کوین Sieff واشنگتن پست

میلیون ها پروانه پادشاه بازگشت هر سال به یک کنترل از راه دور کشش از جنگل در مرکز مکزیک یک رویداد دانشمندان به مدت طولانی به عنوان یک تعجب بزرگ از حشرات جهان است. دو مرد مرتبط به پروانه رزرو شده اند مرده یافت در هفته گذشته است.

مکزیکو سیتی — مقامات در حال تحقیق در مورد مرگ یک راهنمای تور در یکی از مکزیک بزرگترین پروانه پناهگاه — نفر دوم متصل به رزرو مرده یافت در کمتر از یک هفته.

بدن از رائول هرناندز رومرو, 44, شد به شدت مورد ضرب و شتم با یک جسم نوک تیز در روز شنبه. بدن از محلی سیاستمدار Homero گومز گنزالز شناخته شده مدافع monarch butterfly پناهگاه در Michoacan دولت بازیافت شد هفته گذشته پس از دو هفته از ناپدید شدن.

هرناندز رومرو گذشته دیده می شد Jan. 27 خروج از خانه اش در شهرداری Angangueo. همسر خود را گزارش ناپدید شدن به مقامات محلی بودند که پس از آن هنوز هم در جستجوی گومز گنزالز.

مقامات گفت: آنها نامشخص از هر گونه ارتباط بین دو مرگ یا بین مرگ خود و کار خود را در حفاظت از محیط زیست.

[او گفت: من از نبرد او برای نجات پادشاه پروانه از غیر قانونی و وبلاگ نویس. در حال حاضر او از دست رفته است.]

برای سال وبلاگ نویس غیر قانونی به مکزیک عالم اموات جنایی که به درگیری با اياد که تلاش کردند و در نهایت موفق به ممنوعیت ورود از پروانه پناهگاه در دولت, Michoacan.

بین سال های 2005 و 2006 461 هکتار در منطقه از دست داده بودند به ورود غیر قانونی است. تخریب و تهدید جهان بزرگترین پروانه مهاجرت.

گومز گونزالس, سابق, چوب, خود, صحبت کردن در برابر تهدید غیر قانونی چوب. میلیون ها نفر از پروانه ها سفر هزاران مایل از ایالات متحده و کانادا هر سال به زمستان در چند عضوي در, Michoacan, یک عینک است که تساوی هزاران نفر از گردشگران سالانه است.

گومز گنزالز سابق کمیساریای از جامعه کوچک روساریو و دیگر رهبران محلی استدلال کرد که گردشگری می تواند تولید پایدار جریان درآمد از ورود به سیستم. پروانه پادشاه ذخیره گاه زیستکره نامگذاری شد, میراث جهانی یونسکو در سال 2008.

هرناندز رومرو یکی از مردان که نشان داد مکزیکی و گردشگران خارجی در اطراف روساریو پناهگاه. وی با اشاره به خوشه عظیم از پادشاهان که آویزان از ایمل درختان و پراکنده در یک پرتقال ابر زمانی که آنها را لمس نور صبح.

مگدلنا گوزمن یک سخنگوی, Michoacan دادستانی کل گفت که مقامات “به دنبال چند خط از تحقیقات” در قتل دو نفر از جمله اتصالات آنها به پروانه پناهگاه.

[Homero گومز گونزالس, مکزیک monarch butterfly مدافع مرده]

گومز گونزالس مرگ با ارسال یک موج شوک از طریق جامعه از محیط زیست در مکزیک و فراتر از آن. برای بسیاری از آن بر خطرات درگیر با فعالیت در مکزیک که در آن جرم و جنایت سازمان یافته و حفاظت اغلب در تضاد است.

گومز گنزالز بدن داشت در پایین نیز در روز چهارشنبه. صدها نفر از کشاورزان و کارگران کشاورزی با حضور در تشییع جنازه او روز شنبه, آسوشیتد پرس گزارش داد.

انریکه کاسترو

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

عزاداران حمل تابوت مکزیکی زیست Homero گومز گنزالز در طول بارداري جمعه در, Michoacan, دولت, مکزیک.

تا کنون مقامات می گویند هیچ مدرکی لینک از مرگ او کار خود را دفاع از پادشاهان.

رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador به نام گونزالس مرگ “بسیار ناگوار و دردناک است.”

[تغییر آب و هوا است که ویران کردن با مکزیک monarch butterfly مهاجرت]

علت رومرو مرگ نیز مشخص نیست. بسیاری در اینجا شک این جنایات را همیشه حل شود.

با توجه به موسسه ملی آمار و جغرافیا 154,557 نفر کشته شدند در مکزیک بین سالهای 2010 و 2016. وجود اعتقادات در کمتر از 6 درصد از این موارد است.

“همه از این ضرر و زیان وحشتناک هستند” گفت: گلوریا Tavera منطقه ای مدیر کمیسیون ملی مناطق حفاظت شده. “همه این افراد مهم هستند.”

ادامه مطلب

ناپدید شدن مکزیکی مدافع پروانه پادشاه آلارم فعالان حقوق

بیش از 60,000 مکزیک ناپدید شده اند در میان جنگ مواد مخدر مقامات می گویند

چگونه مکزیک کارتل جنگ را درهم شکست آمریکا مورمون’ با احتیاط صلح

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im