در مانتین ویو کالیفرنیا.-بر اساس شرکت با استفاده از این واقعیت-چک کردن برچسب برای سال در اصلی آن در نتایج جستجو و در جریان سایت یوتیوب. در ماه دسامبر گوگل گفت: واقعیت-چک ظاهر می شود بیش از 11 میلیون بار در هر روز در نتایج جستجو.

“عکس ها و فیلم ها هستند یک راه باور نکردنی برای کمک به مردم در درک آنچه در جریان است در جهان” محصول گوگل مدیر هریس کوهن نوشت: در یک پست وبلاگ اعلام جدید واقعیت-بررسی برچسبهای. “اما قدرت رسانه های تصویری است و مشکلات آن — به خصوص زمانی که سوالات در اطراف منشاء اصالت و یا از متن یک تصویر است.”

شرکت های فن آوری’ تلاش برای واقعیت-بررسی شمار ادعاهای ساخته شده در سراسر سایت خود را باید تبدیل به یک نقطه کانونی به عنوان تبلیغات و مبارزات انتخاباتی برای سال 2020 آمریکا انتخابات گرم. توییتر تصمیم به برچسب دو رئیس جمهور تهمت گمراه کننده توییتهایی دربارهی پست الکترونیکی-در برگه های رای با واقعیت-بررسی لینک های یک استاندارد بالفعل برای رسانه های اجتماعی شرکت ها در ماه گذشته. توییتر و برچسب دیگر صدای جیر جیر با مغلوب ساختن پیشی جستن با یک هشدار در هفته گذشته پس از رئیس جمهور توییتی doctored تصویری نشان دادن جعلی CNN سرفصل. این شرکت گفت که نقض سیاست های خود در دستکاری رسانه ها.

واقعیت-چک کردن از رسانه های اجتماعی و دیگر شرکت های فن آوری تبدیل شده مشترک در سه سال گذشته — Facebook و توییتر و گوگل همه در انجام آن تا حدی — اما آن است که به هیچ وجه جهانی و اغلب متکی بر رسانه های خبری و دیگر همکاران به انتشار یک واقعیت-بررسی کنید و مطمئن شوید که این شرکت آن را ببینید. آن را نیز می تواند استفاده شود به طور یکنواخت چیزی که باعث شکایت.

یوتیوب مدیر عامل Susan Wojcicki که در واشنگتن پست مصاحبه زنده در هفته گذشته که شرکت حذف ویدئوها که نقض سیاست های خود — که منع برخی از سخنرانی نفرت تحریک به خشونت و برخی از حوادث دستکاری رسانه ها است که می تواند دروغ — که آیا آنها از یک سیاستمدار یا هر کس دیگری. اما این شرکت نگه می دارد برخی از فیلم ها در این سایت اگر آنها در حال ارائه شده در زمینه یک گزارش خبری و یا برای اهداف آموزشی, او گفت:.

گوگل در تلاش هستند اولین گسترده ابتکار به سعی کنید به واقعیت-بررسی تصاویر گفت: نینا Jankowicz یک دروغ متخصص در مرکز ویلسون و نویسنده کتاب در دست انتشار “چگونه به از دست دادن اطلاعات جنگ است.”

دیدن دستکاری تصاویر و ویدئو می تواند خیلی بیشتر قانع کننده به مردم از دروغ در متن Jankowicz گفت و او امیدوار است که گوگل برچسب را حداقل باعث شود مردم را به فکر می کنم قبل از ارسال آنها را. آن را نمی خواهد کار برای همه, او گفت:.

“برخی از مردم فقط فشار در برابر هر گونه محتوای آنها معتقدند درست نیست,” او گفت:. اما دیگران ممکن است قابل تامل است. “این می تواند مردم را به کم کردن سرعت و فکر می کنم قبل از آنها را به اشتراک.”

دستکاری عکس یکی از ابزار برای گسترش اطلاعات غلط. این ماه, Fox News منتشر دستکاری عکس هایی از اعتراض در منطقه سیاتل و آن را به نظر می رسد به عنوان اینکه یک بلوک شهر در آتش بود. اما واقعا چند تصاویر ویرایش شده با هم و آتش واقع در مینه سوتا است.

تصویر گوگل جستجو می کند و در عین حال نشان می دهد یک واقعیت-بررسی فاکس نیوز عکس, که روباه از آنجا برداشته شده است. این شرکت اعمال نمی شود واقعیت-چک کردن برچسب به همه دستکاری عکس. آن را به جای امتیاز کاربران به مقالات است که باید واقعیت-بررسی عکس, اگر آنها وجود داشته باشد. آن است که با استفاده از این سرویس ClaimReview که سازماندهی واقعیت-چک سراسر اینترنت می کند و آنها را به موتورهای جستجو قابل مشاهده.

این شرکت با استفاده از یک مثال تصویر یک کوسه غول شنا در امتداد یک خیابان هوستون. در حال حاضر جستجو برای کوسه تصویر — که ویرایش آن را به نظر می رسد به عنوان اینکه یک طوفان باعث شده بود به حیات وحش اقیانوس به شنا در کنار اتومبیل — را نشان می دهد یک واقعیت-بررسی برچسب های بعدی به یک عکس متصل به یک PolitiFact مقاله.

گوگل گفته است که با راه اندازی این ویژگی به طور کامل در این هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات