او اتهام قتل شوهرش. او را مجازات: اعدام.

Peeter Viisimaa iStockphoto/گتی ایماژ

نیجریه فدرال دادگاه عالی ساختمان در ابوجا, نیجریه.

قاضی ادامه حکم خود را. زن در حجاب فریاد زد طریق اشک او. و رسانه های اجتماعی با فوران خشم و ستایش است.

با مشخصات بالا مورد قتل است که اسیر نیجریه توجه برای نزدیک به سه سال در نهایت به آن گریم نتیجه این هفته: مریم ساندا داشت به جرم قتل شوهرش محکوم به مرگ با دار زدن.

“مریم ساندا باید درو آنچه او کاشته” عدالت یوسف Halilu گفت: بسته بندی شده در دادگاه روز شنبه در شهر ابوجا. “این است خون برای خون است.”

تصمیم فرود آمد به عنوان پرجمعیت ترین کشور آفریقا است که به طور فزاینده تقسیم بر چگونگی مجازات کسانی که به جرم بالاترین جنایات. برخی استدلال می کنند حلق آویز منسوخ شده است در این قاره بزرگترین اقتصاد در حالی که دیگران آن را به بازیگران به عنوان نهایی بازدارندگی — یک ضرورت در زمان افزایش خونریزی.

“عدالت بوده است در خدمت به دلیل آنچه که اتفاق می افتد — این نوع از بی فکر کشتن — تبدیل شده است کاملا عادی” گفت: Femi Fani-Kayode نیجریه, وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی.

“این در مورد عدالت — آن را ترویج انتقام” گفت: آنجلا Uwandu سر از وکلای بدون مرز در ابوجا “و این نیست که مثلا ما نیاز به تنظیم.”

بیش از 2000 نفر منتظر اعدام در نیجریه اما اعدام به ندرت اتفاق به گفته سازمان عفو بین الملل که آهنگ داده است. تنها هفت انجام شده از سال 2007.

جملات شامل سنگسار تیراندازی و تزریق کشنده.

فرمانداران باید ثبت نام کردن در اعدام که اتفاق می افتد در پشت درهای بسته. برخی بی سر و صدا به مخالفت با مجازات و یا ترس عمومی واکنش طرفداران می گویند. به طوری که اجتناب از آنها امضا اجازه از زندانیان که اگزوز شانس خود را در یک درخواست تجدید نظر پژمرده شدن در زندان ،

نیجریه آخرین اعدامها صورت گرفت حدود چهار سال پیش در جنوب Edo دولت است. آن سه مرد بودند که به اعدام محکوم شده در سرقت اتهامات تا به حال شده است در انتظار اعدام برای دو دهه بوده است.

حداقل 690 نفر در 20 کشور اعدام شدند در سال 2018 با توجه به آخرین شماره. ایران, عراق, پاکستان و سومالی در صدر فهرست و سریلانکا برداشت عناوین با ارسال کار برای جلادان. (بیش از 100 نفر اعمال می شود.)

ساندا را به خود جلب کرد به خصوص خشن کانون توجه است.

او مناسب نیست مشخصات معمول از همسر سوء استفاده. نود و پنج درصد از ثبت موارد خشونت داخلی در نیجریه شامل یک مرد مجرم با توجه به لاگوس دولتی داخلی و خشونت های جنسی Response Team.

ساندا ازدواج کرده بود به Bilyaminu Bello, پسر یک سیاستمدار معروف است. آنها به طور مشترک یک دختر جوان.

این زن و شوهر تا به حال با صدای بلند بحث در Nov. 18, 2017 — روز Bello درگذشت شاهدان گفته مقامات.

ساندا گفت: او ناراحت شد و پس از پیدا کردن یک عکس برهنه از یک زن که شوهرش تلفن, اما او را تکذیب کردند او را به قتل.

او فریاد زد: تهدیدات در یک جا از خشم. این جفت ارز تلاش و Bello تضعیف بر روی یک شیشه شکسته بطری های وکلا گفت. پلیس مورد مناقشه این حساب با این استدلال Bello را زخم مهلک به احتمال زیاد بیشتر از یک چاقوی آشپزخانه.

هر دو طرف توافق کردند تا در یک چیز وجود دارد که فقدان شواهد. ساندا را برادر و خانه دار تا به حال تمیز کردن صحنه قبل از ماموران وارد یک حرکت است که منجر به اتهام بودند که بعد از آن کاهش یافته است. هیچ کس را دیدم آنچه که در واقع اتفاق افتاده است.

Halilu تصمیم به محکوم کردن ریشه از نیجریه بحث برانگیز “دکترین از گذشته دیده می شود” با توجه به محلی گزارش می دهد که بار اثبات در آخرین فرد قربانی در یک پرونده قتل.

ساندا نمی تواند پاک کردن نام او Halilu حکومت.

حکم ارسال تکان طریق اینترنت. ویدئوها از ساندا ندبه تبحر در سراسر توییتر.

“من احساس می کنم خیلی متاسفم و غمگین برای مریم ساندا دختر, در حال رشد به درک چنین ویرانگر بروز نمی خواهد برای رفتن به آسان ایم” بشیر Ahmaad دستیار به نیجریه رئیس جمهور Mohaamdu بهاری.

دیگران فکر کرده اید که چرا دولت برنامه ریزی شده برای اجرای ساندا و نه افرادی که پناهنده از گروه های تروریستی در شمال شرق نیجریه است.

“مریم ساندا محکوم به مرگ معقول به نظر می رسد چون او در زمان زندگی که سوال چرا اعضای بوکوحرام هنوز در حال بازسازی?” جزئیات دیگر صدای جیر جیر با 7,600 را دوست دارد.

ادامه مطلب:

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>