جولای 6, 2020

هدهد ایرانی

اخبار واشنگتن پست و ایندپندنت

سنا می رسد برای مقابله با گسترش چک حفاظت برنامه ساعت قبل از آن به پایان می رسد

کوتاه مدت توافق گرد هم آمدند در پشت صحنه مذاکرات مربوط به رهبر اقلیت سنا Charles E. شومر (D-n. y.), سنسور. مارکو روبیو (R-Fla.), سوزان کالینز (R-مین), Christopher A. Coons (D-Del.) و دیگران است.

سنا عمل با اتفاق آرا رضایت به گسترش روز شنبه نیمه شب آخرین مهلت برای زمانی که PPP می توانید برنامه های کاربردی برای بخشایش وام اضافی برای پنج هفته. آن را به عنوان برنامه آماده شد به تعطیل به کاربران جدید با بیش از $130 میلیارد سمت چپ دست نخورده. نمایندگان مجلس مشغول به کار بودند در قانون برای تغییر مسیر باقی مانده بودجه اضافی کسب و کار, اما هیچ معامله شد انتظار می رود رسیده و تا اواخر ماه جولای و در ضمن پول در سمت چپ برنامه خواهد بود نشسته unspent.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که پول می شود و ما نیز می خواهید مطمئن شوید که کسانی که واقعا به آن نیاز دارید دریافت وجوه” سناتور. بن کاردین (D-Md.), نماینده دموکرات سنا کسب و کار کوچک کمیته گفت: در آمریکا هستند.

دموکرات ها برنامه ریزی شده بود در تمام طول روز سعی کنید برای پیشبرد چک برنامه حفاظت از قانون در زمین اتفاق آرا موافقت — اما آنها انتظار داشتند که جمهوری خواهان به شی. به جای آخرین لحظه معامله زده شد و به سرعت گذشت.

حتی اگر در خانه موفق به عبور از اندازه گیری قبل از adjourning این هفته, اگر چه خار سوال هنوز هم حل نشده باقی می ماند در مورد چگونه به repurpose بودجه چپ در برنامه است. تقاضا برای پول باقی مانده را کند کرده است به یک قطره یک تغییر چشمگیر پس از برنامه راه اندازی شد در ماه آوریل و بلافاصله غرق تقاضا است.

در جلسه کمیته خدمات مالی مجلس در روز سه شنبه وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پشتیبانی از قانون به re-هدف بیش از $130 میلیارد چپ در کسب و کار کوچک صندوق.

“من در حال حاضر در حال گفتگو با [مدیریت کسب و کار کوچک] در کمیته سنا در مورد repurposing که $135 میلیارد و فکر می کنم که باید انجام شود و نگاه به جلو به کار کردن با هر دو مجلس سنا و مجلس پس ما می توانیم با تصویب قانون تا پایان ماه جولای” Mnuchin گفت.

هدف باید “گسترش آن به کسب و کار است که سخت ترین ضربه که مورد نیاز است که درآمد خود را به طور قابل توجهی کاهش یافته است — چیزهایی مانند رستوران ها و هتل ها و دیگران که در آن بسیار مهم است به مردم بازگشت به کار” Mnuchin گفت.

روبیو در حال کار بر روی قوانین در امتداد خطوط از چه Mnuchin شرح داده شده است. این امر ایجاد برنامه های جدید برای گسترش استفاده برای بودجه مانند اجازه می دهد اتاق های بازرگانی به درخواست و کارگردانی پول بیشتری به کسب و کار خاص است که اثبات آنها تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

با توجه به پیش نویس یک کپی از لایحه ای که به دست آمده توسط واشنگتن پست این قانون را نیز در کنار مجموعه ای از 25 میلیارد دلار برای کسب و کار با کمتر از 10 نفر از کارکنان به طور رسمی و جلوگیری از هتل و یا رستوران های زنجیره ای از دریافت بیش از 2 میلیون دلار در کل. روبیو نیاز به رسیدن به توافق با حزب دموکرات قبل از هر گونه معامله می تواند به عنوان قانون به امضا و آنها را خواستار شده است برای طیف وسیعی از دیگر اقتصادی در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

جداگانه لایحه پیشنهادی هفته پیش توسط کاردین و بهداشت ، جین شاهین (D-N. H.) خواهد گسترش روز سه شنبه آخرین مهلت شش ماه اجازه می دهد تا کسب و کار بیشتر برای دسترسی به وجوه باقی مانده. اما دموکراتیک حمایت قانون شامل محدودیت که محدود کردن وام های جدید به کوچکترین کسب و کار و کسانی که در نیاز مبرم.

این لایحه محدود کردن اعطای وام های جدید به کسب و کارهای کوچک با 100 نفر از کارکنان و یا کمتر به طور قابل توجهی پایین تر از 500 کارمند کلاه اعمال می شود که تحت قوانین فعلی است. و در خروج قابل توجهی از قوانین فعلی کسب و کار که در حال حاضر دریافت کرده و صرف PPP وام را در صورت محدودیت نیاز به آنها را به اثبات درآمد کاهش 50 درصد یا بیشتر.

PPP پرداخت صدها میلیارد دلار به کسب و کارهای کوچک, اما آن را نیز با آن مواجه انتقاد به دلیل برخی از گیرندگان آن است. داد و ستد عمومی زنجیره ای در اوایل رسید و میلیون ها باعث بیش از $38 میلیارد دلار برای بازگشت به دولت پس از دولت محکوم خوبی با حروف بزرگ شرکت برای گرفتن بودجه.

ایده پشت این repurposing از مانده وجوه خواهد بود به هدف بهتر پول به کسب و کار است که به آن نیاز دارید و اجازه می دهد آنها را به استفاده بیشتر از آن در هزینه های سرمایه آنها به عنوان حرکت به سوی بازگشایی. رستوران به عنوان مثال می تواند با استفاده از بودجه برای ساخت پیاده رو صندلی و یا پیکربندی مجدد خود را به اتاق ناهار خوری اجتماعی فاصله.

“بدیهی است که ما باید بیشتر هدفمند واقعا در کسب و کارهای کوچک و علاوه بر آن من همچنین در حال توسعه یک برنامه به ارائه تامین مالی برای کسب و کار در جوامع محروم و یا فرصت های مناطق و سایر کدهای پستی که سقوط در رده که” روبیو به خبرنگاران گفت: شنبه توصیف برنامه های خود را برای دراز مدت قانون.

“W در حال صحبت کردن با کاخ سفید در مورد آن” روبیو گفت. “آنها بیان کرده ایم به ما که آنها هیچ قصد repurposing که پول برای چیز دیگری است اما امید ما این است که ما می توانید استفاده کنید که به نوعی پایه و اساس ساختمان دور دوم کمک در یک هدف بیشتر راه است.”

هر چند دولت هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده اطلاعات دقیق در مورد PPP اثربخشی وزارت خزانه داری و مدیریت کسب و کار کوچک و همچنین به عنوان بسیاری از اقتصاددانان اعتبار آن با صرفه جویی میلیون ها شغل. وام گیرندگان جامعی اول $349 میلیارد کنگره تصویب شده فقط 13 روز پس از این برنامه مارس 3 راه اندازی.

دو ماه بعد از دوم $310 میلیارد دور راه اندازی شد بیش از یک سوم از این پول در دسترس باقی می ماند با وجود رکورد-میزان بالای بیکاری بیش از 100 ، 000 کسب و کار کوچک تعطیلی و رشد بینی که بد اقتصادی اثرات این بیماری همه گیر را گسترش از طریق سال آینده. علاقه در این برنامه بود خو در هفته های اخیر به عنوان بسیاری از شرکت ها تصمیم گرفتند در برابر گرفتن در بدهی های اضافی به عنوان قوانین مربوط به تغییر نگه داشته.

