چند USWNT بازیکنان ممکن است جست و خیز NWSL مسابقات برخورد ضربه به لیگ باز گشت قصد دارد

لیگ به عنوان اولین گزارش واشنگتن پست هفته گذشته در حال برنامه ریزی برای از سرگیری بازی در ژوئن-ژوئیه با یک جام جهانی به سبک رویداد در یک “محیط کنترل شده” در بیشتر سالت لیک سیتی. این امر می تواند پیشرو به احتمالا راه اندازی این فصل به طور منظم در صفحه اصلی بازار این اواخر تابستان یا در پاییز.

اما “بسیاری از زنان بازیکنان تیم ملی نیست و تصمیم گرفت که آیا به حضور و با توجه به این طرح با توجه به چالش های جدی و خطرات بهداشتی که در ارتباط هستند” گفت: یک فرد آشنا با این گروه که نخواست نامش فاش شود به این دلیل که بازیکنان هنوز برای رسیدگی به این موضوع publicly.

با توجه به شرایط منحصر به فرد, همه بازیکنان در نه تیم لیگ داده شد گزینه نه شرکت های متعدد مردم گفت.

غیاب چندین بازیکن محبوب هر چند می تواند ضربه جدی به لیگ برتر است که با هدف بهره گیری از تیم های ورزشی از درجه اعتبار ساقط در ایالات متحده آمریکا با انجام یک سری از مسابقات بیش از چند هفته به اوج خود رسید با برگشتی در اواخر ماه جولای نشان داده شده در زندگی CBS Sports سیستم عامل و حرکت یا کشش ناگهانی آنلاین.

بودند که به اتفاق NWSL خواهد بازگشت به عمل قبل از لیگ اصلی بیس بال MLS و NBA و NHL. MLS به عنوان اولین گزارش پست دو هفته پیش است برنامه ریزی برای خانه تمام 26 تیم در توچال دیزنی در اورلاندو شروع ماه آینده و انجام یک ماه مسابقات در ماه جولای.

Spokeswomen برای NWSL و اتحادیه ها به نمایندگی از NWSL بازیکنان و بازیکنان تیم ملی گفت: آنها نمی خواهند به نظر.

چگونه بسیاری از بازیکنان تیم ملی را جست و خیز این مسابقات هنوز مشخص نیست. بیش از آخر هفته یک فرد نزدیک به این وضعیت گفت: هفت نفر از 23 جام جهانی, بازیکنان از جمله پنج منظم شروع کرده بود کاهش یافته است.

یکی دیگر گفت: پنج نفر بودند قطعا و بسیاری دیگر مطمئن بودند. یکی دیگر گفت: تعداد نوسان تقریبا روزانه و برخی می تواند ذهن خود را تغییر دهید یک راه یا دیگری.

به جلو الکس مورگان (اورلاندو غرور) بعید به نظر می رسد به بازی پس از تولد اولین فرزند او ممکن است 7. لیگ همچنین ویژگی های جام جهانی standouts مگان Rapinoe (OL سلطنت) رز Lavelle واشنگتن (روح) و جولی Ertz (Chicago Red Stars).

لیگ امیدوار به اعلام جزئیات مسابقات اواخر هفته گذشته اما عدم اطمینان اطراف آن بالاترین-بازیکنان مشخصات ظاهرا کمک به تاخیر بیاندازد.

هفته گذشته NWSL درخواست تیم ارائه سفر فهرست اسامی و لیست ضروری پرسنل. برنامه های تماس برای تیم به اقامت در یک هتل در منطقه سالت لیک سیتی یا آکادمی جوانان خوابگاه در رئال سالت لیک مرکز آموزش در حومه هریمن.

بازیکنان را به طور منظم تحت معاینه پزشکی و covid-19 تست و آنها را به گردش در عموم مردم.

منطبق خواهد بود با بازی در یک استادیوم کوچک در هریمن و در ورزشگاه ریو تینتو در سندی به MLS واقعی دریاچه نمک و NWSL را یوتا Royals. لیگ مشغول به کار بود در برنامه اجازه می دهد تا یک تعداد کمی از تماشاگران برای حضور در.

به عنوان NWSL تلاش برای نهایی مسابقات برنامه آن روز دوشنبه اعلام کرد که تیم می تواند شروع آموزش در گروه هشت موضوع محلی و ایالتی دستورالعمل و لیگ ایمنی پروتکل.

لیگ نیز گفت: ابتدا روز شنبه آن را اجازه می دهد تا تیم به انجام کامل جلسات تمرین هر چند محدودیت در اجتماعات بزرگ در محل باقی می ماند در بسیاری از مکان ها.

قبل از این هفته تیم اجازه داده شد برای باز کردن امکانات آموزشی برای تمرینات فردی تنها.

“پس از مشاوره و مشورت از پزشکی ما مشاوران این NWSL با خوشحالی به در نظر گرفتن گام های بعدی را با خیال راحت بازگشت به رقابت” NWSL کمیسر لیزا بیرد گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

محلی دستورالعمل مانع روح از استفاده از آن معمول آموزش پایه مریلند SoccerPlex در مونتگومری و دیگر مکانهای بالقوه در منطقه مترو. بنابراین این تیم تصمیم گرفتند برای خصوصی زمین در Haymarket, Va. (Prince William County) برای تمرینات فردی و محل نامعلومی در مریلند برای جلسات گروه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im