سنا به رای چهارشنبه 2 تریلیون دلار coronavirus لایحه نقطه عطفی پس از توافق با کاخ سفید

سنا reconvenes در ظهر و یک رای می تواند در مدت کوتاهی پس از آن.

“این بسیار مهم است دو حزبی قطعه ای از قوانین است که رفتن به بسیار مهم برای کمک به کارگران آمریکایی, امریکایی, کسب و کار و مردم در سراسر امریکا” Mnuchin به خبرنگاران گفت: اوایل صبح روز چهارشنبه. “ما نمی تواند بیشتر راضی است.”

او گفت که او تا به حال “صحبت به رئیس جمهور چند بار امروز; او بسیار خوشحال با این قانون و تاثیر آن این است رفتن به.”

این قانون بی سابقه ای در آن اندازه و دامنه ارسال خواهد $1,200 چک برای بسیاری از آمریکایی ها ایجاد $367 میلیارد برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک و ایجاد 500 میلیارد دلار وام صندوق برای صنایع شهرها و ایالات متحده.

این قانون تضمین می کند که این مالیات دهندگان حمایت وام نمی تواند به شرکت های متعلق به رئیس جمهور تهمت و دیگر مقامات کاخ سفید و یا اعضای کنگره است. این نشان می دهد که برگ برنده متعلق به خواص از جمله هتل ها شده اند که تحت تاثیر قرار نمی به دنبال کمک مالیات دهندگان.

مقررات دیگر شامل 150 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی محرک بودجه و $130 میلیارد برای بیمارستان است.

آن را به طور قابل توجهی افزایش مزایای بیمه بیکاری گسترش واجد شرایط و ارائه کارگران اضافی 600 دلار در هفته به مدت چهار ماه در بالای بیکاری در دولت برنامه پرداخت. میلیون ها نفر از آمریکایی ها باید ثبت برای مزایای بیکاری در چند هفته گذشته جاری شدن سیل یک سیستم طراحی شده است که برای مقابله با یک ناگهانی موجی از متقاضیان.

به عنوان این لایحه که با هم آمدن در آخرین روزهای دموکرات مبارزه برای ایجاد تغییرات متعدد. برای مثال کاخ سفید و جمهوری خواهان توافق اجازه می دهد تا نظارت هیئت مدیره و ایجاد یک وزارت خزانه داری ویژه بازرس کل برای همه گیر بازیابی به مورد مداقه قرار دادن وام گیری و تشخیص سوء استفاده و یا رفتار جعلی.

“هر وام سند عمومی خواهد شد و در دسترس ساخته شده به کنگره بنابراین ما می توانید ببینید که در آن پول می گذرد, آنچه شرایط هستند و اگر آن را عادلانه به مردم آمریکا” شومر گفت: در سنا طبقه چهارشنبه.

پس از سنا عبور گام بعدی این است که کمی کمتر روشن است. خانه خارج از جلسه پس از عمل وجود دارد می تواند طولانی تر بسته به اینکه آیا مجلس می تواند موافقت خود را با تصویب این لایحه توسط “اتفاق آراء رضایت” است که نیاز به توافق از همه اعضای اتاق.

اما برخی از لیبرال ها و محافظه کاران در حال حاضر اشاره کرد که آنها می تواند در مخالفت با آن.

سهشنبه آغاز شد و با همه احزاب پیش بینی معامله خواهد بود قریب الوقوع همراه با یک رای گیری شنبه شب. اما به عنوان ساعت کشیده متعدد و اختلافات به وجود آمد و مقننه زبان مورد نیاز نزدیک بررسی کنید.

در نهایت به نیمه شب نزدیک سهشنبه سرعت شاتل دیپلماسی برداشت در طبقه دوم از کنگره به عنوان Mnuchin کاخ سفید در امور قانونگذاری مدیر اریک Ueland و به تازگی نام کاخ سفید رئیس ستاد کنگره علامت مراتع (R-N. C.) ملاقات متناوب با مک کانل و شومر که در تماس مکرر با مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.).

“شما می دانید من نمی خواهد می گویند وجود دارد هر خار و هر خاص خاردار مسائل. این یک قطعه پیچیده ای از قوانین. این یک سرمایه گذاری بزرگ در اقتصاد ایالات متحده” Mnuchin به خبرنگاران گفت: پس از معامله زده شد. “و مردم مشغول به کار خستگی ناپذیر در سراسر ساعت رفتن را از طریق اسناد و مدارک. پس دوباره نمی تواند بیشتر راضی است.”

Mnuchin گفت: رئیس جمهور تهمت را “کاملا, کاملا, کاملا” ثبت نام در این لایحه.

بسته خواهد گسترش فوق العاده ای کمک مالیات دهندگان به طور بالقوه میلیون ها نفر از شرکت هایی که شده اند با چکش توسط حرکت سریع بحران اقتصادی است. این لایحه در حال عجله از طریق کنگره بدون جلسات عمومی یا رسمی بررسی و معلوم نیست چگونه موثر این اقدامات خواهد بود در دستگیری اقتصاد سقوط ناگهانی. اما قانونگذاران گفت که آنها به حال کمی چاره ای جز امتحان کنید.

“این است که یک لحظه از جشن اما یکی از ضرورت” شومر گفت.

پس از سقوط 10 ، 000 امتیاز در 10 هفته میانگین صنعتی داو جونز شروع به نشان دادن نشانه هایی از زندگی سه شنبه در پیش بینی از یک معامله. آن رسید بیش از 2100 واحد معادل 11.4 درصد است. دولت در برخورد با تعدادی از رقابت فشارهای هر چند به عنوان برگ برنده اعلام کرد که او می خواهم مثل خیلی از کشور به بالا و در حال اجرا توسط مارس 12, حتی اگر تعداد زیادی از مردم تست مثبت برای رمان ویروس در ایالات متحده همچنان به صعود.

“در اثر این جنگ به سطح سرمایه گذاری به ملت ما” مک کانل گفت.

کاخ سفید شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow آن را به نام “تک بزرگترین خیابان اصلی برنامه کمک در تاریخ ایالات متحده است.”

تاخیر در نهایی شدن معامله آمد چون مشاوران راه اندازی زحمت کش اسکراب از لایحه, متن, مطمئن شوید که یکی از بلند پروازانه ترین قطعه از قانون تا کنون تلاش های کنگره — پرتاب با هم در کمی بیش از یک هفته — در واقع گفت: آنچه که نمایندگان مجلس آن را می خواستم بگویم.

جمهوری خواهان مجلس سنا بودند که فوق العاده دقیق چرا که آنها احساس قبلی بسیار کوچکتر و coronavirus امداد لایحه که Mnuchin مذاکره در عجله با Pelosi این ماه تبدیل به مقررات مربوط به پرداخت مرخصی استعلاجی که اوباما مخالف — اما آنها که با اکراه پذیرفته شده است. در حال حاضر آنها می خواستند به دو و سه گانه-بررسی Mnuchin کار در مبادله مقابله با شومر با توجه به مخاطرات عظیم.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در حال حاضر او می خواهد برخی از پول برای رفتن به صنعت کشتی کروز و او نیز می خواهد کمک برای هتل ها. هنگامی که از او پرسیده شد که دوشنبه شب که انجام نظارت از برنامه مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “من نظارت.”

اما در طول درهای بسته مذاکرات در کاپیتول هیل, مقامات کاخ سفید, توافق اجازه می دهد تا مستقل و بازرس کل و نظارت هیئت مدیره به مورد مداقه قرار دادن وام گیری سناتور گفت.

اخیر سابقه برای این است که 700 میلیارد دلار دارایی های مشکل برنامه های امداد است که ایجاد شده است در طول سال 2008 بحران مالی است. برای نظارت بر TARP کنگره ایجاد مستقل و بازرس کل نظارتی نظارت هیئت مدیره و کنگره نظارت پنل. در طی چندین سال تحقیقات و کشف موارد متعدد تقلب در شرکت های کوچک و بزرگ به عنوان شرکت به دنبال به دست آوردن پول مالیات دهندگان را از طریق برنامه های مختلف.

