خاموش کردن در Bristol Motor Speedway, طرفداران نسکار راه اندازی اردوگاه در کنار درب

بدون تماشاگر خواهد بود مجاز عنوان شده است مورد از نسکار خود را آغاز کرد محکم تنظیم سرگیری مارس 17 پس از دو ماه تعطیلی باعث رمان coronavirus بیماری همه گیر.

اما Deehan تصمیم به آمدن به هر حال همراه با شهر تصمیم به رول کردن آن سنتی خوش آمدید, حصیر گواه چیزی در مورد کشش های ورزشی است که می افتد بین حضور در فرد و تشویق از آسایش در منزل.

این احساس بخشی از یک جامعه — تجلیل از یک تجربه با روح قوم و خویشی که همان شور و شوق.

برای بسیاری از این دست که در جامعه حس احساس می کند به خصوص حاد پس از دو ماه نسبت انزوا. برای Deehan و ده ها تن دیگر از طرفداران نسکار یک جزئی از درمان همگرا در بریستول را ارهارت اردوگاه دوباره برای یک مسابقه آنها نمی توانند شرکت کنند.

“ما قفل شده است در حالی که برای و آماده در خارج از خانه گفت:” Deehan, 77 که نیست از دست رفته جام نسکار مسابقه در بریستول از مسیر باز در سال 1961. “ما در حال حاضر برنامه ریزی برای رفتن به بریستول, و بنابراین ما نمیفهمد حتی اگر ما نمی توانیم به ورزشگاه ما می توانید به تماشای آن در تلویزیون های ماهواره ای, و ما می تواند آن را بشنود و با همه دوستان ما.”

Plopped در ویرجینیا-ایالت تنسی خط با تقریبا نیمی از آن 45,000 ساکنان زندگی در هر دو طرف بریستول جعلی توسط کار سخت و زمان های سخت و دو منحصر به فرد آمریکایی سنت ریشه در هر دو: موسیقی کشور و انبار-ماشین مسابقه.

امروز زادگاه موسیقی کشور موزه در مرکز شهر می پردازد ادای احترام به سابق در حالی که در لبه از شهر, Bristol Motor Speedway که dubs خود را “بزرگ گذشته کولوسئوم” یک قوی عهد به دومی.

به عنوان NASCAR محبوبیت منفجر شد و در اواسط 1990s بریستول پر grandstands به عنوان سریع به عنوان صاحب آن می تواند اضافه کردن آنها ساختمان تقریبا مستقیم به جای شیب دار بیرون تا کل 0.533-بیضی مایل بود محاصره مانند خمیر در پایین یک طرفه کاسه مخلوط کردن.

حتی پس از پیگیری مدرج به حدود 130,000 صندلی در میان نسکار رکود اثر پر سر و صدا در مسابقه روز…. صدای هیچ جایی برای رفتن.

“شما بهتر گوش می پوشند شمع تنها نشسته در می ایستد!” گفت: Deehan که گفت: دسیبل متر خوانش او گرفته شده از خود را به طور منظم صندلی مشرف به نوبه خود 2 ثبت نام کرده اند 130 دسی بل — شبیه به یک جنگنده جت و رتبه بین “دردناک” و “پارگی پرده گوش.”

به همین دلیل Deehan قرار می دهد در نویز در گوشی زمانی که 40-ماشین زمین 750 اسب بخار موتور آتش.

با بسیاری از اتومبیل های ماجرا را بر روی بالا banked بتن بیضی شکل وجود دارد مقدار زیادی از فندر-کوبیدن درب-کوبیدن و مخرب. و وجود دارد بد نیست یک صندلی با توجه به grandstands’ شیب افزایش با هیچ مانع نمایش.

“شما می خواهم فکر می کنم وجود دارد می تواند خراب کردن یک دوم و یک مقدار زیادی از زمان وجود دارد” گفت: لری Worley بریستول ارشد مدیر ارتباطات از سال 1997 تا سال 2013 است. “اجازه دهید آن صورت: که یکی از جاذبه های بزرگ برای طرفداران. آنها عشق را به ضرب و شتم و کوبیدن.”

اما بریستول تا به حال هرگز یک مسیر مرگ و میر Worley اشاره کرد تا حد زیادی به دلیل اتومبیل نمی تواند به مقدار بیش از 130 مایل در ساعت در تنگ بیضی شکل است که باعث می شود آن را آسان برای طرفداران برای تشویق ضرب وشتم.

بریستول را دیرین آهنگ گوینده دیوید مک گی, که همچنین یک خبرنگار در بریستول Herald پیک توصیف مسیر به عنوان یک رجعت به دوره زمانی که 500 یا 1000 نفر را جمع آوری به تماشای بی باک مردان در بازسازی خودروی سواری نبرد در صحنه یا میدان گاوبازی آهنگ در شهرهای کوچک در سراسر جنوب و لبه آپالاچیا.

“بسیاری از رانندگان ناراحت در بریستول و تمایل به دنبال یک کمی از عدالت در مسیر” مک گی افزود: با تشریح پیگیری درخواست تجدید نظر. “اگر کسی دیوانه می شود کسی غرق می شود.”

برای 55-مسابقه کشش از سال 1982 تا 2010, بریستول به فروش می رسد در هر مسابقه حتی پس از ظرفیت ballooned به 160,000, نقاشی کثیری ساخته شده است که تنسی فوتبال بازی روز جمعیت نگاه عجیب و جالب.

فقط با بسیاری از اتاق های هتل ها در عرض 100-شعاع مایل از مسیر اردو در سایت تبدیل به یک گزینه محبوب.

اما فریب بریستول است بیش از آنچه اتفاق می افتد در مسیر. این خوش آهنگ و شهر گسترش بود که ارزش هسته دیرین Bristol Motor Speedway جمهور جف برد.

“بود که پارامونت با جف برد: مسابقه فن بود فرمت Bristol Motor Speedway خانواده” Worley به یاد می آورد. “و که trickled را به همه ما است.”

در دهه های اخیر بسیاری از اعضای کمپ می رسند یک هفته در اوایل ساخت بریستول صفحه اصلی پایگاه خود را به صورت سالانه تعطیلات خانواده. آنها انبار کردن مواد غذایی در مواد غذایی شهرستان در راه به شهر و پارک یک بار مجموعه ای از صندلی چمن کولر و بازی cornhole. بسیاری از یدک کش های اضافی وسیله نقلیه برای سفر به Gatlinburg و یا بازدیدکننده داشته است به تنسی ارنی فورد زادگاه موسیقی کشور موزه و یا سه طبقه بزرگ گیتار در بین 81 تا زمانی که آن را با خاک یکسان در ماه اوت بود که جهان تنها گیتار به شکل هدیه, فروشگاه, استودیو ضبط ایستگاه های رادیویی و mini-موزه سازهای موسیقی است.

مارگارت Feierabend که نقل مکان به منطقه در سال 1982 و در خدمت به عنوان شهردار بریستول دنیاست. پس از سال 2018 گفت: او به طور کامل درک اهمیت این مسابقات نسکار به اقتصاد محلی تا زمانی که او آموخته است که مدارس محلی نزدیک جمعه از بهار و پاییز نژادها زیرا بسیاری از معلمان و مربیان داوطلب به کارکنان امتیازی می ایستد و یا فروش برنامه ها و سوغاتی به عنوان جمع آوری اعانه برای مدارس.

“بود که من از خواب بیدار کردن تماس” Feierabend گفت. “این یک معامله بزرگ است.”

برای بازرگانان در بریستول را احیا مرکز شهر مسابقه آخر هفته یعنی تا آنجا که فصل کریسمس چه در جاهای دیگر.

“بریستول مسابقه همه چیز را به بریستول” گفت: کارن هستر صاحب قره قاط لین خانه دکور مغازه و جنوب بوسیله اسباب گردنده بستنی و آب نبات فروشگاه در خیابان دولت. “از نظر اقتصادی پول است که می آید از کسانی که دو نژاد و طرفداران است که در آن آمده است به معنای واقعی کلمه چه چیزی باعث می شود کسب و کار ما. به حساب ما که در هر سال — فروشگاه های مواد غذایی, ایستگاه های گاز و فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها. این یک چرخه است.”

با طرفداران منع از حضور در چهار مسابقه هستر می داند که کسب و کار خود را در این آخر هفته. اما هر کسب و کار خوش آمدید به بریستول در تلاش برای خروج از خاموش شدن آن است را تحت تاثیر قرار هر فروشگاه brewpub و رستوران به خصوص کسانی که در ویرجینیا کنار خیابان دولت که نمی توانند رزومه های داخلی, جدول خدمات به عنوان رقبای خود را در تنسی کنار خیابان می.

بنابراین هستر است آماده او مغازه ها با مسابقه طرفداران سلیقه در ذهن از سوغاتی به او 25 طعم, در خانه, fudge — امید چند متوقف خواهد شد و پر جمعیت به طور منظم بازگشت برای نسکار سپتامبر بریستول مسابقه.

یک بار نسکار اعلام کرد طرفداران نمی تواند حضور در این آخر هفته مسابقه, اشلی ارهارت Thornsberry گفت که او و برادرش هارون مطمئن نبودند که آیا برای باز کردن این خانواده 100 هکتار اردوگاه بعدی به مسیر مسابقه. کسب و کار آغاز شده بود توسط پدر بزرگ خود را در سال 1961 که در طول سال اختصاص داده شده بیشتر و بیشتر از مزرعه های لبنی به بریستول مسابقه طرفداران. اما آنها تا تماس های بسیاری از به طور منظم است که می خواستم برای آمدن به هر حال آنها تصمیم به باز کردن این سایت متعلق به بخش است که همراه با کنسول صبح جمعه.

“برخی از این افراد در آینده شده است برای سال” Thornsberry گفت. “آنها را تماشا کرده ام من و خواهر و برادر شوند. آنها ساخته شده ایم دوستان در طول سال, و آنها نمی توانید صبر کنید برای رسیدن به بریستول برای دیدن هر یک از دیگر.”

Deehan شروع به پریدن کرد در این فرصت به کتاب به طور منظم خود را نقطه.

او و دوست دیرین Nadene نورد به ارهارت اردوگاه در جمعه پارک موتور خانه در مرسوم نقطه (نخست املاک و مستغلات در تاج مشرف مسیر) و قرار دادن نرده های موقت برای سه جک راسل terriers. سپس او مجموعه ای از صندلی های متصل به تلویزیون های ماهواره ای و در انتظار ورود دو گروه از دوستان از کارولینای شمالی غربی که خود را بریستول نژاد-روز همسایگان برای چند دهه.

روز یکشنبه آنها را از کوره هات نشستن در خارج — در یک فاصله امن, اما به اندازه کافی نزدیک به مبادله داستان — و منتظر پرچم سبز. این بار Deehan را ترک خواهد کرد هدفون خود را در مورد. او آمد و تمام این راه به خیس کردن سر و صدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>