یک خودرو را تکمیل کرده است که طولانی ترین و پیچیده ترین سفر ساخته شده توسط یک خودمختار خودرو در انگلستان است.

نیسان برگ سوار 230 مایل در غیر مسلح از شرکت فنی مرکز در Bedfordshire به آن ساندرلند کارخانه مرور M1 بزرگراه مشغول roundabouts و بینام و خطوط کشور.

تا حدی دولت بودجه پروژه بود که 30 سال در ساخت, می آید به عنوان بریتانیا به دنبال جلب توسعه دهندگان از خودروهای

دولت در سال 2017 برآورد بازار انگلستان به صورت متصل و خود رانندگی وسایل نقلیه می تواند به ارزش برخی از £28bn 2035 میان £907bn بازار جهانی است.

“رانندگان دیگر در اطراف خودرو را متوجه شده است که خودرو است که در واقع به طور کامل خودمختار” گفت: نیسان سر از اروپا تحقیقات و توسعه دیوید ماست.

“خودرو بسیار بیشتر آگاه از آنچه اتفاق می افتد در اطراف منطقه از احتمالا یک راننده خواهد بود چرا که از این مقدار سنسور که به طور مستمر نظارت بر محیط زیست است.”

کمک هشت لیزر اسکنر هفت دوربین و رادار و شش واحد کنترل الکترونیکی خودرو نیز انجام شده دو نفر آماده به دست گرفتن کنترل در صورت لزوم.

و همچنین به عنوان دریافت بودجه دولت £13.5 متر پروژه شناخته شده به عنوان HumanDrive کار کرده و با مقامات مربوطه برای دریافت تایید. این پروژه به رهبری نیسان به عنوان بخشی از یک کنسرسیوم است.

چند اقدامات ایمنی قرار گرفتند به محل از جمله معافیت های منظم و ارزیابی ریسک و داشتن کسی که در هر دو راننده و مسافر جلو صندلی در موارد اضطراری.

نیسان قبلا گفت که بریتانیا روش انعطاف پذیر به تست خودروهای کمک آن انتخاب لندن برای اولین بار به اروپا آزمون در سال 2017.

تاریخ کسب و کار وزیر Nadhim Zahawi مورد ستایش قرار داد به عنوان خبر “موفقیت باور نکردنی برای نیسان و HumanDrive کنسرسیوم و یک گام بزرگ در جهت اجرای این اتومبیل های بدون راننده در خیابان های انگلستان”.

اما پیشرفت خود رانندگی اتومبیل در سراسر جهان شده است مانع نگرانی های ایمنی و مشکلات در خصوص بیمه مسئولیت.

دولت می گوید اولویت آن است که به منظور تسهیل امن اجرای پیشرفته خود رانندگی اتومبیل زمانی که این بخش قادر به انجام این کار.

“شما نمی خواهید برای دیدن همه این فردا در یک وسیله نقلیه” آقای ماس گفت. “اما چه چیزی شما را ببینید که عناصر آن به تدریج در می آیند … در طول سال است.”

اضافی گزارش رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im