Q: چگونه مراقبت در عمل بر برداشت از حساب بازنشستگی?

A: اگر شما کمتر از 59½ شما معمولا موضوع را به 10 درصد خروج زود هنگام مجازات در بالای مالیات بر درآمد بدهکار خود را برداشت. اما — اگر شما تجربه مشکلات مالی مرتبط با این بیماری همه گیر — مراقبت عمل waives 10 درصد جریمه برای برداشت پول از جامعه جراحان ایران و تعریف سهم برنامه مانند یک 401(k) و یا 403(b).

Coronavirus مرتبط با توزیع می شود به دلایل زیر:

— شما همسر خود و یا وابسته به تشخیص داده شده است با کوروناویروس.

— شما با تجربه نامطلوب عواقب مالی به عنوان یک نتیجه از بودن تهدید و furloughed یا بیکار و یا ساعت کار خود را کاهش می یابد.

— شما قادر به کار به دلیل عدم مراقبت از کودک.

— شما تا به حال به نزدیک و یا کاهش ساعت یک کسب و کار به عنوان یک نتیجه از ویروس.

— شما شده ام از لحاظ مالی تحت تاثیر عوامل دیگر تعیین شده توسط وزارت خزانه داری ،

آگاه باشید که 10 درصد چشم پوشی را پوشش می دهد تنها برداشت تا 100.000 دلار ساخته شده و یا پس از Jan. 1. تا دسامبر. 31, 2020.

س: زمانی که من مجبور به پرداخت مالیات بر خروج?

یک: برای کاهش بار مالیاتی تحت مراقبت در عمل شما باید تا سه سال به پرداخت مالیات بر برداشت. شما می توانید بازپرداخت تمام یا بخشی از توزیع در عرض سه سال و بازپرداخت شود نسبت به سهم سالانه محدودیت. برای سال 2020 بیشترین سهم به 401(k) و یا مشابه طرح بازنشستگی است $19,500. اگر شما 50 یا همسر شما نیز می تواند کمک اضافی $6,500. سالانه حد برای ایرا از 6000 $با $1,000 گرفتن تا حد اگر شما 50 یا مسن تر.

تحت مراقبت عمل خروج نیز منوط به اجباری خودداری از 20 درصد می گوید: اندرو Westlin یک برنامه ریز مالی خبره (CFP) در آنلاین مشاور مالی بهبود.

Q: آیا من می توانم گرفتن وام از حساب بازنشستگی?

الف: مراقبت در عمل اجازه می دهد تا تغییرات خاصی به کارفرما حمایت بازنشستگی قصد دارد برای کمک به مردم نهفته coronavirus. اگر کارفرمای شما اجازه می دهد تا وام مراقبت در عمل افزایش وام محدود به 100.000 دلار از $50,000. علاوه بر این, آن مهم است به یاد داشته باشید که کارفرمایان ملزم به افزایش وام محدود است.

یکی دیگر از ارائه اجازه می دهد تا شما را به قرض گرفتن تا 100 درصد از خود را واگذار مقدار. بنابراین برای مثال اگر شما تنها $30,000 خود 401(k) شما می توانید به قرض گرفتن تا به این مبلغ است. مراقبت عمل می کنند تا به چشم پوشی از این قانون که محدودیت های طرح بازنشستگی شرکت کنندگان تنها به قرض گرفتن تا 50 درصد از آنها به طور کامل واگذار تعادل و یا تا 50000 دلار در هر کدام که کمتر است. اما دوباره وام حد افزایش یافته است به طور موقت به $100,000.

س: اگر من نمی تواند استطاعت به پرداخت وام در طول این بحران ؟

یک: هیچ کمک بیشتر در مراقبت عمل است که اجازه می دهد تا کارگران به تاخیر در ساخت پرداخت در حساب بازنشستگی وام. پرداخت وام به دلیل بین مارس 27 Dec. 31 (گنجانده شده در یک وام موجود) می تواند معوق برای یک سال. اما علاقه خود ادامه خواهد داد به افزوده شدن اما مدت وام تمدید خواهد شد بر این اساس با توجه به بهبود.

س: آیا باید یک عقب نشینی و یا وام از بازنشستگی برنامه ریزی ؟

یک: این زمان فوق العاده ای که تماس برای اقدامات فوق العاده. جلوگیری از بهره برداری از این منابع به خصوص اگر شما در حال حاضر صرفه جویی به اندازه کافی برای دوران بازنشستگی. اما اگر شما نمی توانید به پایان می رسد دیدار زیرا همسر شما گذاشته شده است خاموش و یا furloughed و این که چگونه شما می توانید استطاعت به پرداخت اجاره و یا وام مسکن شما را به انجام آنچه شما باید انجام دهید. فقط این حرکت خود را آخرین رفت و آمد مکرر.

س: چه باید بکنم اگر من شرکت کاهش آن مطابق با سهم ؟

یک: هیچ چیز. اگر شما در حال حاضر کمک آقا یک چیز را تغییر دهید. در این مسابقه یک جایزه است. در واقع, اگر شما می توانید آن استطاعت خود را افزایش می دهد کمک های خود را برای از دست کارفرما مطابقت.

بله مطابق سهم شده اند ممکن است فریب برای متقاعد کردن شما را به صرفه جویی برای دوران بازنشستگی. اما کاهش آن و یا تعلیق نمی کند, خود را تغییر دهید نیاز به ذخیره برای بازنشستگی آینده خود را. در واقع امن قانون که به تصویب رسید در سال 2019 خواهد شد نیاز به حامیان طرح برای ارائه به کارگران سالانه افشای نشان دادن آنچه که ماهانه خود را (و طول عمر) درآمد خواهد بود و بر اساس آنچه که آنها را نجات داد. از آن خواهد شد یک بیدارباش برای بسیاری از مردم است.

پس از مسابقه و یا هیچ بازی صرفه جویی در آنچه که شما می توانید.

Q: چگونه مراقبت در عمل تاثیر من سال 2020 حداقل مورد نیاز توزیع یا RMD?

یک: شما توسط قانون ملزم به برداشت از خود ایرا, ساده, ایرا, SEP ایرا یا طرح بازنشستگی مانند 401(k) هنگامی که شما رسیدن به سن 72. (آن 70½ قبل از سال 2020.) اما مراقبت در عمل waives RMD پرداخت برای سال 2020 از جمله برای به ارث برده جامعه جراحان ایران.

کروناویروس و بازار سهام ایالات متحده: آنچه شما باید بدانید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im