سنا اندازه گیری را کاهش دهد و انرژی بخش کنترل سلاح های هسته ای تولید

“گاو مقدس این است که مبارزه با” سن. ماریا Cantwell (D-شستشو.) گفت: روز سه شنبه در یک مصاحبه. او معتقد است که برگ برنده دولت در اعتراض از Brouillette می خواهد به طور مستقیم بیشتر از وزارت پول برای ساخت سلاح های هسته ای در هزینه پاکسازی برنامه ها و غیر نظامی با استفاده از فن آوری هسته ای.

خود دولت است که با هانفورد سایت decommissioned هسته ای پیچیده است که تحت طولانی پاکسازی در هزینه $2 میلیارد دلار در سال است. او نمی خواهید برای دیدن که تامین مالی جریان قطع شده است.

یک سخنگوی کمیته نیروهای مسلح سنا که شامل ارائه در یک 25-2 رای مورد اختلاف این ادعا را که هدف این است که برای آزاد کردن پول بیشتر برای سلاح های در هزینه از برنامه های دیگر. “هیچ قدرت شده است محروم از وزیر انرژی وجه” مارتا هرناندز نوشت: در یک ایمیل.

این لایحه دفاع مجوز عمل برای 2021 که در آن یک رای است و انتظار می رود این هفته است. ارائه مشابه اما قوی تر از آن بود که رای دادند را در سال 2018 خواهد نیاز به sub-کابینه-سطح مقامات پنتاگون به بررسی بودجه برنامه ای برای سلاح هسته ای و هر گونه افزایش آنها فکر می کردند لازم را باید گزارش به بعد بدون هیچ تغییری با انرژی وزیر به رئیس جمهور بودجه نویسندگان. آن را پوشش میدهد حدود 40 درصد از انرژی اداره کل بودجه است. سلاح های اضافی صرف به احتمال زیاد خواهد بود جبران کاهش در مانده از بخش بودجه است.

“آنچه [عمل] آیا از طریق چندین مقررات است روشن و تقویت قوانین موجود است که نیاز به هماهنگی بین وزارت دفاع و [ملی امنیت هسته ای اداره یک سازمان تحت انرژی بخش] بر آن بودجه توسعه” هرناندز نوشت. “مکانیسم های موجود نشده اند موثر بوده است و در سال های اخیر DOD دارای عملکرد حتی دیده NNSA بودجه تا پس از آن نهایی شده است و آماده برای انتقال به کنگره است.”

وزارت دفاع خواهد بود نه طراحی تا سلاح هسته ای بودجه از ابتدا و یا بیش از همه بودجه اقتدار او گفت:. “آن را به سادگی توضیح روند برای آینده است.”

در نامه ای به رئیس کمیته خدمات مسلح دیابت James M. Inhofe (R.-Okla.), که او فرستاده دوشنبه Brouillette نوشت: “این در اثر برگ با مسئولیت برنامه در حالی که از بین بردن توانایی خود را به طور موثر مدیریت آن است.”

سنسور. لیزا Murkowski (R-آلاسکا) و Joe Manchin III (D-W. Va.) همچنین اعتراض به ارائه. در یک نامه مشترک به Inhofe و کمیته حزب دموکرات بالا دیابت جک رید (R. I.) آنها استدلال کرد که این تغییر ممکن است به نظر می رسد اداری تنظیم اما اثر آن قابل توجه خواهد بود.

“به نوشته این مقررات را تضعیف می کند و تابع وزیر انرژی اقتدار قانونی از جمله خود مسئولیت تهیه بودجه کنگره بررسی و به احتمال زیاد در نتیجه خسارت های ناخواسته برای سازمان حفاظت محیط زیست را nonweapons اولویت” آنها نوشت.

پنتاگون به طور طبیعی تاکید سلاح هسته ای آنها پیش بینی شده در هزینه پاکسازی از میراث دفاع زباله, سایت, امنیت, از شبکه برق و تامین بودجه برای انرژی نوآوری است.

آنها همچنین اعتراض به شدت به راه خود انرژی و منابع طبیعی کمیته نگه داشته بود خارج از حلقه.

مشابه تلاش در سال 2018 نیز سرچشمه در سنا انتخاب شد توسط مجلس نمایندگان. Cantwell گفت که این بار از آن بهتر خواهد بود برای متوقف کردن حرکت قبل از آن را از مجلس سنا.

اگر اندازه گیری شد قانون, او گفت:, “چه DOD خواهید برای انجام در سال آینده — پس از رفتن دولت ؟ USAID? کجا متوقف خواهد شد ؟ بیشتر مردم با حکومت بیشتر آنها سعی در نگه داشتن.”

بیش از آخر هفته به این معنا که در کنگره بود که اعضای هر دو مجلس می خواستم برای دریافت این لایحه به سرعت گذشت و رها شدند که وجود داشت کمی حزبی مبارزه با بیش از مفاد آن است. Cantwell گفت که او نگران است که بیش از حد بسیاری از کاربران خواهد بود و تمایلی به رای دادن در برابر لایحه دفاعیه و نمی خواهد هم به درک ارائه انشعابات را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>