مجلس سنا خواهان آزادی عظیم اقتصادی و لایحه برای coronavirus پاسخ

رئیس جمهور تهمت به حمایت پرداخت نقدی رویکرد در روزهای اخیر اما او نیز منتقل بین ایده های متعدد در میان امواج مخالف است.

سناتور. Lindsey O. گراهام (R-S. C.) یک متحد نزدیک رئیس جمهور شد و در میان چندین نوروزی ابراز نگرانی و یا آشکار مخالفت شنبه به ایده پرداخت های مستقیم حتی به عنوان مک کانل پرده برداری از هزار میلیارد دلار طرح محرک اقتصادی خواهد بود که نقطه شروع برای مذاکرات با دموکرات ها ، مک کانل به نام برای کسانی که مذاکرات را شروع جمعه و سناتورها گفت که وضعیت آنقدر وخیم است که آنها نباید زنگ تفریح تا زمانی که آنها رسیده اند یک معامله به تصویب آن است.

“ما رو به ورطه” گفت: سناتور. مارکو روبیو (R-Fla.). “ما در مواجهه با شرایطی که وجود دارد این است که هیچ راهکار است.”

تعدادی از اقتصاددانان پیش بینی کرده اند که اقتصاد ایالات متحده است غوطه وری را به یک رکود اقتصادی و نرخ بیکاری می تواند افزایش یابد چرا که بسیاری از آمریکایی ها ماندن خانه از ترس از ابتلا به ویروس. بسیاری از شرکت ها در تلاش برای پرداخت صورت حساب خود را و در حال آماده کردن کارگران. صنعت مسافرت شده است و آمار به خصوص سخت اما بیشتر و بیشتر شرکت ها در حال حاضر بالا بردن زنگ.

محور سنای ایران طرح — ساختمان بر روی یک طرح نشان داد جمعه توسط وزارت خزانه داری خواهد بود — صدها میلیارد دلار فرستاده شده به آمریکایی ها در قالب چک به عنوان یک راه برای سیل این کشور با پول در تلاش برای بلانت چشمگیر عقب نشینی از هزینه های است که منجر به از شیوع کروناویروس.

این قانون را ارائه چک از 1200 $در هر فرد بالغ برای بسیاری از خانواده ها و همچنین 500 دلار برای هر فرزند در این خانواده ها. خانواده های پر مشترک را دریافت تا $2,400 برای بزرگسالان است. اندازه چک را کاهش خواهد بود برای کسانی که درآمد بیش از $75,000 و فاز به طور کامل برای کسانی که درآمد بیش از $99,000. فقیرترین خانواده های کسانی که با هیچ مالیات بر درآمد فدرال مسئولیت را کوچکتر مزایای هر چند حداقل خواهد بود در مجموعه 600 دلار.

محدود کردن مقدار پرداخت برای کسانی که بدون بدهی مالیاتی فدرال بود یک تغییر اصلی: کاخ سفید پیشنهاد و برخی از جمهوری خواهان خارج از گارد تحریک انتقاد. سناتور. جاش هاولی (R-Mo.) در توئیتر خود نوشت: “کمک به خانواده ها در این اورژانس نباید عقب. کاهش درآمد خانواده ها نباید جریمه شده است.”

اولیه تجزیه و تحلیل نشان داد که اکثریت قریب به اتفاق مردم طبقه متوسط خواهد دریافت, نقدی, پرداخت, اما, درصد, انجام, بنابراین می افتد به طور چشمگیری به سمت پایین توزیع درآمد. حدود 22 میلیون نفر با درآمد کمتر از $40,000 یک سال را بدون سود تحت ایران با طرح, با توجه به تجزیه و تحلیل اولیه توسط موبایل Tedeschi سابق دولت اوباما اقتصاددان.

طراحی دقیق پرداخت باقی مانده بود مایع به ایران در کاپیتول هیل ادامه داد: با قانونگذاران مسابقه برای نهایی کردن این قانون است. در حال ظهور مخالفت مستقیم پرداخت و تأکید کرد که عناصر کلیدی این طرح می تواند بسیار موضوع را تغییر دهید — به خصوص پس از آن را هنوز باید مذاکره با دموکرات ها در هر دو مجلس کنگره است.

در حالی که دولت تلاش می کند تا پیش از آبشاری اثرات coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر منتقل شده البته یک بار در این هفته, رها کردن در حال حاضر یک پیشنهاد حقوق و دستمزد کاهش مالیات به نفع مستقیم پرداخت که او گفت می تواند سریع تر تاثیر است. برخی از متحدان خود را, اگر چه در حال متقاعد نشده.

