چند نفر تست مثبت برای coronavirus پس از مریلند پیچش یا حلقه زنی رویداد

“ایالات متحده آمریکا پیچش یا حلقه زنی و پوتوماک پیچش یا حلقه زنی باشگاه مشغول به کار نزدیک به اطمینان حاصل شود که همه شرکت کنندگان در انتخابات و داوطلبان اطلاع داده شد به زودی به عنوان یک تاییدیه دریافت شد از اولین تست مثبت” بیانیه ادامه داد. “علاوه بر این ایالات متحده آمریکا پیچش یا حلقه زنی همچنان به برقراری ارتباط با مربوطه محلی مقامات بهداشت عمومی برای کمک به نگه داشتن همه امن و سالم در طول این زمان.”

ایالات متحده آمریکا پیچش یا حلقه زنی مدیر عامل جف با شکوه گفت: Fox 5 در روز پنج شنبه که حداقل چهار نفر تست مثبت برای covid-19 در حالی که بقیه فرض مثبت است. هنگامی که تماس با واشنگتن پست, در شب جمعه, مخمل خواب دار مراجعه کننده به این سازمان در بیانیه ای.

روز پس از این رویداد را نتیجه پوتوماک پیچش یا حلقه زنی باشگاه اعلام کرد که لغو بقیه 2019-2020 پیچش یا حلقه زنی های نجومی و خاموش کردن یخ عملیات. این باشگاه را ” تجربه “$14,500 از درآمد از دست رفته” اما “به احتمال زیاد هنوز هم تا پایان سال در مثبت مالی نشد.”

سارا شوستر که در این رویداد شرکت کردند گفت سوتا فاکس 21 این هفته که او با تجربه تنگی نفس و از دست او حس بویایی و یا چشایی در روز از بازگشت به خانه از مریلند. شوستر با این نسخهها کار به عنوان یک داروساز و در نتیجه دسترسی به آزمایش اولیه. شوستر شوهر جان یک مدال طلا برای مردان المپیک پیچش یا حلقه زنی تیم گفت: خانواده خود در قرنطینه.

شوستر گفت: در یک پس-حذف Facebook پست که چهار روز پس از بازگشت به خانه از باشگاه ملی قهرمانی او احساس “مشقت و کمر درد است.” او همچنین تجربه تنگی نفس بالا رفتن از پله و نمی تواند ایستادن برای مدت زمان طولانی بدون از دست دادن نفس خود را. شوستر افزود که “وجود دارد تقریبا 20 تایید بیگودی از باشگاه اتباع به [covid-19]” و وجود “فقط به عنوان بسیاری از کسانی که در انتظار نتایج آزمایش و یا نمی توانید تست شده است.”

آتنا Dalrymple که شوهر می کرد این رویداد به عنوان یک داوطلب گفت: Fox 5 که هر دو آنها گفته شده توسط دکتر خود را به آزمایش و به فرض آنها را تست مثبت برای covid-19.

“وجود دارد کاملا یک سطح از ترس” Dalrymple گفت. “هیچ سوالی وجود دارد. این یک بیماری کشنده. شما نمی دانید که آیا شما در حال رفتن به در که در صد که می میرد و یا که در صد که زندگی می کند. که یک مکان راحت برای نشستن.”

یک Prince george’s County Health Department سخنگوی گفت: Fox 5 در روز پنج شنبه که این شهرستان را باور نمی کند هر یک از مریلند تایید covid-19 موارد مربوط به پیچش یا حلقه زنی رویداد.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im