سنا $484 میلیارد coronavirus بسته کمک; کلروکين مربوط به افزایش نرخ مرگ و مطالعه می گوید:

اگر چه جمهوری خواه رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ اشاره کرد که کاخ سفید پیشنهاد بازگشایی طرح در تصمیم خود را به اجازه می دهد برخی از کسب و کار برای بازگشایی به زودی رییس جمهور کشور مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را coronavirus نیروی کار نیست که مشتاق به قرار دادن وزن خود را پشت سر او در کاخ سفید جلسه سه شنبه شب.

در حالی که تهمت مراجعه کننده به کمپ به عنوان یک “بسیار قادر به مرد” چه کسی می داند آنچه که او انجام دبورا Birx کاخ سفید را coronavirus پاسخ گفت که او نمی خواهد prejudge یک رهبر دولت تصمیم گیری اما هشدار گرجستان ساکنان به استفاده از عقل سلیم است.

“من معتقدم که مردم در آتلانتا را درک اگر موارد خود را در حال رفتن به پایین و سپس آنها نیاز به ادامه به انجام همه چیز را که ما گفتیم: اجتماعی فاصله شستن دست های خود را با پوشیدن ماسک در” Birx گفت: با استناد به دولت “باز کردن امریکا دوباره” دستورالعمل.

قبل از هر دولت و تلاش برای بازگشایی Birx گفت آن است تا به مقامات منتخب به صورت شفاف انتقال به شواهد مبتنی بر داده های مورد تصمیم گیری کند. همچنین Birx گفت: افتتاح و راه اندازی فروشگاه های خرده فروشی مکانهای تفریحی و سالن باید متفاوت از جامعه به جامعه است. برای مثال بسیار پر جمعیت منطقه مانند آتلانتا و یا یک هواپیمای منطقه مانند Dougherty County (با 103 مرگ و میر بیشتر از هر شهرستان در دولت) نمی خواهد امکان پذیر بود آماده بازگشایی به عنوان مناطق روستایی بیشتر از دولت است که باید ثبت چند موارد مثبت.

کمپ تصمیم شده است به شدت نقد و حتی بهداشت ، Lindsey O. گراهام (R-S. C.) ابراز تردید در مورد حرکت به tweeting: “من نگران است که دوستان ما و کشورهای همسایه در گرجستان در حال رفتن بیش از حد سریع بیش از حد به زودی.”

هر چند Birx اظهار داشت: چندین بار است که او نمی خواست به دوم حدس کمپ او توصیه مقامات منتخب به دنبال دولت مراحل بازگشایی پروتکل های.

“ما شده است بسیار روشن در این دستورالعمل” Birx گفت. “آن را به فرمانداران و شهرداران به اطمینان حاصل شود که آنها در حال پیروی از بهترین آنها می توانند هر یک از این مراحل به مطمئن شوید که … عمومی به طور کامل محافظت می شود.”

Birx اما به یک سناریو محتمل برای مدل مو و تاتو هنرمندان به باقی می ماند شش فوت دور از مراجعان در حالی که ارائه خدمات شخصی.

“اگر یک راه وجود دارد که مردم می توانند فاصله اجتماعی و انجام آن چیزهایی سپس آنها می توانند این کارها را انجام. من نمی دانم چگونه اما افراد بسیار خلاق” Birx گفت. “بنابراین من قصد دارم به prejudge.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات