سنا سراسیمه به تصویب 2.2 تریلیون دلار coronavirus لایحه نقطه عطفی پس از توافق با کاخ سفید

نیویورک رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو (D) خواستار تغییرات خود را برای کمک به دولت در مقابله با سیل ویروس جدید موارد است. چهار سناتور جمهوریخواه روز چهارشنبه گفت: در ارائه این لایحه نیاز به ثابت بلافاصله و یا آن را تشویق مردم به بازگشت به کار. و آمریکا نمی خواهد با ارائه یک شرکت زمانی که آنها رای به تصویب این لایحه است.

نهایی مرحله, درام بود فقط آخرین پیچ برای, هزینه, قانون, که تا به حال snowballed از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای هشت ماه حقوق و دستمزد کاهش مالیات به بزرگترین اورژانس امداد لایحه در تاریخ آمریکا است. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) و رهبر اقلیت Charles E. شومر (D-n. y.) اعلام کرد که توافق در سنا طبقه حدود 1:30 صبح پس از یک روز طولانی از مذاکرات با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و دیگر مقامات دولت.

“من آن را نشانه بلافاصله” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یکشنبه شب به عنوان قانونگذاران سنا تلاش برای تنظیم یک زمان برای یک رای.

این لایحه گسترش $1,200 برای بسیاری از بزرگسالان آمریکایی و 500 دلار برای اکثر کودکان ایجاد 500 میلیارد دلار از برنامه اعطای وام برای کسب و کارهای شهرها و ایالات متحده و یک $367 میلیارد حفظ و نگهداری کارکنان صندوق برای کسب و کارهای کوچک. آن را با لينک مستقيم $130 میلیارد به بیمارستان ها و ارائه چهار ماه از بیمه بیکاری در میان چیزهای دیگر.

قانونگذاران و کاخ سفید بودند با بمباران لابی و گروه های منافع خاص به دنبال کمک در طول مذاکرات و برچسب قیمت از $850 میلیارد به 2.2 تریلیون دلار فقط در یک ماده از روز.

با تایید coronavirus موارد در ایالات متحده بالا رفتن سریع به بیش از 60 ، 000 چهارشنبه با بیش از 800 مورد مرگ و میر قانونگذاران اذعان کرد که هیچ مقدار از اقتصادی رهایی از کنگره می تواند به جلوگیری از درد برای مردم آمریکا. موجی از آمریکایی ها باید ثبت برای مزایای بیکاری از جمله 1 میلیون نفر در کالیفرنیا در این ماه به تنهایی. در علاوه بر این به اخراج بسیاری از کارگران در حال خرید و فروش با حقوق و دستمزد کاهش یا furloughs. و با وجود تهمت فشار به راه اندازی مجدد خیلی از اقتصاد در مارس 12, در حال رشد وجود دارد نشانه هایی که کشیدن در کسب و کار می تواند به خوبی به نیمه دوم سال است.

آمریکا گفتند که رای در این قانون زودتر از 24 ساعت پس از آن مطرح در سنا و مجلس سنا از تاخیر نگه داشته هل دادن بیل جدول بازگشت.

مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) به ارزیابی خوش بینانه ای از این لایحه اوایل روز شنبه اما تدارکات از تصویب آن از طریق خانه همچنان نامشخص است. نمایندگان نگاه کرد به احتمال زیاد سعی کنید به تصویب اندازه گیری توسط “صدای رای” پس از نتیجه رسید که اعضای یک فرصت برای بحث است. آنها به رسمیت شناخته شده که این امر می تواند دشوار به دریافت “اتفاق آراء رضایت” برای اندازه گیری به دلیل آن می تواند مسدود شود اگر فقط یک عضو اشیاء.

کومو در روز چهارشنبه خواستار تغییرات هر چند که مشخص نیست چگونه متمایل قانونگذاران ممکن است به هر گونه تنظیمات نهایی.

در حدود نیمی از کشور را coronavirus موارد در نیویورک و سیستم مراقبت های بهداشتی در اطراف شهر نیویورک است غرق شده است. بسیاری از بیمارستان ها هنوز هم در عجله برای پیدا کردن ماسک و دیگر تجهیزات حفاظتی. کومو گفت: این لایحه خواهد بود “وحشتناک” برای دولت خود و افزود که “ما نیاز به ایجاد تنظیمات.”

در ضمن سنسور. تیم اسکات (R-S. C.), ریک اسکات (R-Fla.), بن Sasse (R-Neb.) و لیندزی O. گراهام (R-S. C.) مطرح عمده نگرانی های خود را در روز چهارشنبه. آنها گفت: “پیش نویس خطا” در این لایحه ایجاد انگیزه برای شرکت ها برای اخراج کارگران به جای حفظ آنها در حقوق و دستمزد, شکایت که طراحی از مزایای بیکاری خواهد اجازه می دهد برخی از کارگران به پول بیشتر در بیکاری از کار. اما معلوم نیست که آیا رهبران مجلس سنا را تغییر دهید به دلیل ارائه به عنوان نوشته شده بود و یک کلید تقاضا از دموکرات ها.

بعد از چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او تا به حال صحبت با برخی از سناتورهای خود را به ادرس نگرانی مقامات کاخ سفید از انتظار نیست این موضوع به از خط خارج شدن این لایحه از تصویب.

“انتظار ما این است که این لایحه می گذرد امشب و به خانه فردا” Mnuchin گفت.

این قانون تضمین می کند که مالیات دهندگان حمایت وام نمی تواند به شرکت های تحت کنترل مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر مقامات کاخ سفید و اعضای کنگره است. این نشان می دهد که برگ برنده متعلق به خواص از جمله هتل ها که صدمه دیده اند رکود نمی تواند به دنبال کمک مالیات دهندگان.

صنعت هواپیمایی است که دچار ضرر و زیان بزرگ در دو ماه گذشته به دلیل لغو پروازها و مسافرت محدودیت خواهد بود یک گیرنده در این لایحه است. مسافری خطوط هوایی خواهد بود واجد شرایط برای $25 میلیارد دلار وام و برخی دیگر تضمین می کند و می تواند دسترسی به 25 میلیارد دلار در چیزهایی مانند کمک های مالی که ممکن است مجبور به بازپرداخت.

سناتور. Patrick J. Toomey (R-Pa.) گفت: او ترجیح داده اند در دراز مدت وام های کم بهره به شرکت های هواپیمایی به جای کمک های مالی “اما ما تا به حال این بحث ما تا به حال این بحث و معلوم شد راه آن را انجام داد.”

او گفت که او در نظر گرفته شده برای حمایت از این قانون به عنوان نوشته شده است.

باری خطوط هوایی و تامین کنندگان خود را برای واجد شرایط مختلف دسته ای از پول است.

و یکی دیگر از ارائه این لایحه اجازه $17 میلیارد دلار کمک برای شرکت تلقی حیاتی برای امنیت ملی زبانی که نوشته شده بود در بخشی به اطمینان حاصل شود کمک برای بوئینگ سه نفر با دانش داخلی مذاکرات گفت.

نیز وجود دارد یک کارمند حفظ اعتبار مالیاتی برای بسیاری از شرکت های صدمه دیده توسط coronavirus خرید اینترنتی و مقررات اجازه می دهد تا کسب و کار به تاخیر پرداخت حقوق و دستمزد مالیات برای دو سال.

Anthony S. Fauci, director of the National Institute of Allergy and Infectious Diseases, and President Trump listen as Vice President Pence speaks during a news briefing at the White House on March 24.
Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و رئیس جمهور تهمت گوش دادن به عنوان معاون رئیس جمهور پنس صحبت می کند در طول یک خبر مطبوعاتی در کاخ سفید در آوریل 24. (Jabin Botsford/واشنگتن پست)

این قانون قابل توجهی افزایش مزایای بیکاری که شومر بارها به عنوان “بیمه بیکاری در استروئیدها” را گسترش واجد شرایط علاوه بر افزایش پرداخت با دادن گذاشته و کارگران 600 دلار در هفته به مدت چهار ماه در بالا از مزایای در حال حاضر ارائه شده توسط متحده است. Mnuchin توصیف رویکرد به عنوان کارآمد ترین روش موجود به دلیل جایگزین خواهد بود به طور جداگانه با فرد سیستم است که در برخی موارد به شدت منسوخ شده است.

سیستم طراحی شده است برای رسیدگی به افزایش متقاضیان جدید برای مدعیان اما حتی با تمام این بودجه جدید که مشخص نیست چگونه هموار هر یک از این تغییرات ممکن است کار می کنند. برای مثال در این لایحه به طور چشمگیری گسترش کسب و کار کوچک توانایی دولت برای تضمین وام, اما میلیون ها نفر از شرکت می تواند به دنبال این تضمین می کند همه در یک بار قرار دادن فشار زیادی بر روی یک سیستم است که آزمایش شده است هرگز در چنین شیوه ای.

پس از سقوط 10000 نقطه در دو ماه میانگین صنعتی داو جونز به دست آورد بیش از 2500 نقطه در روز سه شنبه و چهارشنبه در میان خوش بینی در مورد بازیابی بسته است. دقیق تاثیر این قانون می تواند ماه به درک. بسیاری از کسب و کار شده اند با چکش شاید فراتر از تعمیر اقتصادی تاثیر این ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و نشانه او می خواهد برخی از بخش های اقتصاد برای بازگشایی به سرعت اما بسیاری از این کشور بزرگترین موتورهای اقتصادی — مانند نیویورک و شیکاگو و سان فرانسیسکو — در حال دیدن مشکلات تشدید می شود.

به عنوان این لایحه که با هم آمدن در آخرین روزهای دموکرات مبارزه برای ایجاد تغییرات متعدد. برای مثال کاخ سفید و جمهوری خواهان توافق اجازه می دهد تا نظارت هیئت مدیره و ایجاد یک وزارت خزانه داری ویژه بازرس کل برای همه گیر بازیابی به مورد مداقه قرار دادن وام گیری و تشخیص سوء استفاده و یا رفتار جعلی.

“هر وام سند عمومی خواهد شد و در دسترس ساخته شده به کنگره بسیار به سرعت به طوری که ما می توانید ببینید که در آن پول می گذرد, آنچه شرایط هستند و اگر آن را عادلانه به مردم آمریکا” شومر گفت: در سنا طبقه چهارشنبه.

این لایحه همچنین شامل یک شتاب-کیسه ای از مقررات است که در برخی موارد به نظر می رسد به محدوده دور در صحرا از coronavirus همه گیر از جمله 13 میلیون دلار برای دانشگاه هاوارد, $25 میلیون برای واشنگتن کندی مرکز هنرهای نمایشی و مبلغ 75 میلیون دلار برای موقوفه ملی برای علوم انسانی. سنا مشاوران گفت: کسانی که تخصیص و دیگران توجیه شده بودند به کمک موسسات آماده برای پاسخ دادن به شیوع کروناویروس.

اگر چه جمهوری خواهان حمله کرده اند گنجاندن بودجه برای مرکز کندی تهمت گفت که او شخصا آن را تایید و گفت: “مرکز کندی به شدت رنج می برد.” مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که شروع آن به عنوان یک دموکرات درخواست اضافه کردن “شما می دانید, آن را با این نسخهها کار که در راه است. دموکرات ها باید با ما برخورد نسبتا. من واقعا معتقدم که ما تا به حال بسیار خوب عقب و جلو. و من می گویند که با توجه به چاک شومر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد هر چند که کمک به یک موسسه مانند مرکز کندی ممکن است در سراسر آمده مانند “خوب نیست, صدا, نیش, اما این است که راه زندگی کار می کند.”

اگر سنا این لایحه گام بعدی این است که کمی کمتر روشن است. خانه خارج از جلسه پس از عمل وجود دارد می تواند طولانی تر. بسیاری از اعضای ابراز نگرانی در مورد بازگشت به محله های تنگ از کنگره با حداقل دو عضو مجلس نمایندگان تست مثبت برای coronavirus و دیگران در قرنطینه.

Pelosi تا به حال مورد علاقه عبور این لایحه توسط “اتفاق آراء رضایت” است که نیاز به توافق از همه اعضای اتاق. اما یکی از برجسته لیبرال — Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) — در حال حاضر پیشنهاد او می تواند مخالفت با آن.

یکی دیگر از گزینه است که رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) تایید سه شنبه خواهد بود که به تصویب این قانون توسط “صدای رای” در خانه. که می تواند اجازه می دهد تا هر عضو که می خواستم به بحث در این موضوع را علنا به انجام این کار قبل از عبور از قانون بدون roll-call رای که نیاز به رسیدن به حد نصاب می شود در حال حاضر. مک کارتی زمان پیشنهادی برای بحث باید اجازه داده شود در کف خانه.

“من می دانم که ما در یک زمان بسیار چالش برانگیز … اما من فکر نمی کنم ما باید تصویب 2 تریلیون دلار بسته با اتفاق آرا رضایت” او گفت:. پلوسی گفت: بعد از آن که او بیش از حد به حمایت از “صدای رای” مسیر “من می خواهم برای دیدن یک بحث خوب در زمین است.”

هنوز همه طرف ابراز اشتیاق به سرعت حرکت می کند.

“این است که کمک زیادی برای کارگران آمریکایی و آمریکایی اقتصاد” Mnuchin گفت.

کنگره در حال حاضر به تصویب دو بسیار کوچکتر coronavirus امداد صورتحساب: یک $8.3 میلیارد اضطراری بسته مکمل برای سیستم مراقبت های بهداشتی و 100 دلار-میلیارد-plus لایحه به افزایش پرداخت مرخصی استعلاجی و بیمه بیکاری و ارائه رایگان coronavirus تست.

جف استین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>