مجلس سنا خواهان اعتصاب غم انگیز تر تن مورد تظاهرات — اما بسیاری از خاموش ماندن در مغلوب ساختن پیشی جستن در اعتراض به شعارهای

به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه تاکید به نیاز به “تسلط” خیابان های شهرهای آمریکا با اجرای قانون — و به طور بالقوه فعال واحدهای نظامی — برای ریشه کن کردن خشونت در تظاهرات علیه خشونت پلیس تظاهرات که جاروب کشور بسیاری از جمهوری خواهان مجلس سنا زده اند جدی تر یادداشت تاکید بر نیاز به آشتی و وحدت نژادی.

در عین حال تقریبا تمام آنها در ابتدا کاهش یافته و به ملامت رئيس جمهور خود را برای صحنه عکس op در سنت جان کلیسای اسقفی روز دوشنبه در مدت کوتاهی پس از اسب سوار پرسنل اجرای قانون استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی, و فلش انفجار نارنجک برای متفرق کردن جمعیت معترضان مسالمت آمیز بنابراین آقای ترامپ با خیال راحت می تواند راه خود را به مشهور کلیسا.

در شروع قضایی مجلس سنا شنوایی در اثر Covid-19 در زندان های آمریکایی سیستم های روز سه شنبه جمهوری خواه رئیس لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی, هایلایت عدم اعتماد میان بسیاری از جوامع سیاه و نیروهای پلیس.

بسیاری از برجسته سیاه و سفید شبان در پلمتو دولت برگزاری سمینارها برای نوجوانان پس از خدمات کلیسا در مورد چگونه برای پاسخ هنگامی که مواجه با پلیس, آقای گراهام توضیح داد.

“من هرگز به یاد داشته باشید که بحث در کلیسا من,” او گفت:.

“آخرین چیزی که من فکر می کنم در مورد زمانی که یک پلیس را در پشت من است که من در [زیر] را انتخاب کنید. من تعجب می کنم که ” آیا من بیش از حد سریع؟’ و این روشی است که در آن است,” او گفت:.

“اگر شما یک جوان آفریقایی-آمریکایی در بخش هایی از این کشور که اولین چیزی که شما در مورد فکر می کنم. و ما فقط نیاز به رسیدن به پایین چگونه است که اتفاق افتاده و آنچه که می تواند ما را به رفع آن” آقای گراهام گفت.

رئیس گفت که مداد در یک جلسه برای 16 ژوئن — اولین ماندگار تاریخ در کمیته برنامه — در مرگ جورج فلوید و پلیس در امریکا است.

آن شده است یک عمل متعادل برای حمله داعش به محکوم خرابکاری و غارت که مشخص است بسیاری از تظاهرات در حالی که اذعان به درد جوامع سیاه در امریکا پس از آقای فلوید درگذشت به عنوان یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او و برای چند دقیقه با وجود درخواست از آقای فلوید است که او نمی تواند نفس بکشد.

در حالی که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل خود را صرف باز کردن طبقه اظهارات روز سه شنبه decrying به “غارت و خشونت شورش” است که آسیب دیده و مردم و کسب و کارهای محلی در شهرستانها در سراسر کشور بیش از گذشته چند روز کنتاکی جمهوری خواه نیز گفت: آمریکایی ها بودند “ایران در وحشت و مخالفت با خشونت به قتل آقای فلوید.”

“مشروع و مهم صدای اعتراض صلح آمیز هرگز شنیده می شود بیش از ندبه از آتش آلارم فوق العاده از بشقاب شیشه ای ویندوز و آژیر آمبولانس آینده برای افسران پلیس که حمله و یا به ضرب گلوله در سر” آقای مک کانل گفت: در مذاکرات برای پایان دادن به هرج و مرج در خیابان های آمریکا.

آقای ترامپ سخنرانی در باغ گل رز کاخ سفید تهدید به استقرار “مسلح” ارتش آمریکا سربازان به شهرستانها به سرکوب خشونت آمیز عناصر تظاهرات که جاروب ملت در پی مرگ جورج فلوید هفته گذشته در مینیاپولیس.

رئیس جمهور گفت که ارسال نیروهای نظامی حتی اگر شهرداران و فرمانداران اعتراض یک عمل است که می تواند اجرا گرفتار* guardrails در برابر قوه مجریه ارسال وظیفه فعال واحدهای نظامی به رعایت قوانین مدنی در خاک آمریکا.

در یک مکالمه تلفنی با فرمانداران در روز قبل از آن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بر نیاز به “تسلط” خیابان با اجرای قانون حضور افسران پلیس و ملی Guardsmen. او به نام فرمانداران “ضعیف” برای پاسخ به گسترده جیب از خشونت و غارت و خرابکاری است که مشخص شده اند بسیاری از اعتراضات چند روز گذشته.

در حالی که آقای ترامپ گفت: “ایستاده با” خانواده آقای فلوید — که فوت هفته گذشته در مینیاپولیس به کشته درک چوین زانو در گردن او و برای چند دقیقه با وجود آقای فلوید را درخواست که او نمی تواند نفس غالب پیام از کاخ سفید بوده است که باید بیشتر به محدود کردن اشوبگرانه رفتار.

در حالی که اکثر جمهوری خواهان مجلس سنا کاهش یافته است به طور مستقیم به مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شعارهای توصیف خیابانهای آمریکا به عنوان یک “battlespace” حداقل دو سناتور لیزا Murkowski از آلاسکا و بن Sasse نبراسکا با انتقاد از رئیس جمهور برای عکس op در سنت جان و پاکسازی معترضان مسالمت آمیز از قبل.

صحنه در لافایت مربع در شمال کاخ سفید روز دوشنبه “بود نه امریکا که من می دانم” Ms Murkowski گفت NBC News.

“تن که از رئیس جمهور در حال حاضر نیست کمک می کند. آن را به من کمک نمی کند به عنوان یک رهبر” او اضافه شده است.

آقای Sasse نیز صادر نادر ملامت آقای ترامپ برای اقدامات خود را در دوشنبه شب زمانی که رئیس جمهور مطرح شده قبل از اینکه دوربین های تلویزیونی و عکاسان خبری با کتاب مقدس در دست راست و با سنت جان در پس زمینه.

“وجود دارد یک اساسی — قانون اساسی — حق اعتراض به” آقای Sasse در بیانیه ای گفت به سیاست “و من در برابر پاکسازی یک تظاهرات مسالمت آمیز برای یک عکس op است که رفتار کلام خدا به عنوان یک سیاسی سرپا نگه داشتن.”

سنا و جمهوری خواهان و حتی آنهایی که مثل آقای گراهام که دنج روابط با رئیس جمهور اغلب اعتصاب بسیار کمتر گزاف تن از او.

که اختلاف در شعارهای شده است بر روی صفحه نمایش کامل این هفته به عنوان سناتور مجبور شده اند برای پاسخ به سوالات در مورد تظاهرات از مطبوعات است.

“قریب به اتفاق موضوع برای ما این است که شما پس از متوقف کردن شورش — است که ما — چه می خواهید انجام دهید در مورد این مشکل که منجر به اعتراض؟” آقای گراهام گفت: در کمیته جلسه در روز سه شنبه.

“من فکر می کنم این کمیته دارای یک فرصت منحصر به فرد برای ساخت برخی از چیزهایی که دولت اوباما انجام داد و خودمان چند سوال سخت است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>