مقامات در حال جستجو برای Shad Gaspard پس از سابق WWE ستاره رفت از دست رفته در حالی که شنا کردن در اقیانوس با او 10 ساله پسر.

روز یکشنبه Gaspard و پسرش کشیده شد به قوی تبدیل زمان در ساحل ونیز با توجه به TMZ.

در بیانیه ای لس آنجلس آتش نشانی و تایید آن را دریافت یک تماس در روز یکشنبه برای دو گزارش از دست رفته شناگران 39 ساله و پسر 10 ساله اش.

با توجه به لس آنجلس آتش نشانی و کودک شد نجات همان روز و نه نیاز به حمل و نقل به بیمارستان.

سازمان آتش نشانی نیز گفت: لس آنجلس نجات بخش بود که منجر به جستجو ادامه.

“ما تا به حال یکی از ما نجات غریق بیرون رفتن به یک دو نجات یک پدر و یک پسر” کنیچی Haskett از لس آنجلس آتش نشانی نجات بخش گفت: DailyMail. “پدر متاسفانه کردم تحت فشار قرار دادند پایین توسط یک موج به عنوان آنها بیرون کشیده از زمان.

“غریق نجات و برداشت پسر, پسر و سعی کردم به چنگ زدن پدر به عنوان به خوبی. او به پایان رسید تا گرفتن تحت فشار قرار دادند پایین توسط یک موج و ما نمی تواند او را پیدا کنید و ما بلافاصله شروع با ما قایق های نجات به نام اضافی نجات غریق به جستجو در آن محل [برای] پدر او.”

با توجه به پیام ارسال شده به Gaspard را Instagram داستان او گذشته دیده می شود پوشیدن شورت شنا.

“اگر شما را دیده اند Shad لطفا پیام من” پست خوانده شده. “لطفا نمی سیل از من پرسیدن چه اتفاقی افتاده است. ما می خواهیم به می دانم که اگر او دیده شده است و در آن. با تشکر از شما.”

دوم پست به اشتراک گذاشته شده به Instagram مطلع Gaspard بیش از 67,000 پیروان که کشتی کج استار, یک عضو سابق تگ تیم Cryme Tyme گذشته دیده می شود در مرینا دلم رعی ساحل.

پست های به اشتراک گذاشته شده Shad Gaspard را Instagram تایید او است که هنوز هم از دست رفته (Instagram)

پست می گوید: Gaspard گذشته دیده می شد در مرینا دلم رعی ساحل (Instagram)

پست باعث غلیان احساسات پشتیبانی در Instagram که در آن Gaspard پیروان به اشتراک گذاشته اند خود را به خوبی خواسته های خود را برای بازگشت امن.

“دعا برای شما و خانواده خود را در حال حاضر” یک نفر نوشت.

یکی دیگر گفت: “امیدوارم که شما خوب است. جهان با شما انجام می شود در عین حال…”

مستقل در تماس است لس آنجلس نجات بخش برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات