بسته بازی های المپیک و انجام آن در حال حاضر

مدل ها و پیش بینی ها روشن هستند و واقعیت در زمین است رحم از ایتالیا به ایران به سیاتل به نیویورک است. یک پزشک اورژانس در یک بیمارستان بزرگ و یک دوست قدیمی به من می گوید که بدون گسترده فوری و چشمگیر stay-at-home اقدامات coronavirus می تواند “را به آنفولانزای اسپانیایی مانند یک حزب است.” او دیده نشده و دخترش در یک هفته و یا سالمند در دو و هر شب به او كشتن او نگرانی در مورد همکاران در ضربه سخت تر مناطق که در حال تلاش برای سفید و استفاده مجدد از دنده محافظ معنای تنها استفاده از ماسک و روپوش و عینک به دلیل منابع خود را در حال حاضر در حال اجرا.

من به او بگویید که توماس باخ, کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور اصرار دارد که بازی های المپیک باید به جلو بروید چرا که آنها یک “فانوس دریایی از امید است.” او می گوید: “این فراتر از مزخرف. کمیته بین المللی المپیک باید با ارسال یک سیگنال هشدار نه یک فانوس دریایی.”

باخ و دیگر مقامات در ادامه به intone که آن را خیلی زود به لغو یا به تعویق انداختن چون همه چیز ممکن است خوب ژوئیه. ایالات متحده المپیک و پارالمپیک کمیته صندلی سوزان لیون گفت: در یک تلفنی روز جمعه “ما را مجبور به اتخاذ یک تصمیم. ما بازی ها در هفته آینده یا دو هفته از هم اکنون. آنها چهار سال از هم اکنون. و من فکر می کنم بسیاری ممکن است تغییر در آن دوره زمانی است.”

اشتباه است. آنها نیاز به تصمیم گیری و آن را در حال حاضر. کل جهان است در این بیماری عقب مانده. آيا گوش دادن به دکتر Anthony Fauci? ما هم ندارد. ما لازم نیست که زمان برای کمیته بین المللی المپیک را hemming platitudes و USOPC مبهم چرند.

فراموش ریاضی پایه. همه چیز در حال شتاب گرفتن. موارد در نیویورک در حال دو برابر شدن یک شبه. وجود دارد از 245.000 موارد در سراسر جهان به عنوان روز جمعه و در حالی که آن را در زمان سه ماه به تعداد اول 100,000 عفونت آن زمان فقط 12 روز برای رسیدن به 200,000 خوانده شده را علامت. هنگ کنگ گزارش داد که بزرگترین پرش در موارد, به, تاریخ, ظاهرا چون مردم هنوز در سفر است. آن را دریافت ؟ این بیماری به سرعت و تا آنجا که ما نمی بستن به اندازه کافی سریع.

ما لازم نیست که زمان برای ورزشکاران به تمرینات و یا جلسه با مربیان خطر عفونت بدون علامت و یا تبدیل شدن به پخش. ما لازم نیست که زمان برای زنان بازیکنان فوتبال برای رفتن به وقایع مانند یک در دالاس در تاریخ 11 مارس که ممکن است در معرض آنها. پس از آن آنها سفر کرد و در جمع لیگ برتر اردوگاه های آموزشی مانند واشنگتن روح که با هواپیما به وست پالم فقط در هفته گذشته.

نام این بازی است که برای خرید یک زمان کمی — فقط کمی زمان — به طوری که بیمارستان ها آماده می کند و عرضه و یا عرضه مجدد یا repurpose. و راه برای انجام این کار با خاموش شدن ناگهانی و اجتماعی فاصله است. به طوری که بیمارستان ها تبدیل خواهد شد تا کاملا خرد شده چهار ماه از هم اکنون و کمتر از بیماران خواهد شد و محکوم به مرگ برای کمبود تخت و دستگاه تهویه مصنوعی و یا مراقبان بیمار چرا که آنها فاقد دنده محافظ. به طوری که مناطق دیگر را تجربه نمی کنند چه اتفاقی می افتد در شمال ایتالیا که در آن دکتر مارچلو ناتالی درگذشت فقط یک روز پیش و پس از هشدار است که پزشکان در حال اجرا از دستکش. در مجموع 110 پزشکان از 600 در استان برگامو ظاهرا بیمار است. “ما در حال اقدام مانند ما و زمان ما نیست” من دوست دکتر می گوید.

بسته بازی کردن و آنها را تعطیل کن.

کمیته بین المللی المپیک و شریک زندگی خود را USOPC حیاتی هستند رسولان خود را با شوق و رسیدن به پتانسیل خوب و یا بد است. پیام مهم است. وقتی NBA بی درنگ به حالت تعلیق در آن فصل به دلیل رودی Gobert مثبت آزمون مخاطب در نهایت درک عفونت تهدید از دست دادن و یا یک شانه دست انداز واقعی بود. زمانی که NCAA لغو مارس جنون بیش از حد آن حیاتی خدمات عمومی.

هر کسی که نرم افزاری به فروش می رساند این پیام در مورد این بیماری همه گیر در این نقطه است که تمرین عمدی خطر افتادن. کمیته بین المللی المپیک و USOPC که سابقه متاسفانه بودن نرم اگر نه غلط رسولان. “بیا در آب خوب است” آنها گفت: Rio de Janeiro, زمانی که آنها می دانستند کامل آن را به خوبی نمی شد. آنها آرامش عمومی با اطمینان و حرفه ای از اعتماد به نفس و در نتیجه آنها را در معرض. به یاد داشته باشید که چگونه USOPC مطمئن خانواده ها آن را به خود ژیمناست دختران و شناگران بهترین مراقبت ممکن که در واقع پدوفیل در حال اجرا بودند amok?

کمیته بین المللی المپیک را تبلیغ رهبری جدیت از آنچه happing. هر زمان المپیک ایران وجود دارد مقدار زیادی از زمان و بدون نیاز به اقدامات شدید مانند لغو و یا به تعویق افتادن آن را قادر می سازد مردم را به انکار مرگبار واقعیت است. و فرار از بهار گرفتم بازگشت به نوشیدن و دیگر نوار صاحب تصمیم می گیرد برای باز بماند. و دیگری غیر ضروری جمع آوری جمع آوری.

حقایق ساده و تنها چیزی که مانع المپیک مقامات از حق مسئول تصمیم گیری مقیاس رویداد و اندازه تعهد مالی. آن را تعطیل کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im