واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee (D) ممنوع اعلام کرد بیش از 250 نفر برای سه شهرستان که به صورت Seattle-Tacoma منطقه شهری از طریق پایان ماه مارس در حالی که از سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد (D) حد تعیین شده در 1 ، 000 برای یک دوره دو هفته. اما هر دو قاب زمان می تواند تمدید شود اگر وضعیت حکم. سان فرانسیسکو بان را نیز تحت تاثیر قرار NBA رزمندگان طلایی امور خارجه که گفته اند که آنها بازی بازی های خانگی خود را در تعقیب و گریز از مرکز بدون فن.

پس Inslee را اعلام مارینرز انتشار بیانیه ای گفت: این تیم است “کار با [MLB] در برنامه های جایگزین برای بازی های ما است که برنامه ریزی شده برای پایان ماه مارس در T-موبایل پارک در سیاتل. در حالی که ما امیدواریم که برای بازگشت به بازی بیس بال در سیاتل به عنوان به زودی به عنوان ممکن است سلامت و ایمنی جامعه ما مهم است در نظر گرفتن.”

MLB اعلام کرد لیگ برتر ترجیح می, بازی, به نقل مکان به مکانهای دور از عمده شیوع کروناویروس — به جای بازی در خالی استادیوم و دریانوردان در چهار شنبه کاوش امکان نگه داشتن این تیم در آن بهار سایت آموزش در Peoria, Ariz., و بازی بازی های خانگی در ورزشگاه وجود دارد که ظرفیت حدود 12000.

غول در ضمن باز کردن فصل به طور منظم در جاده ها را انتقال مارس 24 نمایشگاه بازی مقابل اوکلند را — که قبلا برنامه ریزی شده بود در ورزشگاه خانگی خود از اوراکل پارک در سان فرانسیسکو — احتمالا به بهار خود را آموزش خانه در اسکاتسدیل, Ariz. غول’ خانه بازکن است که برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 3 برابر لس آنجلس داجرز.

“ما در حال کار با [MLB] و برای نهایی کردن جایگزین ترتیبات” غول در بیانیه ای گفت. “ما را که اطلاعات در دسترس به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

MLB ترجیح جابجایی بازی بیش از بازی آنها را بدون طرفداران آنجا به دلایل زیبایی به عنوان درآمد نگرانی با بازیکنان ابراز عمیق رزرو بیش از مفهوم بازی برای خالی کردن استادیوم. لیگ بازیکنان بیس بال انجمن را به تصویب تغییرات به برنامه ریزی و رهبری آن بوده است در تماس مکرر با مقامات لیگ و دولت های محلی.

روز چهارشنبه رئیس اتحادیه تونی کلارک منتشر شده بیانیه ای گفت در قسمت: “بازیکنان می خواهند به رقابت و ارائه سرگرمی به طرفداران. [ما] تمرکز باقی می ماند پیدا کردن راه هایی برای انجام این کار در یک محیط محافظت می کند که نه فقط بازیکنان, شخصی, ایمنی و بهداشت, اما همچنین سلامت و ایمنی از طرفداران داوران, ورزشگاه, کارکنان, باشگاه کارکنان و هر کس در بیس بال ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات