هفت زمین باز یافته doubleheaders می تواند بر روی میز به عنوان MLB ponders 2020 فصل

یک مسئله بزرگ خواهد بود که چگونه بسیاری از بازی MLB می توانید بسته به یک برنامه کوتاه و در یک پیشنهاد به عنوان نزدیک به سنتی 162 که ممکن است طرفداران می تواند درمان به بیشتر doubleheaders.

محدود کردن هر بازی از کسانی که doubleheaders فقط هفت نوبت نیز ممکن است بر روی میز است. حداقل در خارج از جعبه ایده می تواند “چیزی است که ما باید به در نظر گرفتن” Toronto Blue Jays مدیر کل راس اتکینز گفت: روز شنبه در یک کنفرانس تلفنی.

“اگر شما به بازی های متعدد doubleheaders و فرض کنید آنها نه نوبت هر مطالبات در یک تبادل کارکنان خواهد بود بسیار مهم” اتکینز گفت: (از طریق آسوشیتد پرس). او اضافه کرد که او به طور کامل به فروش می رسد در هفت نوبت ایده او گفت: “آنچه ما باید انجام دهیم این است که ایده های که در آن مردم احساس امنیت ذکر آنها و سپس کار را از طریق چه عملی چه چیزی را حس می کند, چه جنبه های منفی — از آنجا که وجود دارد رفتن به جنبه های منفی — و سعی کنید به وزن آن مناسب است.”

پنج شنبه قرار بود روز افتتاحیه, اما داشتن تعطیل بهار آموزش در این ماه در پاسخ به طور فزاینده ای محدود دولتی توصیه هایی برای محدود کردن تجمعات عمومی, MLB نمی شود و فصل آن تا اواسط ماه مه در اولین. ESPN گزارش روز شنبه که MLB و بازیکنان اتحادیه امیدوار به شروع بازی در اوایل ماه ژوئن است که تعدادی از بازیکنان نشان داده اند تمایل خود را به بازی یک مقدار زیادی از doubleheaders.

به عنوان امکان کوتاه دوقلو صورتحساب که هنجار در جزئی لیگ بیس بال کالج, New York Yankees, مدیر, Aaron Boone گفت که او آن باز است.

“من فکر می کنم وجود دارد, احتمالا برخی, جالب, راه های خلاق به طور بالقوه [تغییر زمانبندی برنامه ها],” بون گفت: در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه (از طریق ESPN). “صحبت از doubleheaders و فلان چیز. اگر شما به این مسیر و در نهایت انجام بسیاری از doubleheaders آیا شما آن را انجام دهید جزئی لیگ راه که در آن شما در حال انجام هفت دور doubleheaders? این نوع از همه چیز.

“این یک فرصت است احتمالا به خلاق و یا سعی کنید برخی از چیزهایی که مردم فکر می کنم می تواند چوب کمی و یا یک segue به چیزی متفاوت از پایین خط. آن است که قطعا احتمالا یک فرصت برای سعی کنید برخی از چیزهایی که شما نمی خواهد در غیر این صورت سعی کنید در حالت عادی 162-محیط بازی که در آن همه چیز است که با توجه به طرح.”

صحبت کردن در ESPN اواخر شنبه شب MLB کمیسر راب مانفرد گفت: “در این سال یک شرایط منحصر به فرد — وجود دارد بسیاری از ایده ها روی میز است و ما واقعا در حال باز کردن همه آنها را.”

دیگر برنامه ریزی ترفند این سال ممکن است شامل گسترش کل فصل از جمله پلی آف به دسامبر و احتمالا برگزاری postseason بازی در خنثی سایت با گنبد و یا در گرم آب و هوا زبانی.

“من فکر می کنم همه ما می خواهم به سعی کنید به بازی به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان ممکن است برای حفظ یکپارچگی برنده مسابقات قهرمانی و یا وارد شدن به پلی آف” Colorado Rockies مدیر جوانه سیاه گفت: سهشنبه (از طریق NBC Sports واشنگتن). “من مطمئن هستم که آنچه که عدد سمت راست خواهد بود و من خیلی مطمئن نیستم ما می خواهم که به آنها تقسیم شده … اما من حتی شنیده می شود ممکن است وجود دارد بحث خلاقیت و ساخت [doubleheaders] دو نفره.”

“این رفتن به جالب را ببینید که چگونه است که همه کار می کند,” Detroit Tigers مدیر Ron Gardenhire گفت: روز شنبه (از طریق MLive). “[ما در حال رفتن به بازی] بازی به عنوان بسیاری از ما احتمالا می توانید بازی زمانی که ما به عقب بر گردیم به آن و رفتن از وجود دارد. فقط رول با آن را به عنوان بهترین ما می توانیم. من مطمئن هستم که وجود خواهد داشت فهرستی از تصمیمات. اگر شما در حال رفتن به بازی یک تن از doubleheaders وجود دارد رفتن به فهرستی از تصمیم گیری است.”

اتکینز همچنین با اشاره به فشار بر فهرست اسامی که ثابت تخته سنگ از doubleheaders می شود اگر چه او پیشنهاد کرد که محدود کردن بازی ها در آن روز به هفت نوبت هر کدام می تواند کمک کند. یک حرکت نزولی به این ترتیب مدیر اشاره کرد این بود که تیم را “بازی بازی نیست که نوشته شده است در کتاب قانون.”

“این مقررات بازی آن را یک بازی متفاوت,” اتکینز ادامه داد. “Bullpens و تیم های ساخته شده در یک راه برای بازی نه نوبت. من مطمئن هستم که مردم وجود دارد که چالش های آن, و من خیلی مطمئن نیستم این چیزی است که ما باید انجام دهیم.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>