سیاتل councilmember زنده آمازون مالیاتی طرح پس از برنده شدن در گروههای

(آمازون اجرایی جف بزوس صاحب واشنگتن پست.)

در مقابل دو ده حامیان برگزاری پلاکارد مطلب “مالیات آمازون است. صندوق مسکن و خدمات” در شهر سالن کنفرانس خبری گفت: Spike او پیشنهاد جدید اندازه گیری را 1.7 درصد مالیات بر شرکت ها رسید. و اندازه گیری — هنوز نانوشته — آیا مالیات 825 شرکت در سیاتل بالای 3 درصد به عنوان اندازه گیری توسط حقوق و دستمزد.

او تخمین زده است که مالیات را افزایش 300 میلیون دلار در سال برای شهر است. “من انتظار ندارم که جف بزوس به این فکر می کنم به عنوان یک چیز خوب” Spike گفت. “اما این که در آن مسائل چه سمت شما در آن هستید. این یک خنثی موضوع است.”

آمازون سخنگوی هارون Toso کاهش یافته است به نظر Spike پیشنهاد بدون دیدن آن است.

او اعلام شد در پی اتهام او تا به حال نقض قانون با استفاده از دفتر او به ترویج یک پتانسیل های رای گیری که مالیات آمازون است. Wayne بارنت مدیر اجرایی سیاتل اخلاق و انتخابات کمیسیون مدعی است که Spike شکست یک انتخابات قانون منع استفاده از امکانات شهرستان برای ترویج رای گیری اقدامات و همچنین به عنوان یک اخلاق است که قانون منع استفاده از منابع شهرستان برای عدم شهرستان مقاصد.

Spike گفت که او “نا امید” با شکایت. او گفت که او درگیر شده است در حال توسعه اندازه گیری رای گیری در زمان شخصی به عنوان یک جایگزین در مورد شورای شهر نمی بازگشت او شد. اما او اختلافات است که او باید با استفاده از موقعیت خود برای کمک به ایجاد جنبشی برای مالیات.

“من را قبول نمی کند که من می توانم با استفاده از دفتر من منابع برای کمک به ایجاد یک جنبش” Spike گفت. “است که دقیقا آنچه که من قرار است به انجام است.”

تکنولوژی غول در هر دو سیاتل و دره سیلیکون مقصر شناخته شده است برای کمک به درایو تا هزینه های زندگی در مناطق خود با آوردن هزاران نفر از کارگران با حقوق بالا و مزایای کمک به جابجایی درآمد ساکنان. کسانی که شکایت منجر به یک قایق از اطلاعیه ها از اپل و گوگل و شرکت های دیگر که آنها در حال صرف میلیاردها دلار برای کمک به ایجاد مسکن بیشتر مقرون به صرفه.

آمازون که دارای بیش از 53,000 کارکنان در منطقه سیاتل قصد دارد برای باز کردن یک پناهگاه بی خانمان در یکی از جدیدترین ساختمان های مرکز شهر در هفته های آینده. این 63,000 فوت مربع سرپناه را خواب 275 نفر است.

Spike برای اولین بار تحت فشار قرار دادند یک اندازه گیری در سال 2018 که مورد نیاز شرکت های که تولید بیش از 20 میلیون دلار در سال درآمد به پرداخت حدود $500 در هر شغل در سال است. با وجود مخالفت شدید از آمازون و دیگر شرکت های بزرگ اندازه گیری و شهردار جنی A. Durkan (D) آن را امضا و به قانون.

مالیات را مطرح 48 میلیون دلار در سال برای مبارزه با بی خانمانی در سیاتل که صفوف پشت سر تنها در نیویورک و لس آنجلس برای بالاترین جمعیت بی خانمان با توجه به آمار فدرال. بودجه نیز استفاده شده است می تواند به کاهش کمبود مسکن مقرون به صرفه.

اما شهر معکوس خود را یک ماه پس از عبور از اندازه گیری, لغو مالیات پس از برخی از کسب و کار از جمله آمازون بودجه رای گیری چالش برای سرنگونی اندازه گیری.

Spike جدید اندازه گیری نشده است نوشته شده است. و در حالی که او گفت که او تا به صحبت با دیگر اعضای شورا در مورد اندازه گیری هیچ یک به نظر می رسد با او در روز چهارشنبه در کنفرانس خبری.

“من فکر نمی کنم ما باید نتیجه بگیریم چیزی از آن. این فقط آغاز بحث” Spike گفت.

سیاتل شهردار جنی Durkan با انتقاد از پیشنهاد چهار شنبه. “پیشرفته بودن به معنی در واقع پیشرفت” او در بیانیه ای گفت. “در حالی که شعارهای خوبی هستند یک شکست خورده تفرقه مبارزه است که در فصاحت و بلاغت اما کم نتایج یا یکی که بودجه وکلا به جای مسکن است نه راه حل واقعی.”

یک تفاوت بین اندازه گیری Spike قصد دارد به معرفی و قبلی فرمان است که آن را نمی خواهد مالیات کارمند ساعت که منجر منتقدان به آن تماس بگیرید “سر مالیات.” به جای Spike می خواهد به مالیات بر مجموع حقوق و دستمزد برای شرکت کارگران در این شهرستان است.

Spike را اندازه گیری نیز ممکن است به رقابت با لایحه دولت واشنگتن و مقننه است و با توجه به که اجازه می دهد پادشاه کانتی که در سیاتل واقع شده است به مالیات کسب و کارهای بزرگ با کارکنان که کسب حداقل 150.000 دلار در سال برای کمک به صندوق مسکن مقرون به صرفه و خدمات بی خانمان. شده است وجود دارد حدس و گمان است که این لایحه در نهایت می تواند شامل زبان است که پیشدستی سیاتل از اعمال حقوق و دستمزد خود مالیات است.

به یکی دیگر از مالیات نبرد آمازون ریخت و 1.5 میلیون دلار به یک عمل سیاسی کمیته که مخالف داوطلبانی که تا به حال پشتیبانی 2018 مالیات و اندازه گیری شامل Spike عضو سوسیالیستی جایگزین ، اما Spike برنده شد و او در حال حاضر شمارش که پیروزی به عنوان یک دستور به فشار آمازون مالیاتی پیشنهاد دوباره.

“من هیچ شکی ندارم که ما باید از این دستور اما مهمتر از همه انتخاب نمایندگانی که انتخاب می شوند در دستور کار مترقی موظف به ارائه” Spike گفت. “انتخابات اگر آن را به معنای هر چیزی آنچه در آن به معنای یک همه پرسی که باید اجرای این شهرستان — کسب و کار بزرگ و یا کار مردم است.”

آمازون نیز مواجه انتقاد از دموکرات آرای انتخابات ریاست جمهوری, که اغلب می گویند این شرکت با پرداخت سهم عادلانه خود را.

“در حال حاضر 500,000 آمریکایی در حال خواب, کردن در خیابان و در عین حال شرکت هایی مانند آمازون ساخته شده است که میلیاردها دلار سود پرداخت نمی کند یکی نیکل در فدرال مالیات بر درآمد” سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) گفت: در مناظره ریاست جمهوری در تابستان گذشته ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>