در بیانیه ای حوادث, DC مشخص بنای تاریخی را حذف به عنوان “کوچک و عقب افتاده گام در راه ماندگار برابری و عدالت است.”

“این نماد کسی که باور نمی کند همه مردان و زنان ایجاد شد برابر و که در واقع کار می کرد در برابر ادغام شده است شمارنده به همه که ما به عنوان مردم یک شهر و ملت نمایندگی کردند.” “ما باور داریم که بی عدالتی و نابرابری در تمام فرم ها قابل سرزنش است و ما قویا متعهد به مقابله با رفتار نابرابر و کار با هم به سوی شفا شهر ما و کشور است.

“…. ما می دانیم که ما می توانیم بهتر انجام دهید و عمل در حال حاضر. ما از بسیاری شنیده ام از ما سهامداران در جامعه ما از شما سپاسگزارم. اجازه می دهد به یادبود باقی می ماند در RFK پردیس می رود در برابر حوادث DC ارزش از ورود و برابری و آزاردهنده است نماد بسیاری در شهر ما خدمت می کنند.”

واشینگتن ردسکینز, که در مقابل دفتر بود و نه مشورت در برداشت کاهش یافته است به نظر از طریق یک سخنگوی.

دنیس Rucker Krepp که نشان دهنده بخش 6B در شهرستان مشورتی محله کمیسیون رانندگی بود گذشته کهبه استادیوم RFK که مقامات شهرستان برنامه ریزی برای بریدن در سال 2021 به عنوان کارگران شروع به از بین بردن بنای تاریخی جمعه صبح و بلافاصله کشیده به تماشای.

“من تقریبا در ایجاد یک حادثه” Krepp گفت از طریق تلفن. “من بلافاصله پارک خودرو و شروع به عکس گرفتن. برای دیدن آنها به این ابتکار عمل در Juneteenth مرا خیلی خوشحال می کند. ما — جامعه — ساخته شده است آن را روشن است که این استقبال نشده است. او ما را نشان نمی ديد و او نیاز به خارج شدن. من بسیار خوشحال شد و آمدیم.”

مارشال, موسس صاحب Redskins که به این تیم بحث برانگیز آن نام مستعار قاطعانه مخالف ادغام در تمام جنبه های زندگی است. او آخرین NFL مالک به ثبت نام در یک آفریقایی-آمریکایی بازیکن و فقط در سال 1962 و پس از آن دادستان کل رابرت اف کندی و وزیر کشور استوارت Udall تهدید به لغو مجوز برای بازی در فدرال متعلق به سایت شرکت به نام کندی.

مارشال بنای تاریخی است آخرین برجسته قرار داده نواخته شارژ نماد به حذف به عنوان ملت چنگ زدن با میراث خود را از نژادپرستی در میان خواستار عدالت نژادی در پی جورج فلوید را مارس 25 کشتار در حالی که در بازداشت پلیس. در شهر میادین و دانشگاه در سراسر کشور از حقوق مصرف کردن مجسمه ها و بناهای تاریخی به Civil War مرده و segregationists. در کنگره پرتره از چهار سخنرانان سابق مجلس نمایندگان در ارتباط با کنفدراسیون برداشته شد.

یکی دیگر از سابق واشنگتن تیم صاحب مجسمه برداشته شد جمعه. دوقلوها مینه سوتا انتخاب Juneteenth به اعلام آنها را حذف کرده و مجسمه سابق تیم صاحب Calvin گریفیث که ساخته شده یک سری از نژادپرستان نظرات در یک سال 1978 سخنرانی از خارج هدف زمینه است.

“در حالی که ما اذعان به نقش برجسته Calvin گریفیث در تاریخ ما نمی توانیم سکوت و ادامه نادیده گرفتن نظرات نژادپرستانه او در وسکا در سال 1978” این گروه در بیانیه ای گفت. “او توهین کلمات نمایش داده شده آشکار تحمل و بی اعتنایی به صورت سیاه و سفید جامعه هستند که نقطه مقابل آنچه دوقلوها مینه سوتا برای ایستادن و ارزش است.”

گریفیث متعلق به واشنگتن سناتور برای پنج فصل قبل از حرکت آنها به مینه سوتا که در آن آنها شد ، او در سال 1978 سخنرانی گفت: “من به شما بگویم که چرا ما آمد و به مینه سوتا. آن بود که ما متوجه شدیم شما تنها 15,000 سیاه پوستان در اینجا. … ما اینجا آمدم چون شما رو خوب سخت کار سفید مردم در اینجا.” اظهارات خود در بخش درخواست Hall of Famer راد کارو به فشار برای یک تجارت است.

در اوایل این ماه نسکار مقامات ممنوع نمایش از مؤتلفه پرچم در racetracks.

بسیاری از احساس Washington Redskins’ نام باید بخشی از این های اخیر دوباره ارزیابی. با توجه به Krepp کسی که تا به حال رنگ “تغییر نام” در مارشال بنای تاریخی در نور قرمز رنگ یک شبه.

Daniel M. اسنایدر که متعلق به این تیم از سال 1999 تا بارها و بارها قول داد که او نمی خواهد تغییر نام و همکار NFL و صاحبان مقامات لیگ نشان داده اند علاقه کمی قانع کننده او را در غیر این صورت.

واشنگتن شهردار موریل E. Bowser خود تصریح کرد مخالفان او به این نام در اوایل این ماه در مصاحبه با تیم 980 و گفت: “از آن زمان گذشته برای تیم, برای مقابله با آنچه نیاید بنابراین بسیاری از مردم است.”

در RFK دلایل جمعه خدمه اعزام حوادث DC شروع به آماده سازی حدود 10-پا-بلند یادبود برای حذف مدت کوتاهی قبل از ساعت 10 صبح جرثقیل loomed سربار به عنوان یک نیمه ده نفر از کارگران پیچیده بنای تاریخی در تسمه, تسمه در حالی که حدود ده نفر دیگر نگاه کرد.

یک ماشین کند و یکی از سرنشینان فریاد زد: “این نام را تغییر دهید.” یکی دیگر فریاد زد: “پاره کردن آن”

پس از بنای یادبود کاهش یافت و با یک ضربه آن را لود شد بر روی بستر کامیون که به زودی آن را دور whisked.

در نزدیکی مقیم مردیت Holmgren تا به حال دیده می شود این خبر در رسانه های اجتماعی و راه می رفت به تماشای گرانیت یادبود سقوط خوراکی عکس با گوشی از یک لحظه که شده بود موضوع بحث و بحث برای چندین سال. “من فکر می کنم این بوده است مدت زمان طولانی در آینده” Holmgren گفت. “مردم در محله درخواست شده است در مورد این یادبود برای سال های بسیاری است که نشان می دهد آن برداشته شود. خیلی دیر شده است.”

پرسید که آیا از بین بردن مارشال بنای تاریخی از RFK در Juneteenth در این زمینه از دیگر مجسمه ها و بناهای یادبود سقوط احساس زمان مناسب Holmgren گفت: “زمان مناسب خواهد شده اما من تعجب نیست که در حال حاضر زمان آن است که در واقع اتفاق می افتد. فقط خوشحالم که برای دیدن آن به ثمر می آیند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات