پلیس سیاتل راه اندازی یک بررسی قتل پس از یک نفر کشته و دیگری به شدت مجروح و در داخل شهر خود اعلام خودمختار در اعتراض به منطقه.

تیراندازی رخ داده است در ساعات اولیه صبح روز شنبه سیاتل پلیس در بیانیه ای گفت. آنها اضافه شده است که 19 سال از جراحات درگذشت و دیگری نر همچنان در بیمارستان با زندگی-تهدید و آسیب است.

“ماموران اقدام به قرار دادن یک قربانی تیراندازی شد اما ملاقات با خشونت جمعیت است که مانع از افسران دسترسی امن به قربانیان” بیانیه ای گفت:. “مظنون یا مشکوک(ع) فرار کرد و هنوز هم در بزرگ است. وجود دارد بدون شرح در این زمان است.”

پلیس گروهبان لورن Truscott گفت: محلی سیاتل تایمز که پلیس با بررسی فیلم های گرفته شده در صحنه اما تا به حال هیچ فوری اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به تیراندازی آشکار شد.

Harbourview مرکز پزشکی سخنگوی سوزان گرگ گفت: دو مرد با زخم گلوله وارد شده در یک وسیله نقلیه خصوصی در بیمارستان در مورد 3هستم محلی کنونی. یکی مرده و دیگری در یک وضعیت بحرانی است.

کاپیتول هیل در اعتراض به منطقه (ریز ریز) در اصل به نام کاپیتول هیل خودمختار منطقه (CHAZ) تبدیل به یک نقطه کانونی از تظاهرات علیه نژادی عدالت در شهر در پی پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

معترضان در حال حاضر اشغال اداره پلیس سیاتل شرق حوزه ساختمان است که رها شده بود توسط پلیس, پس از چند روز درگیری. آنها تا حد زیادی دور مانده از منطقه پس, در حالی که مقامات محلی شده اند در تماس منظم با تظاهر کنندگان.

اعتراض به منطقه جلب توجه ملی پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد که او را به زور “را به” منطقه از آنچه او به عنوان “زشت آنارشیست”. رئیس جمهور به کارگردانی مشابه تهدید از زور در دموکراتیک-اجرای متحده که شاهد بزرگ مقیاس تظاهرات خواستار نژادی عدالت است.

سیاتل شهردار جنی Durkan ضربه به رئیس جمهور در یک کنفرانس خبری در اوایل این ماه.

“ما لازم نیست هر کسی از جمله رئیس جمهور به تلاش برای ایجاد بیشتر تقسیم بیشتر بی اعتمادی و اطلاعات غلط” Durkan گفت. “تهدید به حمله سیاتل به تقسیم و تحریک خشونت در شهر ما نه تنها ناخوشایند آن را غیر قانونی خواهد بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات