بریتانیا می تواند برگزاری یک دوم اتحادیه اروپا همه پرسی پس از آن روشن می شود که چگونه مبارزه با تروریسم در اروپا کار کرده است نایجل فاراژ در انتخابات گفته است.

Brexit رهبر حزب گفت: رأی دیگری ممکن است “کاملا غیر منطقی” پس از رای دهندگان هم برای دیدن اثرات این سیاست است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در بروکسل پیش از خود گذشته پارلمان اروپا سخنرانی آقای نتانیاهو گفت: او را از دست بودن “پانتومیم تبه کار” اتحادیه اروپا مقننه.

“من به شما از دست برخی از درام را از دست ندهید بودن پانتومیم تبه کار – مرد که می شود و 500 نفر شروع booing,” او گفت:.

“من کردم من آخرین سخنرانی در اینجا این بعد از ظهر, بنابراین من بهترین من انجام خواهد داد اگر من می تواند به برخی از مشارکت مخاطبان.”

آقای نتانیاهو ادعا کرد که مبارزه با تروریسم در اروپا بود و یک “پیروزی برای مردمی مبارزه” در صورت مخالفت از “کل انگلستان تأسیس”.

“هر چه من انتقادات ممکن است از سیستم سیاسی در انگلستان و نیاز خود را به صورت فوری اصلاحات در پایان چه این نشان می دهد این است که آن را هنوز هم در واقع کار می کند,” او گفت:.

“بنابراین من قصد دارم به تجلیل از این واقعیت است که دموکراسی و اراده مردم به پیروزی در 11 ساعت این جمعه.”

در ژانویه 2018 Brexiteer قبلا گفته او گرم شدن به یک دوم همه پرسی با این استدلال که آن را می تواند به “کشتن” این موضوع برای یک نسل است.

اما پس از انتخابات سال گذشته به نظر می رسد کمی فوری شور و شوق برای دوباره اتحادیه اروپا در میان رهبران جنبش باقی می ماند.

پارلمان اروپا که قبلا در مبارزات انتخاباتی برای جلوگیری از مبارزه با تروریسم در اروپا گفته اند مستقل است که تمرکز خود را در برجسته کردن مشکلات ناشی از بریتانیا خروج – و که دوباره خواهد بود بیشتر پایین جاده.

انگلیسی پارلمان اروپا در حال نشستن برای آخرین بار در پارلمان اروپا در روز چهارشنبه و آنها را متوقف خواهد کرد تبدیل شدن پارلمان اروپا در نیمه شب بروکسل روز جمعه زمانی که بریتانیا به طور رسمی برگ اتحادیه اروپا.

بسیاری ارشد آمار و ارقام اتحادیه اروپا و رهبران کشورهای عضو باید گفت: بلوک درب باز خواهد ماند برای بریتانیا اگر آن را همیشه می خواستم برای دوباره پیوستن به.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de