Shang Tsung را اهریمنی پوزخند به تنهایی تقریبا به ارزش قیمت از مورتال کمبت 11: Aftermath’

همه از این می افزاید: برخی از خیلی خوب ارزش در $40 اما مسافت پیموده شده خود را متفاوت خواهد بود. این خیلی بد است که داستان و شخصیت ها را نمی توان به فروش می رسد به طور جداگانه به آنها خدمت دو نوع مختلف از بازیکنان. خوشبختانه آنچه در اینجا این است که سرگرم کننده و غیر منتظره خنده دار.

در تحسین منتقدان (و مضحک) کمپین “مورتال کمبت 11” به پایان رسید با قهرمان لیو کانگ شدن این جمله به خدا از آتش و رعد و برق آماده به تنظیم مجدد تمام وجود با همه قدرتمند ساعت شنی است که کنترل زمان. اما با وجود قدرت او هنوز هم نمی تواند دستور زمان و فضا است. او نیاز به یک تاج یک Macguffin فرسوده اصلی بازی تبه کار Kronika.

در می آید سری تبه کار Shang Tsung به معنای واقعی کلمه از خارج از درجه اعتبار ساقط با پاسخ. هیچ کس دیده است این مرد و ناگهان او میآید به درخواست تمام قهرمانان جهان اعتماد به طرح خود را. Uh متعجب شوید.

پس از آن که لبخند. که لعنت لبخند. و اینجاست که مشکل آغاز می شود.

آن را یک اسپویلر می گویند که Shang Tsung یک حقه تا آستین خود را. او تلخه-خوردن پوزخند دهد و به دور خود بازی تمام و در عین حال قدرتمند خدایان مانند Raiden و برادرش فوجین — بازگشت به سری در “پی” پس از 14 سال دور — همراه با او به هر حال. Shang Tsung است که توسط Cary-Hiroyuki تاگاوا هاوایی متولد شده بازیگر که نقش در منی 1995 مورتال کمبت فیلم اکشن.

تاگاوا بطور قابل توجهی بیشتر برای گفتن از Weller را RoboCop یا ترمیناتور از سال گذشته انجام شده توسط آرنولد شوارتزنگر خود را. تاگاوا اساسا reprises و به روز رسانی خود را Shang Tsung تصویر برای سال 2020 sneering و خزیدن را از طریق اقدامات و منتظر فرصت مناسب برای حمله به. به عنوان بازیکن شما هرگز باور او, اما آن را به یک لذت برای دیدن او پیچ و تاب و چرخش کلمات خود را برای متقاعد کردن ساده لوح سوتی از قلمرو زمین که او آن را تمام کردم نمیفهمد.

آن را نیز سرگرم کننده برای دیدن این همه رفتن پایین. نویسندگان در استودیو NetherRealm به نظر می رسد به لذت در بازی با انتظارات و نوع وقتی که می آید به شخصیت های کلاسیک. Shang Tsung بود که همیشه یکی از سری ترین متمایز شخصیت های به یاد ماندنی. تاگاوا به یاد ماندنی ترین عملکرد از فیلم. آن را می سازد تمام معنا در جهان و جلال آنها را برای کشیدن آن را خاموش.

این نبود که احتمالا ارزان یا نه و آیا این DLC pack. قبلی “کمبت پک” شش شخصیت به عنوان هزینه زیادی. بنابراین به جای سه شخصیت ما یک کمپین است که می تواند تا سه ساعت است. آن را سرگرم کننده از ابتدا تا پایان, انیمیشن زیبایی با برخی از قانع کننده صورت انیمیشن. آیا این ارزش از دست رفته سه کاراکتر های اضافی به شما است.

برای آنچه در آن ارزش فوجین و Sheeva بسیار سرگرم کننده را به بازی. Sheeva خاص از دست رفته بود, او به عنوان یک سریع و قدرتمند bruiser در راه های بسیاری شخصیت های دیگر نیست. فوجین است منحصر به فرد ترین از دسته و احتمالا دارای جالبترین حرکت از تمام دانلود roster. به عنوان خدای باد او شناور و خط تیره در اطراف صفحه نمایش مانند او مستقیما از کپکام جنگنده نه “مورتال کمبت” بازی.

RoboCop است که احتمالا بدترین و این بیشتر به دلیل که او چه کسی است. RoboCop است پیشبینی کند و clunky و خیلی از moveset به نظر می رسد با اقتباس از سایبورگ نینجا (لا Sektor, et al) همراه با دیگر اسلحه toting شخصیت. اما هنوز هم آن را RoboCop و او را به خصوص سرگرم کننده رقابت در برابر شوارتزنگر را ترمیناتور. این همه خون clanking فلزی و قشنگ یک آستر. و این چیزی است که “مورتال کمبت” سری است. داستان آن است که اساسا یک کلاسیک فاکس ’90s صبح روز شنبه ابرقهرمان کارتونی با X-rated خشونت است. “پس” به سادگی فراهم می کند دلایل بیشتر به افراط در آن است.

هر کسی که هرگز “مورتال کمبت 11” در وهله اول این است که در یک معامله خوب است. شما می توانید بازی اصلی و تمام DLC به قیمت اصلی آن از $60. اگر شما از دست رفته در اصل 40 دلار کمبت پک با شش شخصیت (از جمله بذله گو و تخم ریزی کردن) شما می توانید خرید “پس” همراه با آن را برای $50 در کل.

هر کسی که به روز نگه داشته تا با خرید این بسته است که اساسا با حق بیمه قیمت از $40. برای آنچه در آن ارزش “پس” است که هنوز هم یک معامله بسیار خوب برای هر کسی که سرمایه گذاری در “مورتال کمبت 11.” و آن را به احتمال زیاد همان کسانی که مردم خریداری شده بسته به هر حال.

مانند “سر و صدا” را نگاه نمی کند مانند این شخصیت بسته به پایان خواهد رسید. و گذشته ساختار قیمت گذاری این بازی را با محتوای قابل دانلود در حال حاضر ثابت شده است که معاملات خوب به کسانی که صبر کنید.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>