ساعت 7 صبح و ساعت 8 صبح هنگامی که دیدم شهر محدوده به زندگی است. یک افزایش شدید خواهد فوران در سیستم صفحه نمایش کامپیوتر. نه در حال حاضر. این بیماری در حال تغییر ریتم شهر و شما می توانید آن را در جریان برق است.

بچه ها در حال رفتن به رستوران در حال ساخت صبحانه برای مسافران و دفاتر و نه روشن کردن چراغ و هزاران نفر اگر نه میلیون ها نفر از مردم هستند و ماندن در رختخواب بعد از قرار دادن صبح فنجان قهوه و یک دوش آب گرم.

تقاضای برق در یک شهر است که تعطیل است و در حال اجرا 18 درصد کاهش در این هفته ساعت صبح از در معمولی, صبح بهار, با توجه به نیویورک مستقل سیستم اپراتور ساویر کارفرما. به عنوان خورشید در آسمان استفاده میدارد اما آن را کندتر تملق منحنی.

هر چند تصویر starkest در نیویورک اتفاق می افتد در سراسر کشور است. روز تقاضای برق در حال سقوط است و حتی حسابداری به صورت خفیف آب و هوا در بهار و اوایل صبح خوشه deflating. قیمت عمده فروشی برق در حال سقوط بیش از حد رانده شده توسط هر دو تقاضا کاهش می یابد و در طول تاریخ کم هزینه گاز طبیعی است.

کاهش تقاضا خواهد شد آمار شرکت هایی که اجرای “تاجر ژنراتور” سخت ترین. اینها متعلق به بخش خصوصی نیروگاه که فروش برق به آب و برق و حدود 57 درصد از تولید برق در سراسر کشور.

بسته کسب و کار منجر به کاهش تقاضا. مسکونی استفاده شده است تا حدود 15 درصد در میان مشتریان از Con Edison که در خدمت نیویورک, شهرستان Westchester County — به عنوان کارگران و دانش آموزان در خانه بمانند, اما آن را در طول روز. صفحه اصلی استفاده از جبران نیست برای قفل کردن رستوران ها و ادارات و کارخانجات. یا سیستم مترو که در قبل از covid روز استفاده می شود به عنوان مقدار برق به عنوان بوفالو.

دانستن که ساویر گفت: قرار می دهد روال عادی کار خود را, چیزهایی که در مورد آن او معمولا طول می کشد برای اعطا به چشم انداز.

“نگه داشتن چراغ در: آن را می آید به خط مقدم کمی بیشتر زمانی که شما درک ‘من قصد دارم به منزوی در سایت برای انجام این کار, آن را بسیار مهم’,” او گفت: صحبت کردن با تلفن از دفتر خود در East Greenbush, n. y., که در آن او شده است زندگی در یک تریلر دور از خانواده خود را از 23 مارس.

سایر 53 سابق زیر دریایی در نیروی دریایی ایالات متحده به طوری که او دارای تجربه آید به بودن جدا شده از دوستان و خانواده برای مدت طولانی. بسیاری از همکاران خود را در انزوا که همه داوطلب برای این وظیفه نیز نظامی جانبازان و آنها آشنا هستید با مته. زندگی در East Greenbush دارای مزایای بیش از یک زیر دریایی — شما می توانید بیرون بروید و پرتاب یک توپ فوتبال یا فریزبی یا راه رفتن و یا اجرا دنباله روی شرکت پردیس محفوظ است برای اپراتورها و هر روز شما می توانید با استفاده از FaceTime یا اسکایپ برای صحبت با خانواده خود را.

همسر خود را درک او گفت: هر چند “البته این یک قربانی.” اما او درک تعهد او احساس می شود وجود دارد با همکاران خود و حفظ قدرت است.

“این یک دنیای جدید آن را قطعا یک تنظیم” گفت: غنی دیویی سیستم عامل. “اما ما اجازه نمی کمی ویروس آهسته ما را.”

وجود 31 اپراتورهای مدیران دو و چهار آشپز و پاک کننده همه تقسیم بین East Greenbush که دستگیره در طول روز ترافیک و دیگر نصب و راه اندازی فقط در غرب آلبانی در Guilderland که با این نسخهها کار در شب. اپراتورهای کار تا 12 ساعت شیفت در هر روز دیگر.

کامپیوتر مجددا نسل ایالت به برابر تقاضا موجب ده ها هزار نفر از نقاط داده ها هر شش ثانیه است. رایانه های دیگر پیش بینی نیاز به نگاه به آینده 2½ ساعت. اپراتورها نظارت بر کامپیوتر ها و رسیدگی به “احتمالات” است که به ناچار بوجود می آیند.

آنها اعزام برق در امتداد خطوط انتقال اعم از 115000 ولت به 765,000 ولت مقدار آن از گیاهان و سدها در غرب و شمال نیویورک downstate به سمت شهر و لانگ آیلند.

آنها همیشه تمرکز بر: “آنچه که در آینده بدتر از چیزی است که اتفاق می افتد و چگونه می تواند ما را در پاسخ به آن؟” ساویر گفت.

این همان تغییر و همان کاری که همیشه انجام شده است که به این لحظه عجیب یک احساس طبیعی است. “وجود دارد یک روال به این که برخی از افراد مشغول به کار در خانه در حال حاضر ندارد.”

پزشکی کارگران در بررسی با آنها روزانه خود را برای نظارت بر سلامت جسمی و وضعیت روحی و روانی. تا کنون وجود داشته است هیچ اتفاق می افته.

ایالت روزانه تقاضا برای برق کاهش یافته و نزدیک به 9 درصد.

سیستم توزیع در انگلستان است که به دنبال در 3 تا 5 درصد کاهش است; Mid-Atlantic states در 5 تا 7 درصد بوده و در ایالت واشنگتن در 10 درصد; و کالیفرنیا تقریبا به همان اندازه است. در تگزاس تقاضا پایین است 2 درصد “اما حتی وجود شما هنوز هم از دیدن قطره در ساعات اوليه بامداد گفت:” تراویس واندن یک ابزار تحلیلگر S&P جهانی Platts.

در این سیستم عامل است که پذیرای بسیاری از وسط کشور استفاده کاهش یافته است بیش از 8 درصد و آهسته صبح افزایش نمی قله تا ظهر.

در نیویورک وجود دارد استفاده می شود کوچکتر شب سنبله بیش از حد (هر چند با شروع از یک بار بالاتر از سطح پس از آن یکی در صبح). اما آن را تقریبا غیر ممکن است برای دیدن دیگر چون هر کسی نیست و آمدن به خانه و روشن کردن چراغ ها و تلویزیون و شاید پرتاب یک بار در همه در یک بار. هیچ کس می رود یا و چراغ نیست بنابراین روشن در برادوی است.

کالیفرنیا, در مقابل, حال بزرگتر سنبله در شب از در صبح قبل از covid-19 ضربه; شاید برخی از که مجبور به انجام تعداد زیادی از اوایل تیزرهای پخش از صبح تقاضا است. هر دو خوشه را پهن اما هنوز هم قابل تشخیص و شب است هنوز هم بزرگتر.

تنها در نیمه شب در نیویورک و جاهای دیگر می کند این بار شبیه آنچه در آن استفاده می شود به مانند نگاه کنید.

قیمت عمده فروشی برق کاهش یافته است حدود 40 درصد در ماه گذشته با توجه به مطالعه انجام شده توسط S&P جهانی Platts. در کالیفرنیا آن را حدود 30 درصد است. در یک بخش تحت پوشش جنوب, قدرت, استخر, قیمت پایین 40 درصد از یک سال پیش و در ایندیانا برق به فروش می رسد آب و برق ارزان تر از آن شده است در شش سال.

برخی از تاجر ژنراتور “در حال رفتن به مواجهه با برخی به جای ضرر و زیان بزرگ” گفت: Manan Ahuja همچنین یک تحلیلگر با S&P جهانی Platts. با گاز خیلی ارزان زغال سنگ ساخته شده است تا انبارهای متوسط 90 روز عرضه است که غیر منتظره ای بزرگ است. Ahuja گفت: او معتقد است که تجدید پذیر ژنراتور برق خواهد بود به خصوص به دلیل آسیب پذیر به عنوان تقاضا slackens آن را آسان تر برای اپراتورها به ریز لحن خروجی از قدرت سنتی گیاهان.

به عنوان دیویی قرار داده و آن صحبت از انرژی خورشیدی و بادی ژنراتور “شما می توانید آنها اعزام پایین اما شما نمی توانید از اعزام آنها ، شما می توانید وزش باد یا خورشید بدرخشد.”

Jason Tundermann, معاون رئیس جمهور در سطح 10 انرژی که به ترویج انرژیهای تجدید پذیر استدلال که قبل از صبح و شب خوشه پهن آنها به خصوص سودآور برای سوخت های فسیلی گیاهان. او پیشنهاد کرد تقاضای برق قطعا انتخاب کنید تا دوباره. اما یک مسئله برای پروژه های تجدید پذیر در حال توسعه است که زنجیره تامین اختلال می تواند باعث آنها را به از دست ندهید همین اعتبار مالیاتی مهلت.

با تقاضا “در مکث” به عنوان سایر در آن قرار داده است و مصرف بیشتر به طور مساوی از طریق گسترش روز اپراتورهای اتاق کنترل در East Greenbush را تا حدودی متفاوت مجموعه ای از چالش است. یکی از اصلی او گفت: مطمئن باشید اجازه دهید به آن دسته از خطوط انتقال با ولتاژ بالا بیش از حد. انرژی هسته ای نشان می دهد تا به عنوان یک ثابت ثابت در زمان واقعی داشبورد; آبی بسیار بیشتر بالا و پایین بسته به ظرفیت خطوط انتقال از سمت شمال غربی و بخش هایی از دولت است.

برخی از عادات بشر هستند بیشتر قابل اعتماد و ثابت شده است. فاضلاب است که حرکت می کند از طریق شهر نیویورک فاضلاب — در یک بطور قابل توجهی کندتر از برق در نزدیکی سیم — نشده نشان داده شده است هر گونه تغییر در ریتم پس از coronavirus زده با توجه به ادوارد چوب سخنگوی این شهر اداره حفاظت از محیط زیست. مردم ممکن است خواب کمی بعد اما “بزرگ خیط و پیت کردن” هنوز هم می رسد در تصفيه خانه فاضلاب حدود سه ساعت یا بیشتر پایین دست از نمونه خانه یا آپارتمان هر روز در اواخر صبح فقط آن را به عنوان همیشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات