شکیل اونیل پرداخت عاطفی ادای احترام به کوبه برایانت و قول داد برای تغییر چگونه او روش زندگی خود را در پی او دوست مرگ غم انگیز.

برایانت دختر Gianna و هفت نفر دیگر کشته در سقوط یک هلیکوپتر در لس آنجلس تپه در روز یکشنبه.

او پنج بار قهرمان NBA که بازی برای لیکرز او در طول 20 سال فعالیت حرفه ای. اونیل همچنین در کنار برایانت در لیکرز.

“شما واقعا نمی دانم چه مدت شما را ترک کرده اند” اونیل گفت: در بزرگ پادکست. “من همه چیز در مورد سخت بودن و تمام است که, اما من قصد دارم که به حذف گوشت گاو و رویارویی بند. من نمی خواهم به انجام این کار دیگر.

“من حدس می زنم من فقط تماس همه مردم من تا به حال اختلاف و بگو:” نگاه مرد من شما را دوست دارم.'”

در تلویزیون اونیل و همکارانش از TNT شبکه قرار است به انجام یک pregame نشان می دهد قبل از لیکرز در بازی برابر رقبای شهرستان کلیپرز اما بازی به تعویق افتاد.

به جای آنها نشسته در مرکز دادگاه از جایی که اونیل به یاد می آورد تیمی سابق خود به عنوان یک بازیکن بزرگ که بچه ها او را به نام “عمو Shaq”.

“این واقعیت که ما از دست داده و احتمالا جهان بزرگترین Laker جهان, بزرگترین بازیکن بسکتبال است که فقط – گوش دادن مردم در حال رفتن به می گویند وقت خود و دریافت بهتر اما این است که رفتن به سخت برای من” اونیل گفت. “من در حال حاضر اصلا خواب به هر حال, اما من آن را کشف کردن.”

اونیل بود با اعضای خانواده زمانی که او خبر از برایانت مرگ و امیدوار است این درست نیست.

“من نمی خواهم به آن اعتقاد دارند. من گفت: پسر من “من امیدوارم که برخی از buttface ساخته شده این و این درست نیست’. اما پس از گرفتن همه تماس … روح من فقط سمت چپ بدن من.” او افزود: “من تصور هرگز چیزی شبیه به این.

“من فکر کردم روز دیگر من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این. همه بسکتبال بت که من بزرگ شدم (همسرم) من آنها را ببینید. آنها قدیمی است.”

اونیل و برایانت کمک لیکرز با پیروزی سه مستقیم مسابقات از سال 2000 تا 2002, اما آنها گاهی اوقات feuded و اونیل معامله شد به میامی در سال 2004.

او برنده عنوان دیگری وجود دارد در حالی که برایانت با کسب دو بیشتر با لیکرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im