خاموش کردن از اتباع پارک طرفداران به دنبال راه های دیگر را باز روز به یاد ماندنی

“فرصتی برای دیدن حداکثر Scherzer مقابل Gerrit کول در این بازی برای اولین بار از این کاملا حواس پرت فصل در مورد شروع آن بود ارزش رفتن وجود دارد در یک ماسک و دیدن چگونه آن را گشوده” Kight گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “من تا به حال نیت بزرگ اما متاسفانه من قادر نخواهد بود به آن را انجام دهد.”

هفته گذشته Kight کردم کلمه ای که با منطقه هنوز در فاز 2 آن coronavirus بازگشایی طرح دسترسی به پشت بام مورد نیاز رزرو. در آن زمان او به نام هتل به تایید می کنند که این مورد تنها زمانی اسلات های موجود در باز کردن جدول برای روز پنج شنبه شد و در 4:30 بعد از ظهر و 9:30 p. m. Kight لغو اتاق رزرو و دریافت هزینه کامل.

یک پیام در وب سایت هتل اشاره می کند که برخی از خدمات “ممکن است در دسترس یا محدود” از جمله رستوران در سایت. حداکثر ظرفیت در بالای حیاط در فاز 2 25 نشسته مشتریان و رزرو محدود به یک ساعت و 15 دقیقه. هیچ اولویت داده شده به مهمانان اقامت در هتل.

“هنگامی که فصل اعلام شد ما به میدان فرستاد مقدار زیادی از تماس پژوهنده در مورد ما بام” همپتون مسافرخانه & سوئیت مدیر کل جیمز توماس گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “کارکنان ما شده است و اطلاع رسانی به افراد [در مورد رزرو سیاست].”

در اوایل ماه ژوئیه اتباع فن یعقوب Ottinger ارسال یک پیام اتباع’ subreddit کشیدند در مورد اینکه آیا هر کسی که زندگی در یکی از آپارتمانهای با توجه به اتباع پارک ممکن است جای خود را در دسترس برای درب بازکن. این 1221 ون و غرب نیمی از ساختمان در حال محدود کردن پشت بام دسترسی به ساکنان در این زمان اما چند فرد واحد در هر دو ساختمان ارائه دیدگاه ها در این زمینه است.

“دوستان من و من فقط می خواهم به تماشای بیس بال زنده و خواهد پرداخت اگر کسی آن اقامت” Ottinger نوشت.

“من تا به حال برخی از چت با مردم جز از طریق رفت و گفت:” Ottinger های اخیر فارغ التحصیل از فرانکلین & مارشال کالج که نمی توانید برای استفاده از 82-بازی اتاق ایستاده تنها ballpark را پاس دسترسی او خریداری شده برای این فصل است. “آنها نمی خواهند یک فرد در آپارتمان خود را که کاملا حس می کند و آنهایی که با مشاهده هستند آنهایی که گران است.”

به Ottinger ناامیدی یک نماینده در 1221 ون به او گفت که اجاره یک آپارتمان برای یک روز امکان پذیر نخواهد بود. او و یک گروه از دوستان خود را به برنامه ریزی برای راه اندازی یک پروژکتور در یکی از پشت حیاط خود را در چوی چیس در روز پنج شنبه و دعوت از خانواده خود را بیش از به صورت “خوب اجتماعی دور” سازمان دیده بان حزب.

اتباع طرفداران استفان و مینا Klier را ساخته اند که یک روز از حضور اتباع خانه بازکن برای هر یک از پنج سال گذشته در حال رفتن به طول های بزرگ به اتباع پارک تجربه خود را به Bristow صفحه اصلی. در میان sellout جمعیت در Ballpark را از کف در سواحل غرب پالم بیچ فلوریدا., برای اتباع-Yankees نمایشگاه بازی در مارس 12 هنگامی که MLB اعلام کرد که لغو بقیه بهار آموزش و تاخیر در شروع فصل به طور منظم حداقل دو هفته. آنها گرفتار یک پرواز به منطقه روز بعد.

“درست مثل هر چیز دیگری در جهان ما تا به حال به نوعی از تغییر چرخ دنده ها و تنظیم مجدد بود اما هرگز واقعا یک گزینه به جشن روز افتتاحیه” استفان Klier گفت.

زمانی که MLB اعلام کرد این اتباع را باز 60 بازی فصل در برابر یانکی ها در واشنگتن Kliers شروع به برنامه ریزی.

“ما عاشق داشتن دوستان و ما که اگر ما در حال رفتن به صرف پول در روز افتتاحیه بلیط و رفتن به پایین وجود دارد و سپس ما به عنوان ممکن است به خوبی قادر به کمی فوران چاه نفت در اینجا به مناسبت شروع فصل” استفان گفت.

استفان خریداری WiFi و کابل و جعبه و نصب 50 اینچ تلویزیون به سقف و رک از ماشین خود را در مقابل خود را در جلوی خانه, پوشش آن را با یک سایه بان و چادر برای جلوگیری از تابش خیره کننده. مینا ساخته شده اتباع ماسک های صورت برای همه و همچنین به عنوان یک تولید مثل کمیساریای جایزه طلا و لهجه قرمز تی شرت با اتباع’ 2020 برنامه چاپ شده در پشت زیرا آنچه که روز افتتاحیه بدون سادگی آیتم ؟ سگ داغ و بستنی کلاه sundaes در منو هستند.

Pregame نوشیدنی از جمله جوانه نور tallboys و ودکا lemonades مانند آنهایی که به فروش می رسد در اتباع پارک خواهد بود خدمت در پشت عرشه خواهد شد که آراسته با نور جوانه پرچم.

“من Miller Lite پسر خودم اما ما برای ماندن در موضوع” استفان گفت.

یک ساعت یک مبارک به پایان خواهد رسید 30 دقیقه قبل از اولین زمین فقط به عنوان آن را در نوار فراتر از میدان مرکز رتبه بندی در اتباع پارک که به Kliers’ هشت تا 10 مهمان مقدار زیادی از زمان برای رسیدن واقع در اجتماعی خود فاصله صندلی تاشو در جلوی خانه برای جهان سری بنر رونمایی بالاتر از گاراژ.

“ما بازی خواهیم کرد” ما قهرمانیم “و هنگامی که به اوج می سازد من جلو لغزش گره را نشان می دهد بنر” استفان گفت. “من تصور جمعیت در جریان خواهد بود ، همسایگان ما در حال رفتن به عشق ما.”

این Kliers واقعا هرگز در نظر گرفته شده که به واشنگتن به تماشای بازکن در یک نوار در نزدیکی ورزشگاه اما چند محلی کالاهای اساسی از جمله والترز ماموریت و نمک خط باز خواهد بود با کاهش ظرفیت. Buffalo Wild Wings on نیمی خیابان استخدام اتباع پارک ارگ متی ون Hoose به ارائه سرگرمی و سه محلی شناخته شده آبجو فروشندگان از جمله “فانتزی کلنسی” کلارنس Haskett به شاهین کف صابون در روز پنج شنبه. اغل گاو یا حشم که برنامه ای برای باز کردن برای خانه و بازی در این فصل به طور کامل رزرو شده برای روز افتتاحیه, اما باردو دم نشان خواهد شد بازی در آن باغ آبجو در طرف دیگر پارک.

تکذیب یک نقطه در بالای حیاط Kight که گفت او را “پرداخت سه گانه” نرخ رفتن برای شانس برای حضور در افتتاحیه روز پس از آن اعلام شد که Anthony S. Fauci خواهد پرتاب مراسم اولین گام قصد دارد به جست و خیز این بار صحنه و تماشای پنج بازی از راحتی از خانه خود را.

“این را فقط من روی نیمکت که خوب است به خاطر این که چگونه من به تماشای مسابقات جهانی سال گذشته و ما خوش شانس که با” او گفت:.

جزئیات بیشتر در مورد اتباع:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de