یک زن قادر به می گویند نهایی وداع با مادر – مرگ از coronavirus – پس از یک پرستار با استفاده از چت تصویری در گوشی خود را برای اتصال این جفت ارز آخرین بار.

Alexandra Gann, 75, خودش یک پرستار برای بیش از سه دهه بیمار در هفته گذشته در یک خانه سالمندان در ایساکو در خارج از سیاتل.

Ms Gann که دچار نارسايي احتقاني به نام دخترش میشل بنت برای آنها تست برای Covid-19.

مدت کوتاهی پس از آن او گرفته شده بود به شهر سوئد بیمارستان که در آن او به زودی مبارزه برای زندگی خود را.

او در روز پنج شنبه اما نه قبل از او پدر – مجاز به ورود به مرکز – قادر به صحبت می کنند به او با چت تصویری, حسن نیت ارائه میدهد از یک پرستار است.

“این سخت است به این باور یک هفته پیش او در خانه سالمندان و در حال حاضر هفت روز بعد او مرده است. چگونه است که حتی اتفاق می افتد؟” خانم بنت, یک افسر ارشد پلیس گفت: Kiro 7 شبکه تلویزیونی.

“او زد و گفت آن مثبت است. و در آن لحظه این بود جهان بود کمی ریزد.”

خانم بنت و همسر او Brandi گوردون بنت گفت: این کانال که کارکنان در مرکز همه چیز را می تواند برای اطمینان از Ms Gann راحت بود.

Coronavirus: فیلم نشان می دهد هزاران نفر از ازدحام در دهلی نو ترمینال اتوبوس میان هند مستند

“همه ما بر روی بلندگوی تلفن در حال خداحافظی است که یک چیز وحشتناک. بچه در حال گریه و خداحافظی در تلفن ثابت در بلندگو گفت:” خانم بنت.

همسر او افزود: “اما مادر او بسیار زیبا بود در حال حاضر. او می تواند ما را بشنوند و پاسخ دهند و بچه ها بگویید چگونه افتخار او از آنها است.”

به عنوان Ms Gann وضعیت بدتر شد و یک پرستار بود با استفاده از تلفن خود را دوباره به او اجازه دهد دختر او را ببینید.

“بنابراین او مناسب قرار دادن تلفن به مادرم و من می توانم بگویم که او تنفس,” او گفت:.


“من قادر به خداحافظی و به او بگویید که من او را دوست دارم و من نگاهی به پرستار و او همه مسائل خود را در و او گریه می کردند.

نه بیمارستان یا خانه سالمندان بلافاصله در پاسخ به سوالات در روز شنبه. خانم بنت نیز پاسخ نمی دهند به یک پیام است.

آنها گفتند که پس از Ms Gann درگذشت یک پرستار به نام دوباره به آنها بگویید که اخبار و و می گویند او برگزار شد دست و تماسهای مکرر سر او را به عنوان او تا به حال به تصویب رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات