دستبند و قفل شده است و تا کامبوج بیمار روانی رنج کشیده در برزخ

Leonie Kijewski

این کندل Stueng مرکز بهداشت حدود 15 مایل در خارج از پایتخت آن پنوم پن کامبوج است برای اولین بار روانی-مرکز توانبخشی. آن را باز کرد در سال گذشته و خانه های 48 نفر.

سیم ریپ کامبوج — بلند و باریک 15 ساله شیفت جور از یک زانو به, دیگر در طبقه های چوبی از خانواده اش قایقی. او فقط به پایان رسید یک شام برنج و ماهی, اما او نمی تواند در بازی با سایر کودکان خود را از مچ پا است, دستبند زده و او می تواند حرکت کند و تنها در عرض سه فوت شعاع.

“پسر ما یک مشکل روانی” گفت: مادرش درز خجالتی زن در اوایل دهه 40 سالگی با موهای بلند و یک لبخند وسیع. “ما او را در زنجیر چون او را دوست دارد به بوی بنزین و هنگامی که او می کند که بیش از حد او خسارت سلامت خود را. بنابراین ما نیاز به نگه داشتن او را از گرفتن.”

با هفت فرزند دیگر به مدیریت و بدون سلامت روان درمانگاه در منطقه درز کرده بود به شناسایی نام کامل او و یا او را به خاطر ترس از عذاب از جامعه گفت: او تا به حال هیچ انتخاب دیگری.

پسرش سرنوشت مورد جدا شده است. چند ذهنی امکانات بهداشتی در کامبوج یک ملت گرفتار فقر و ضعیف تامین می شود و بد مجهز بیماران ترک منچستریونایتد در خانه بدون درمان مناسب.

افراد با معلولیت های ذهنی اغلب زنجیر توسط بستگان به خاطر خانواده خود ندارد و این منابع را به مراقبت از آنها گفت: Chhim Sotheara مدیر Transcultural روانی-اجتماعی سازمان کامبوج و اضافه کرد که عدم وجود گزینه های درمان و اتکا سنتی روش های درمانی ترکیب مشکل است.

خود سازمان در حال همکاری با ده ها تن از خانواده ها برای درمان مشکلات روحی و روانی و unchained بیش از 100 نفر در طول سال های اخیر, او گفت:. تیم او اخیرا هشت مورد در یک هفته.

در سال گذشته دولت باز کندل Stueng سلامت مرکز تنها مرکز در کامبوج فراهم می کند که مسکن, درمان و توانبخشی برای افراد مبتلا به بیماری های روانی است. اما آن را فاقد منابع و بيماران آزادی به شدت محدود است.

“ما این قانون که افرادی که مشکل روانی نمی تواند بیرون رفتن از این مرکز با خود گفت:” Nguon Kosal, مدیر این مرکز است. “ما که چون ما می خواهیم برای حفاظت از آنها.”

[قفل برهنه روی خاکی تشک: ونزوئلا سلامت روانی کابوس]

طراحی شده برای 200 نفر در این مرکز واقع در حدود 15 کیلومتر از پایتخت آن پنوم پن است مسکن 20 مرد و 28 نفر در طول نامحدود آزمایشی فاز; ترین آورده بودند از طعمه سپو بازداشتگاه که در آن آنها تا به حال برگزار شده است تا جولای.

پنج بيمار در حال قفل شده است و در هر 200 فوت مربع اتاق. پنجره ها ممنوع است و هیچ تشک روی آهن فریم های تخت خواب. ضخامت قفل حلق آویز آویزان در مقابل بژ درب.

واشنگتن پست مصاحبه برخی از بیماران که صحبت در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که مرکز مقامات نگران بودند که ممکن است در مورد اقدامات تلافی جویانه و حريم خصوصی بيماران.

یک شهروند 32 ساله که گفت: او از شهر ساحلی سیهانوکویل گفت که او سعی کرده بود برای فرار ده ها بار از او آمد به این مرکز چند ماه پیش یک حساب تایید شده توسط Kosal و رسیدن به Seila مرکز معاون مدیر.

“من می خواهم به ترک آنجا که آنها سعی می کنید برای خفه کردن من,” مرد گفت: قرار دادن دست خود در گردن او. “آنها به من رسید و آنها با شتاب پاهای من,” او اضافه شده و بدون نام بردن از او ادعا شکنجه گران است. پست نمی تواند تایید این حساب اما Seila گفت: ممکن بود “دیگر بیماران به طعنه او را.”

32 ساله گفت: هیچ چیزی برای انجام اما نشستن روی تخت. او می خواهد به کار و انجام کاری با زندگی خود را, او گفت:. شاید مطالعه در بتکده و یا رفتن به تایلند.

هم اتاقی او یک مرد خجالتی همچنین در اوایل 30s, ابراز احساسات مشابه. پس از دو سال در شکار سپو که در خانه های افراد بی خانمان جاروب در مقامات شهری “زیباسازی” ابتکارات او گفت که او نمی تواند تحمل زندگی در مرکز جدید.

“من نمی خواهم به ماندن در اینجا,” او گفت:. “من خوشحال هستم.”

Kosal گفت: بیماران اجازه داده می شود به ترک تنها زمانی که یک پزشک بود و گواهی آنها آماده بودند.

Leonie Kijewski

رسیدن به Seila چپ و Nguon Kosal نظارت بر درمانگاه است که طراحی شده برای خانه 200 نفر پس از آن به طور کامل عملیاتی اما منابع وجود ندارد.

یک میراث از تروما

مسائل مربوط به سلامت روانی شایع در جنوب شرقی این کشور آسیایی که در آن سال از جنگ و درگیری نیست به طور کامل به پایان رسیده است تا 1990s. تحت استبدادی رژیم خمرهای سرخ از سال 1975 تا 1979 میلیون ها نفر مشغول به کار در برده داری مانند شرایط و حدود 1.7 میلیون نفر از مردم کشته شدند و یا جان از سوء تغذیه و گرسنگی و بیماری است.

مبارزه در آن دوران و فراتر از ترک کشور بیشتر آسیب دیده اند و با میراث unaddressed مسائل بهداشت روانی Sotheara گفت.

“با بازماندگان از خمرهای سرخ که آیا در بیان مسائل و مشکلات خود را رک و بی پرده. اما زمانی که ما شروع به حفر به مشکلات ما می توانید تعداد زیادی از آنها افسردگی و تروما” او گفت:.

برخی از مطالعات نشان داده اند که ضربه را می توان از طریق نسل گذشت و سختی و خشونت به طور بالقوه می تواند تغییر بیان ژنهای یک فرد. اگر چه کمی تجزیه و تحلیل انجام شده در موضوع در کامبوج راشل یهودا مدیر استرس پس از ضربه بخش مطالعات در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای در نیویورک و همکارانش دریافته اند که استرس تجربه شده توسط بازماندگان هولوکاست قبل از تولد فرزندان خود را به حال تاثیر بر فرزندان خود ژن و تروما در کوتاه مدت می تواند منجر به تغییرات مضر.

مطالعات انجام شده در رابطه با کامبوج پیدا کرده اند که ضربه می تواند تداوم عدم اقدامات آموزشی به نشانی گذشته وحشت. و برای برخی از افراد مبتلا به اضطراب و اختلالات ناشی از جنگ Sotheara گفت: فقر را تشدید کرده است این موضوع است.

[روان-سلامت مشکلات افزایش قابل توجهی در میان جوانان آمریکایی ها]

Sotheara گفت: افراد جوان اغلب به او می آیند با اضطراب خود را در مورد آموزش و پرورش, چشم انداز شغلی و مسائل خانواده در حالی که افراد مسن بیشتر احساس شده است. بسیاری از اهل کامبوج مهاجرت به دلیل کمبود فرصت های شغلی در صفحه اصلی ایجاد وقفه سنتی caretaking الگوهای است که در آن کودکان در حال انتظار برای مراقبت از پدر و مادر پیری.

