حاضر ؟ که منجر به منطقی تر بحث است.”

یکی دیگر از بحث های است که نیاز به, حال, با توجه به, توپ, یکی در اطراف امنیتی است. توپ می گوید: زمان به نگرانی و فکر می کنم در مورد Metaverse است که در حال حاضر با توجه به اینترنت مختل جهان اقتصاد طلوع در دورهای تغییر دهید و همراه با یک میزبان از مشکلات جدید مانند اطلاعات غلط آزار و اذیت و سهولت برای گروه های افراطی به سازماندهی آنلاین.

“این پتانسیل را دارد که تمام مشکلات امروز بسیار بدتر,” توپ گفت. “فکر می کنم در مورد چگونه داعش استخدام. تمام چیزی است که آنها رادیکال و شستشوی مغزی از طریق دیجیتال تبلیغات مانند گردن زدن در یوتیوب و سپس آوردن شما به یک سایت و سپس radicalizing شما با موعظه آموزش و مسمومیت دیدگاه های خود را از غرب است. در نسخه نهایی از Metaverse شما لازم نیست که به دزدکی حرکت کردن به سوریه و شما دیگر نیاز به پاسپورت. و این امر می تواند یک چیز 24/7.”

Covid-19 می تواند در شکل Metaverse

از زمان همه گیر ممکن است الهام بخش ایده های بیشتر کمک به Metaverse توپ, گفت:. در حال حاضر بحران کشیده شده است با توجه به دردار کردن تلاش برای ایجاد کوچکتر متمرکز Metaverse جوامع است. واقعیت مجازی کلیسا رانده شده توسط یک megachurch پاستور در Pennysylvania شده است در خدمات برای چند سال در حال حاضر, اما به تازگی به دست آورد توجه رسانه ها به دلیل coronavirus بحران است.

“این که آیا در مستقیم بیان یا نه رانندگی خواهد شد خیلی بیشتر بودجه [برای Metaverse] و تفکر بیشتر از همه” توپ گفت.

در زمان ازدحام به صورت آنلاین-تنها اجتماعی و اقتصاد سرمایه داری تنها برجسته فعلی اینترنت را شکست و چه Metaverse نیاز به انجام, توپ, گفت:. سایت های بزرگ مثل Facebook گوگل و آمازون همچنان به تسلط بر فعالیت های آنلاین به عنوان بزرگتر جریان خدمات مانند یوتیوب و Netflix بکشد. اما هر مکان نیاز خود را از عضویت و جداگانه اکوسیستم.

“در حال حاضر دنیای دیجیتال در واقع عمل به عنوان اینکه هر رستوران و بار, شما رفتن به نیاز به یک ID های مختلف کارت متفاوت است ارز مورد نیاز خود کدهای لباس و واحدهای خود را [از خدمات و اندازه گیری],” توپ گفت. “روشن است که این واقعا مزیت بزرگترین خدمات. مردم فقط چسبیده به بازی های بزرگ واقعا. با این حال روشن استدلال که کاهش قفل شبکه-واقعا می تواند در بالا بردن تمام قایق ها در اینجا.”

Sweeney گفت: به عنوان های زیادی را در خود DICE Summit سخنرانی فوریه. اگر صنعت بازی می خواهد به تغییر شکل اینترنت و حرکت به دور از دره سیلیکون دیواره باغ Sweeney تاکید کرد که ناشران نیاز به تجدید نظر اقتصاد در همان راه ایمیل استاندارد شد. در ایمیل اولیه روز شرکت های مختلف را اختصاصی سیستم های پیام رسانی است که فقط کار می کرد برای ارتباطات داخلی.

“کسی معرفی علامت @ در آدرس ایمیل بنابراین در حال حاضر من می تواند [email protected]حماسی و من می توانم صحبت [email protected]مایکروسافت یا [email protected]سونی” Sweeney گفت. “که شامل همه خود را با سیستم های اختصاصی موافقت خود را برای اتصال به هر کس دیگری را از سیستم های. … این شدت نیاز به اتفاق می افتد در بازی. … ما نیاز به تلاش ما برای هر یک از ما ایجاد خود را خصوصی دیواره باغ خصوصی و انحصار و توافق با هم کار کنند و تشخیص دهند که همه ما به مراتب بهتر است اگر ما اتصال سیستم های ما و رشد اجتماعی ما نمودار با هم.”

این Metaverse نیز نیاز به یک دموکراسی از خلاقیت می گوید: Frederic Descamps مدیر عامل شرکت Manticore بازی های یک شرکت است که ایجاد شده خود را در فضای مجازی برای ایجاد و انتشار بازی به نام هسته است. مانند جامعه از آن خواهد شد ساخته شده توسط مردم کمک ایده های خود را و مهارت های آن است.

“همه به دنبال در Metaverse به عنوان چیزی به آزمایش می شود و در, اما آنها هرگز بحث در مورد ایجاد” گفت: Descamps سابق مدیر کل برای Zynga این شرکت بهترین و شناخته شده برای آن ویروسی Facebook آمار بازی FarmVille است. “حتی در [فیلم] ‘آماده, بازیکن, یک,” که در واقع ساخته شده Metaverse وجود دارد ؟ از آن خواهد شد همه چیز در مورد قانون خلقت است.”

Descamps تماس خود را عملگرا اما همچنین در مورد ساخت و ساز از آینده اینترنت است.

“آن را بزرگتر از همه ما,” او گفت:. “شاید آن را بعد صد فرصت های بزرگ در حال حرکت به جلو است.”

این Metaverse ممکن است چندین دهه دور از حال ساخته شده است. اما همانطور که جهان منتظر در خانه بی سر و صدا اما به آرامی تحقق پتانسیل قوی تر و جذاب آنلاین تجربه Fortnite در ادامه به ذخیره کردن پایه از یک به آرامی اما مطمئنا.

به عنوان بازیکن وارد شده به تماشای این نمایش داخل بازی دیگر بازیکنان شروع به ساخت قلعه خود را برای جلوگیری از روی صفحه نمایش. هر دهانه در سمت چپ بودند حلیم با گوجه فرنگی. این یک استارک یادآوری است که حتی اگر Metaverse ممکن است تکامل اینترنت روی رفتار ما در آن ممکن است تا به راحتی تغییر داد.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de