این خلاف کاران حرفه ای IRS کارمند ادعا کرده است که حداقل یک سیاسی منصوب در وزارت خزانه داری ممکن است تلاش کرده اند تداخل با حسابرسی از رئیس جمهور تهمت یا معاون رئیس جمهور پنس. قانونگذاران دموکرات تاکید کرده اند اهمیت به طور کامل بررسی این شکایت در حالی که تهمت مقامات دولت باید عنوان آن جدیت و گفت: آن است که بر اساس شایعات.

ادامه رسیدگی به این افشاگر اطلاعاتی اتهامات می آید در میان سنا استیضاح محاکمه رئیس جمهور و سنا آمریکا فشار برای تبرئه یک فرایند لگد کردن با شکایت توسط خلاف کاران در آمریکا و سرویس اطلاعاتی.

سخنران برای هر دو Wyden و Grassley کاهش یافته است به نظر یا تایید مصاحبه. دو نفر صحبت می کرد به شرط ناشناس ماندن به دلیل حساسیت شکایت که مربوط به محرمانه ممیزی IRS است که نمی توان فاش تحت قانون فدرال است.

“به نظر می رسد Wyden و Grassley در حال انجام علت سعی و کوشش. مالیات نوشتن کمیته باید برای پیدا کردن در این مورد گفت:” استیو روزنتال یک عضو ارشد در شهری-بروکینگز سیاست های مالیاتی مرکز حزبی فکر می کنم تانک. “گام بعدی خواهد بود با توجه به آنچه اتفاق افتاده است به دنبال گام بعدی به تایید چه whistleblower گفت.”

IRS whistleblower شکایت برای اولین بار افشا می شود در مرداد دادگاه تشکیل پرونده با تشکر. Richard E. نیل (D-جرم.), رئیس خانه راه و وسیله کمیته, که گفت که آن را بالا می برد “جدی و فوری نگرانی” در مورد سیستم برای ممیزی رئیس جمهور. این روند قرار است به دیواره از اقدامات سیاسی. نیل نشان داد شکایت به عنوان بخشی از طرح دعوی در دادگاه در برابر تهمت و دولت برای آزادی رئیس جمهور مالیاتی که تهمت خودداری کرده است برای انتشار در یک استراحت با چندین دهه سابقه.

نیل به دنبال به دست آوردن مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی از IRS است که یک بخش از وزارت خزانه داری اما وزیر خزانه داری استیون Mnuchin — که به عنوان ملی رئیس امور مالی برای مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 — مخالفت با انتشار سوابق و گفت: انجام این کار می تواند از سازش دهندگان حفظ حریم خصوصی. هیچ سابقه برای وزارت خزانه داری یا IRS به امتناع از ارائه سوابق مالیاتی درخواست توسط رئیس خانه راه و وسیله کمیته. این موضوع در حال بررسی در دادگاه فدرال.

واشنگتن پست قبلا گزارش شده است که شکایت رله نگرانی از یکی دیگر از نمایندگان رسمی که حداقل یک وزارت خزانه داری سیاسی منصوب سعی نادرست تداخل با مالیات سالانه حسابرسی از تهمت یا پنس. معلوم نیست که آیا محققان در مصاحبه دیگر نمایندگان رسمی و یا اینکه آیا این فرد حاضر است به صحبت می کنند به خانه و یا قانونگذاران سنا.

شده است وجود دارد شدید تمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی و کمتر موشکافی از کسانی که از پنس اما ریاست جمهوری ممیزی برنامه شامل هر دو دفاتر. پست آموخته است که ممیزی شد موضوع شکایت. آن را نقض قانون فدرال به فاش کردن جزئیات بیشتر در مورد وضعیت مالیات دهندگان اطلاعات است.

“بدیهی است که آن را جدی هر زمان شمار از این طبیعت است وارد. که گفت:, آن را به اثبات و وجود دارد به درک درستی از آنچه که تماس گرفت گفت:” علامت گذاری Everson, که در خدمت به عنوان نمایندگان کمیسیون در دوران جورج دبلیو بوش بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im