شکیرا Austin به انتقال از مریلند بسکتبال زنان

“ما مایل شکیرا و اولیویا همه بهترین ها را به عنوان آنها به دنبال فرصت های جدید” مربی برندا Frese گفت: روز جمعه در یک بیانیه منتشر شده از واشنگتن پست. “ما سپاسگزار برای کار سخت خود را و وقت خود را در اینجا با ما مریلند ، آنها کمک به قهرمانی در اینجا در مریلند و آن خاطرات را یک عمر گذشته.”

Austin خروج قابل توجهی به مریلند به پایان رسید که کوتاه آن فصل را با یک ده بزرگ مسابقات قهرمانی این ماه است. این دانشجوی سال دوم از ویرجینیا به Terps قابل توجه ارتفاع مزیت در برابر بزرگ ترین ده تیم و به طور متوسط 12 امتیاز و 6.8 ریباند در هر بازی دوم در این تیم در هر دو دسته. اونز که پشت آستین redshirted در این سال پس از کشمکش مونونوکلئوز در پاییز.

فقط به عنوان معنی دار است که خروج ترک مریلند با تنها هشت فهرستی از بازیکنان برای 2020-21 فصل — فقط به عنوان آن را در نهایت نگاه به عنوان اگر Terps حال بازگشت از یک راش از نقل و انتقالات در سال 2017 که در سمت چپ فهرست undermanned.

دانشجوی سال دوم گارد تیلور Mikesell خواهد بود که تنها وقت بازگشت استارت اگر چه دانشجوی سال اول گارد نقطه اشلی Owusu آغاز شده 16 بازی که بیشتر آن nonconference مسابقات در شروع این فصل است. تاریخ و گارد نقطه Channise لوئیس که از دست رفته کل سال پس از او پاره جانبی منيسک در زانوی چپ در طول پیش فصل خواهد بود که تیم را تنها ارشد.

Frese می افزاید: فقط یک بازیکن جدید در سال آینده در 6 پا-3 جلو, فرشته, ریس. بالتیمور بومی است No. 2 بازیکن در کلاس از سال 2020 هر ESPN اما تنها بازیکن به ثبت نام با, مریلند در یک نحو نامشخصی کوچک جذب کلاس برای Frese.

دانشجوی سال دوم به جلو میمی کالینز انتقال از تنسی و دانشجوی سال اول گارد زو جوان نیز با توجه به بالا برای Terps فصل آینده پس از هر دو نشسته این سال است. کالینز تصمیم را یک اشتباه سال به بهتر یادگیری مریلند سیستم و جوان دچار پاره لیگ قهرمانان آسیا قبل از شروع فصل.

زمان Austin و اونز خروج باعث می شود پیدا کردن یک انتقال بازیکن در این بهار برای کمک به تقویت فهرستی سخت تر از حد معمول است. NCAA زد همه در شخص استخدام حداقل تا 15 آوریل به دلیل نگرانی بیش رمان coronavirus همه گیر معنی Frese می توانید با هر پتانسیل نقل و انتقالات در بازار از طریق متن و ایمیل یا تلفن تماس بگیرید اما مریلند نمی تواند میزبان بازیکنان در محوطه دانشگاه و یا در خانه بازدیدکننده داشته است.

حتی اگر این فرد در استخدام بان آسانسور پس از 15 آوریل Frese نقطه ساخته شده بیش از آخر هفته که مربیان نمی دانم چه پردیس بازدید را مانند نگاه کنید اگر دانش آموزان نمی آیند بازگشت به مدرسه پس از رخصتی بهار.

مریلند پنج شنبه اعلام کرد که همه در مقطع کارشناسی کلاس های آنلاین انجام خواهد شد از طریق پایان ترم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>