Kosal گفت: اختلالات اضطراب و اسکیزوفرنی شایع در میان بیماران در مرکز جدید.

زندگی زنان وجود دارد به نظر می رسد راحت تر از همتایان مرد خود, او گفت:, و درهای خود را در حال نگه داشته و گوشی بیشتر به خاطر آنها کمتر احتمال دارد به سعی کنید به فرار کنند.

بیش از کاسه برنج در مرکز غذاخوری, چند زنان — همه با موهای کوتاه پس از سر خود شد, اصلاح کرده, در شکار سپو — گفت پست آنها خوشحال بودند در این مرکز است.

“اگر آنها ارائه شیرینی بعد از ناهار” یکی از آنها گفت: با یک لبخند بزرگ با اشاره به انبه و سایر میوه ها “من نمی خواهم به ترک.”

Chak Sopheap مدیر اجرایی کامبوج مرکز حقوق بشر گفت که در حالی که آن می تواند قانونی در برخی موارد به بازداشت یک فرد مبتلا به یک بیماری روانی نباید آن را به طور پیش فرض راه حل است.

بیماران باید بازداشت در داخل یک مرکز تنها زمانی که انجام این کار این است که حداقل محدود از گزینه های درمان برای سلامت خود نیاز دارد, او گفت:.

مقامات از وزارت بهداشت را در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

نبرد برای منابع

Yim Sobotra مدیر گروه سلامت روان و سوء مصرف مواد در حالت اجرا خمر-شوروی دوستی بیمارستان در پنوم پن — که درمانگاه با 16 پزشکان دریافت, 600 تا 800 بیماران روزانه اما ارائه مراقبت های مسکونی — گفت: انگ زدن و تبعیض اغلب نگه داشتن از بیماران به دنبال درمان زودرس.

Leonie Kijewski

مشاوره اتاق برای درمان فردی در کامبوج اولین روانی-مرکز توانبخشی. محدودیت های مالی چیست درمان فردی می تواند تنها یک بار در هفته.

“مردم فکر می کنم این قابل قبول نیست که یک اختلال روانی. آنها با ما تماس بگیرید این دیوانه بیمارستان.’ پس آنها را هم به اینجا می آیند و تنها هنگامی که خود را در حد متوسط اضطراب شديد شود آنها آمده است,” او گفت:.

پشت در خانه قایقی در نزدیکی Siem Reap, درز است که همه بیش از حد آشنا با مشکلات مراقبت از شخص مبتلا به ناتوانی ذهنی.

“این سخت است برای پرداخت هزینه های پزشکی, بنابراین من هیچ چاره ای اما به قرض گرفتن پول”او گفت:.

Sotheara گفت: سازمان دیده است موارد در سراسر کشور از مردم به فروش اموال خود را و یا رفتن به بدهی برای پرداخت هزینه های پزشکی است.

مراقبت در کندل Stueng مرکز است که به لحاظ نظری اما کمبود منابع به معنی سلامت کارگران قادر به ارائه تمام خدمات آنها خواهد بود. درمانی منحصر به فرد مشاوره را تنها یک بار در هفته گفت: Seila معاون مدیر. و با سختی هر گونه پول برای معلمان در کلاس های خیاطی و دیگر مهارت های نامنظم هستند.

به پایان می رسد دیدار Kosal گفت: کارکنان معرفی یک قانون جدید. زمانی که خانواده ها می آیند برای دیدار بستگان خود در مرکز “آنها نیاز به خرید چیزهایی برای سایر بیماران به عنوان خوب,” او گفت:.

مکانیک Choulay کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

چه اسکیزوفرنی می کند به خانواده ها

آنها خشم و من در تلاش برای کمک: چه آن را مانند پدر و مادر کودکان مبتلا به بیماری های روانی

قفل برهنه روی خاکی تشک: ونزوئلا سلامت روانی کابوس

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>