قرض گرفتن از این برنامه کاهش پیدا کرده است و به شدت با وجود کنگره و مقامات در وزارت خزانه داری و SBA بارها و بارها شل شدن قوانین اجازه می دهد تا شرکت های بیشتری به دریافت وجوه و ساخت آن را آسان تر برای وام گیرندگان که وام بخشیده و تبدیل به کمک های مالی را بیشتر می باشد.

جاناتان میلر حسابدار در توسان گفت: او یک PPP وام برای پوشش هشت هفته از حقوق و دستمزد در حالی که خود شرکت پنج کارمند مشغول به کار از خانه. او گفت: بودجه اضافی حیاتی بود برای حفظ ثبات اقتصادی در طول یک دوره زمانی که مشتریان خود — از جمله پزشکان و دیگر مالکان تنها — در یک کشور از بحران اقتصادی.

اما در حال حاضر که کسب و کار خود را گذشته است شوک اولیه از رکود اقتصادی را بزرگترین مشکل این است که برخی از مشتریان خود را در حال بیرون رفتن از کسب و کار. او گفت که او نگران است که چگونه به آماده شدن برای یکی دیگر از رکود با خونتان coronavirus موارد در دولت خود را به طور بالقوه منجر به تعطیلی بیشتر.

“من فکر می کنم آنها در حال رفتن به مجبور به انجام کاری دیگری به عنوان دور به عنوان محرک اقتصادی, چرا که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت تا آنجا که چه اتفاقی می افتد بعدی” میلر گفت. “ما نیاز به سیستم در محل به طوری که کسب و کارهای کوچک می تواند همچنان باز بماند.”

یک تغییر عمده بین PPP و روبیو را پیشنهاد جدید خواهد بود بیشتر گسترش مجاز هزینه چیزی صنعت هتل شده است هل دادن برای پس در اوایل بیماری همه گیر.

به دلیل سفر یکی از قدیمیترین صنایع برخورد با این بیماری همه گیر است و انتظار می رود به یکی از آخرین به بهبود PPP تمرکز بر تقویت حقوق و دستمزد هزینه های اولیه دوره هشت هفته (یک قاب زمان که بعدها توسعه یافته) است به احتمال زیاد برای کمک به صاحبان هتل که در حال مبارزه برای پرداخت وام مسکن خود را و آب و برق. بسیاری از صاحبان هتل نمی دانم زمانی که آنها خواهد بود عامل در ظرفیت کامل دوباره.

از 2.3 میلیون نفر که مشغول به کار در هتل ها قبل از همه گیر حدود 60 درصد باقی می ماند بیکار تراشه راجرز رئیس جمهور آمریکا هتل و محل سکونت ارتباط در بیانیه ای گفت:. او گفت: بهبودی کامل است و انتظار نمی رود قبل از 2023.

“ما می خواهیم همه آنها را به عقب به کار می کنند اما با سفر نمی رود به سرعت بازیابی اضافی محرک ضروری است برای حفظ اکثریت مادر و پاپ کسب و کارهای کوچک شناور,” او گفت:.

اعضای کنگره طرح به نظر جدید کروناویروس پاسخ زمانی که آنها بازگشت به کار از دو هفته تعطیلی ابتدای هفته آینده با وجود درخواست از رهبران دموکرات که آغاز مذاکرات با سرعت بیشتری. خواسته جمعه چگونه نزدیک او به مقابله با دموکرات ها در ایجاد برنامه های جدید روبیو گفت: “من می خواهم بگویم ما در بسیاری از جزئیات اما مثل همیشه آنهایی هستند که به سمت چپ باز احتمالا سخت ترین آنهایی که برای مقابله با. اما مفهومی که پاسخ مثبت است.”

اصلاح

این گزارش درست شده است نشان می دهد که اتاق های بازرگانی و نه لابی گروه خواهد بود واجد شرایط برای درخواست تحت روبیو پیشنهاد لایحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول