سریال متجاوز ‘جانور از Kavos’ گزارش سقوط کردن صخره در حالی که در حال اجرا از پلیس

پلیس در کورفو گزارش بازداشت یک سریال متجاوز لقب ‘جانور از Kavos’ پس از او سقوط کردن یک صخره در حالی که در اجرا.

Dimitris Aspiotis, 47, دستگیر شده بود روز شنبه پس از سقوط حدود 100 پا به دره در جزیره یونانی کورفو با توجه به خورشید.

سقوط چپ او با شکستگی های متعدد در پا و ران و ستون فقرات و همچنین به عنوان یک پاره کلیه. یک عملیات نجات برای او از دره بر روی یک برانکارد و در زمان سه ساعت است.

یونان پلیس تا به حال شده است به جستجو برای بدنام جنایی از اوایل ممکن است زمانی که او در ارتباط به تجاوز به یک زن 34 ساله آلبانیایی ،

Aspiotis داده شد 52-جمله در سال 2012 و پس از او به اتهام تجاوز به حدود 100 زن از جمله حداقل هفت, بریتانیایی, زنان در کورفو. اما یک بحث برانگیز قانون معرفی به سهولت ازدحام در زندان منجر به آزادی های اولیه در ماه اوت گذشته.

یک تعقیب و Aspiotis راه اندازی شد و پس از او گفته بارها و بارها مورد تجاوز قرار گرفته و تا آخرین قربانی در knifepoint پس از کشیدن او را به یک جنگل.

در بیانیه پلیس مدیر کورفو پلیس Giannouli Mattheou نیست نام Aspiotis اما تایید کرد یک مرد بود که می خواستم برای تجاوز به عنف و آدم ربایی کرده بود سقوط از یک صخره شد و در حال حاضر در بازداشت پلیس.

“دستگیری او قبل بود چند روز پس از تحقیقات پلیس شامل بیش از 100 افسر پلیس در بیشتر Lefkimmi منطقه و لازم است تمام وسایل فنی مورد استفاده قرار گرفت. OPKE پلیس و سگ و همچنین مردان از Lefkimmi اداره پلیس برای شناسایی و دستگیری او را.

“این است که با اشاره به این که مجرم در نزد افسران پلیس بودند مستقر در منطقه جنگلی Paleochori, Lefkimmi فرار کرد و شروع به پریدن کرد از شیب یک نقطه به عنوان یک نتیجه است که او مجروح شد و در اندام ها و ستون فقرات خود را.

“با کمک کورفو آتش نشانی و EKAB از بازداشت شدگان منتشر شد و به کورفو بیمارستان که در آن او در حال درمان است.”

آقای Mattheou تبریک زور برای “تعصب و غیرت و صداقت” در بازداشت مرد به عنوان آنها جستجو برای او “در شرایط بسیار دشوار است برای بسیاری از روز در جنگل”.

بریتیش, مهماندار هواپیما, Kayleigh مورگان بود که یک قربانی و چشم پوشی او نامش فاش نشود به کمپین علیه Aspiotis’ آزادی گفت: خورشید: “من امیدوارم که او باقی می ماند در درد برای بقیه عمر خود را – آن زمان برای مقامات یونانی به دور انداختن کلید.

“من هشدار داد او را دوباره اعتصاب و راست ثابت شد. من فقط خوشحالم که او گرفتار شد قبل از دیگری زندگی زن خراب شد,” او اضافه شده است.

Aspiotis در حال حاضر چهره از بازگشت به زندان به خدمت بقیه دوران محکومیت خود را.

مستقل در تماس است یونان پلیس برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de