قانونگذاران از هر دو طرف تحت فشار شدید از موکلین خود و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در مناطق و ایالات متحده به قانون برای ارائه به شدت مورد نیاز پول و منابع در میان گسترده کمبود و امواج از اخراج. همانطور که از سه شنبه شب بیش از وجود دارد 55,000 تایید موارد coronavirus در ایالات متحده و تعداد آنها رو به افزایش ساعت.

نهایی مسائل شامل فشار توسط دموکرات ها برای یک افزایش چشمگیر در مواد غذایی تمبر مزایای بورس برای پذیرش میلیاردها بیشتر در بودجه برای دولت, مزرعه, نجات که خواهان گنجانده شده در لایحه محرک. سناتور. جان Hoeven (R-N. D.) در انتشار اخبار گفت که این قانون را افزایش می دهد مقدار بخش کشاورزی می تواند صرف در آن برنامه هایش از 30 میلیارد دلار به 50 میلیارد دلار.

دموکراتیک و مشاوران و گفت: آنها خوش بودند که قوی هر دو حزب در سنا رای خواهد آن را ممکن است به تصویب این لایحه با اتفاق آرا رضایت در خانه — یک فرایند نیاز به تنها دو نفر از اعضای حاضر در این خانه اتاق. اما این امر نیاز به هر نماینده مجلس به توافق برسند — به منظور بلند برای $2 تریلیون لایحه لمس کردن هر بخشی از اقتصاد ایالات متحده.

“ساده ترین راه را برای ما انجام دهید این است برای قرار دادن در کنار نگرانی های ما برای یک روز دیگر و دریافت این انجام می شود” پلوسی گفت: در CNBC. “هدف من این است برای آوردن این لایحه به طبقه زیر اتفاق آرا رضایت.”

اما هر نماینده مجلس از هر دو حزب می شی و در اوایل علامت هشدار دهنده سه شنبه در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) ابراز نگرانی در مورد این قانون بیش از توییتر نوشته است که با وجود “مبهم اظهارات” هیچ کس تا به حال دیده می شود متن این قانون که “به نظر می رسد به یک *نیم تریلیون دلار* دور به شرکت های بزرگ, w/ چند کارگر حمایت.”

در میان جمهوریخواهان مجلس نمایندگان وجود دارد مشابه است تمایل به ارتکاب به تصویب هنوز نهان لایحه با توجه به توافق مشاوران آشنا با داخلی مکالمات. علاوه بر پتانسیل سیاست ایرادات ذاتی در $2 تریلیون لایحه, اعضای, همچنین ممکن است مقاومت در برابر عبور از یک لایحه که قدر بدون رای رسمی از مشاوران گفت: — در نتیجه نیاز بیشتر نمایندگان مجلس به بازگشت به واشنگتن است.

اگر به اتفاق آراء رضایت ممکن نیست دستیاران از هر دو طرف گفت: این سناریو به احتمال زیاد خواهد بود یک روز رای گیری که در آن عضو خواهد بود تشویق به گسترش سفرهای خود را به طبقه و نه جمع به عنوان رای گرفته شده است.

“ما به این نیاز به کار برای مردم آمریکا” Mnuchin گفت. “و دوباره وجود دارد مقدار زیادی از خطر انداخته است. آن را فوق العاده لایحه. و آن را یک دستاورد بزرگ برای همه است.”

حداقل دو عضو مجلس نمایندگان و یک سناتور آزمایش مثبت برای coronavirus در حالی که دیگران همچنان در قرنطینه و متعدد نمایندگان مجلس با ابراز نگرانی در مورد بازگشت به کاپیتول.

کنگره در حال حاضر به تصویب دو بسیار کوچکتر coronavirus امداد صورتحساب: یک $8.3 میلیارد اضطراری مکمل برای سیستم مراقبت های بهداشتی و 100 دلار-میلیارد-plus لایحه به افزایش پرداخت مرخصی استعلاجی و بیمه بیکاری و ارائه رایگان coronavirus تست.

– جف استین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im