“پرداخت های مستقیم را حس زمانی که اقتصاد شروع به راه اندازی مجدد. باعث می شود هیچ حس در حال حاضر به دلیل آن را فقط به پول. آنچه من می خواهم این است که درآمد حتی یک بررسی کنید. من می خواهم شما را به دریافت یک چک به شما تعداد دفعات مشاهده در هر هفته نه یک هفته” گراهام به خبرنگاران گفت:, و اضافه کرد که او در مورد به صحبت می کنند به تازگی با نام کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه های خود را.

تخصیص بودجه سنا رئیس کمیته Richard C. شلبی (R-Ala.) همچنین ابراز مخالفت مستقیم و پرداخت نقدی.

“من شخصا فکر می کنم که اگر ما می رویم برای کمک به مردم ما باید به طور مستقیم پرداخت نقدی شاید به عنوان یک مکمل به بیکاری به افرادی که هنوز در حال کار هر روز” شلبی گفت. “شما می دانید فقط یک پتو, پول نقد, چک, همه در امریکا است که تا به $75,000 من نمی دانم این منطق از آن است.”

اغلب رهبران کنگره سعی خواهد کرد برای دریافت حمایت گسترده از قوانین قبل از معرفی آن, اما بسیاری از آنها در حال حاضر با عجله به تکمیل لایحه با توجه به رشد نگرانی در مورد اقتصاد رو به پایین مسیر.

هنوز هم به تازگی ابراز مخالفت با پرداخت پول نقد به اضافه عدم اطمینان در مورد چگونه به سرعت کنگره خواهد بود قادر به نهایی کردن این غول طرح محرک است که همه احزاب موافق مورد نیاز است به عنوان coronavirus سبقت زندگی آمریکایی و اقتصاد است. دموکرات ها مشغول به کار بودند خود به خود طرح که اجتناب از شرکت های بزرگ برنامه های وام شده توسط خواهان — مانند 50 میلیارد دلار برای شرکت های هواپیمایی — نشان می دهد که وجود خواهد داشت مشکل در رسیدن به توافق دو حزبی.

در همین حال بحران وخیم تر شده است. تایید covid-19 نفر در ایالات متحده گذشته افزایش یافت 11,000 روز پنج شنبه — از جمله دو تن از اعضای خانه مظنونان حمله به دانشگاه ماریو دیاز-Balart (R-Fla.) و بن مکآدامز (D-یوتا) آوردن بحران نزدیک تر به خانه آوردند.

و جزئیات از بسته محرک نگه داشتن در حال تغییر است. مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را در آغوش یکی دیگر از ایده و گفت او از داشتن دولت فدرال را سهام عدالت در شرکت های خصوصی که دریافت coronavirus کمک مالی بودجه.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده از اظهار نظر در پاسخ به یک سوال در یک جلسه مطبوعاتی خود coronavirus تیم پاسخ و پیشنهاد کرد که شرکت های مختلف می تواند به درمان متفاوت بر اساس رفتار گذشته. برای مثال مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که شرکت هایی که شده اند با استفاده از پول نقد بیش از حد به خرید سهام خود را در سال های اخیر به طور موثر افزایش قیمت سهام به جای سرمایه گذاری در تجهیزات جدید — ممکن است درمان بیشتر به شدت از دیگران است.

“من واقعا نمی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پرسید که آیا او می خواهم به دیدن دولت فدرال را به سهام در شرکت های خصوصی. دولت فدرال در زمان سهام عدالت به طور موثر یک نوع مالکیت و موقعیت در شرکت های خاصی که bailed در طول بحران مالی در سال 2008 و 2009. این یک راه برای حفاظت از مالیات دهندگان سرمایه گذاری در شرکت و حصول اطمینان از که مالیات دهندگان بالقوه به نفع زمانی که یک شرکت بازیابی. اما این رویکرد بحث برانگیز است چرا که این اصل شامل نسبی دولت در مالکیت شرکت های خصوصی.

سوال در مورد چگونگی این کار شده اند در روزهای اخیر که بیشتر شرکت ها و صنایع دفاع کاخ سفید و کنگره برای مقدار زیادی از کمک به عملیات خود شده اند مختل در هفته های اخیر.

“مردم در آینده برای پول است. در برخی موارد هیچ گسل از خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که “در برخی از موارد که در آن آنها برخی از چیزهایی که در طول سال از جمله از طریق خرید سهام, شما می دانید که آنها خریداری سهام و آنها به پرداخت قیمت بالا برای آن است. … اما شاید به نظر من که به عنوان یک کمی متفاوت تر از کسی که نیست و کسی که ساخته شده از گیاهان در سراسر ایالات متحده است.”

قانون مک کانل پنجشنبه منتشر شد که بر اساس آنچه که او به نام چهار “رکن” – پرداخت برای کسب و کارهای کوچک و مستقیم پرداخت پول نقد به افراد وام به صنایع نابود ویروس و افزایش در بودجه به بهداشت و درمان صنعت.

کوچک کسب و کار بخش که روبیو led ارائه می دهد وام به کسب و کارهای کوچک با کمتر از 500 کارمند است. این 300 میلیارد دلار به صورت وام خواهد بود ساخته شده در دسترس از طریق وام دهندگان تایید شده توسط اداره کسب و کار کوچک مانند بانک ها و اتحادیه های اعتباری با حداکثر وام در پوش 10 میلیون دلار. بخشی از این وام استفاده شده توسط کسب و کارهای کوچک به پوشش خود اشتغال می تواند بخشیده شود اگر شرکت حفظ کارکنان خود را از طریق پایان 30 ژوئن 2020. وام های داده شده به شرکت های با نوک کارکنان مانند کافه ها و رستوران ها می تواند بخشیده شود اگر آنها استفاده می شود به ارائه اضافی دستمزد به کارکنان خود را.

این لایحه همچنین به تشریح جزئیات بیشتر شرایط برای دریافت هدفمند فدرال کمک از دولت فدرال به عنوان پیشنهاد قبلا توسط مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. این قانون شامل 50 میلیارد دلار در “وام و ضمانت وام” برای مسافری خطوط هوایی; 8 میلیارد دلار برای “حمل و نقل هوایی”; و 150 میلیارد دلار به دیگر “واجد شرایط کسب و کار” یک دسته مقامات دولت پیشنهاد کرده اند می تواند شامل هتل و کروز صنایع. این قانون به نظر می رسد به وزارت خزانه داری گسترده اقتدار در تعیین آن کسب و کار واجد شرایط برای این 150 میلیارد دلار صندوق.

دموکرات ها خواستار آن است که هر شرکت دریافت کمک مالی بودجه اجرای اصلاحات مانند 15 دلار حداقل دستمزد و پایان دادن به سهام buybacks. ایران با قانون می گوید که هیچ “افسر یا کارمند” از یک شرکت دریافت یک وام اضطراری می توانید دریافت غرامت بالاتر از $425,000 تا بعد از 1 مارس 2022.

“ما در حال صحبت کردن در مورد به اصطلاح کمکهای مالی برای شرکت ساخته شده است که بی پروا تصمیم گیری” مک کانل گفت. “هیچ یک از این شرکت ها نه مغازه نه پیتزا سرو نه airlines به ارمغان آورد و این در خود را دارند. ما در حال صحبت کردن در مورد مالیات دهندگان بودجه کوسن برای شرکت هایی که مرتکب اشتباه شده. ما در حال صحبت کردن در مورد وام که باید بازپرداخت شود.”

رهبر اقلیت سنا Charles E. شومر (D-n. y.) ارائه کرده است طرح خود که کج بیشتری نسبت به کارگران از شرکت های بزرگ. و خانه دموکرات با احتیاط از طرد به عنوان محرک لایحه است که مذاکره بین کاخ سفید و جمهوری خواهان مجلس سنا در حال تلاش برای دفاع از قدرت خود را با پیشنهاد خود را جارو coronavirus بسته نجات اقتصادی در روزهای آینده.

شومر و مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) گفت: در یک بیانیه مشترک پنج شنبه که دموکرات ها بودند “ایالات متحده در تعهد ما” اولویت بندی کارگر و بهداشت مراقبت از نگرانی.

“این بدان معناست که اقدام جسورانه برای کمک به کارگران و کسب و کارهای کوچک برای اولین بار توسط تا حد زیادی افزایش بیکاری و بیمه مدیکید ساخت سرمایه گذاری های عظیم برای کمک به کسب و کارهای کوچک زنده ماندن گسترش پرداخت بیمار و خانواده را ترک و قرار دادن پول به طور مستقیم به دست کسانی که به آن نیاز دارید بیشتر” گفتند.

در یک کنفرانس تلفنی از قانونگذاران دموکرات پنج شنبه, خانه, کمیته صندلی مشخص مناجات طرح قانونی — هر چند جزئیات خوب شد و به دور از حل و فصل و Pelosi ارائه هیچ شرکت مهلت برای نهایی کردن یک واحد طرح نجات.

در پرداخت های نقدی به عنوان مثال خانه راه و روش رئیس Richard E. نیل (D-جرم.) خدمات مالی و رئیس کمیته ماکسین واترز (D-کالیفرنیا.) مشخص شده اند دوئل پیشنهادات در حالی که دیگر دموکرات ها باید متمرکز بر beefing تا موجود شبکه امنیت برنامه ها — مانند بیمه بیکاری و پزشکی-به عنوان ارائه هدفمند و موثر در تسکین.

— Seung Min Kim کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>