Sean تیلور هم تیمی های سابق او را به یاد عظمت در جدید NBC Sports پادکست

“او مانند او تعلق دارد” کولی گفت: یادآوری تیلور اولین بازی پیش فصل در سالن از شهرت بازی در کانتون اوهایو که در آن او تا به حال دو interceptions و بازگشت یکی برای زمین نشستن کامل هواپیما. “من به یاد داشته باشید توقف و تفکر” من نیازی به عمل مانند یک تازه کار. من باید گام به گام و بازی مانند یک استارت. شان را انجام می دهند از آن و وجود دارد هیچ دلیلی برای من به این باور در توانایی من به بازی.'”

کولی است که در میان صدای ویژه در “Sean تیلور: NFL سوپراستار ما نمی دانم” آخرین قسمت در NBC Sports شبکه های منطقه ای را “ورزشی کشف” مجموعه پادکست خواهد شد که پنجشنبه منتشر شد. سابق Redskins نوابغ کلینتون Portis سانتانا Moss, Joe Gibbs و برایان میچل همچنین به اشتراک گذاری خاطرات خود را از تیلور که زندگی غم انگیز قطع شد و کوتاه زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن در حین اقدام به سرقت در فلوریدای جنوبی در نوامبر 2007. او تنها 24.

تیلور زندگی میراث در سابق هم تیمی های او را لمس در یک standout حرفه ای در میامی و در چهار فصل با واشنگتن و همچنین به عنوان یک میزبان از زمان NFL بازیکنان که بت او را به عنوان بچه ها و در حال حاضر سعی کنید به تقلید از او عظمت است. این گروه شامل Redskins safeties Landon کالینز و شان دیویس هر دو از آنها را به تن تیلور شماره 21 که غیررسمی بازنشسته در واشنگتن با تیم سابق خود.

“همه ما بزرگ شده با مدل نقش در این بازی اما شان تیلور ایستاده بود و بیش از بیش و بیش از دوباره و دوباره به عنوان یک بازیساز به عنوان یک hitter وظیفه بزرگ به عنوان یک پسر که به بازی بی وقفه, ترس,” کولی گفت: در 45 دقیقه قسمت بود که تولید شده توسط NBC Sports واشنگتن و روایت جولی دونالدسون. “او مظهر چگونه شما بازی بازی. او همه چیز را از شما خواسته برای یک ورزشکار حرفه ای. به همین دلیل از مردم می خواهم به شان.”

سابق NFL linebacker Jonathan Vilma به یاد می آورد حماسه کشتی حملات او با تیلور هنگام به اشتراک گذاشتن یک اتاق از شب قبل از خانه و بازی در کالج. Vilma همچنین به خاطر یک ضربه تیلور قرار داده و در ایالت فلوریدا در حال اجرا پشت گرگ جونز.

“شان تخلیه بر او را مانند یک freakin’ قطار باری” Vilma گفت. “من هرگز دیده می شود که قبل از. این اولین بار بود شنیده بودم ، گرگ جونز هر چیزی می گویند. شما او را بشنود grunting به عنوان Sean بارگیری نشود در او. … بود که در مورد به عنوان سخت به عنوان یک ضربه به من همیشه می خواهم دیده می شود, شاهد, از نزدیک و شخصی و یا شنیده در کل من فوتبال حرفه ای است.”

برایان Moorman, که همچنین, ویژه, در این قسمت می داند گرگ جونز درد. سابق Buffalo Bills انجام شد و در پایان دریافت از یک ضربه بزرگ توسط تیلور در سال 2006 Pro کاسه و هنوز نیوجرسی که امکانات بلورهای طلا از تیلور ماسک صورت برای اثبات آن است. “این آمار تمیز” گفت: Moorman که اضافه شده است که او “رفت و ویروسی قبل از ویروسی شد یک چیزی” به دلیل برخورد.

ESPN تحلیلگر لوئیس ریدیک که شش فصل در NFL به عنوان یک ایمنی و بخشی از واشنگتن سراغ گروه منتهی به سال 2004 پیش نویس شد و در میان کسانی که در حمایت از انتخاب تیلور بیش از میامی هم تیمی, تنگ پایان Kellen وینسلو جونیور با شماره 5 انتخاب کنید. پس از همه, تیلور بازیکن Riddick خواست او می تواند بوده است.

“او می تواند اجرا مانند یک گوزن ضربه مانند یک کامیون ماک و او تا به حال دست مانند یک گیرنده گسترده,” او گفت:.

تیلور تا به حال هفت interceptions و هفت مجبور ازدست او در سه فصل اول در واشنگتن است. او در حال حاضر یک کار حرفه ای-پنج interceptions در سال 2007 زمانی که او دچار یک مصدومیت زانو در یک هفته 9 از دست دادن به عقاب. دو هفته بعد او کشته شد در حالی که از دیدن دوست دختر خود را و 18 ماهه, دختر, جکی, در خانه میامی. جکی صحبت به نمایندگی از پدرش زمانی که تیلور القاء شد به میامی حلقه افتخار در سال 2017.

“در آستانه مصرف بیش از جهان من فکر می کنم شان رشد کرده بود خیلی” Portis که می دانستم که تیلور از روز خود را در میامی گفت. “او در راه خود را به انجام چیزی بسیار ویژه ای است که در آن خواهد بود بی سابقه است.”

کولی هیچ شکی نیست که تیلور به مقصد بود اول رای گیری Hall of Famer. ریدیک موافق است.

“شان تا به حال بیشتر مهارت های فیزیکی و از اد نی” ریدیک گفت: در مقایسه با تیلور به دیرین Baltimore Ravens ایمنی که القاء شد به Pro Football Hall of Fame در ماه اوت گذشته. “این فقط می میرم یک ماده او قادر خواهد بود به توسعه شهود و توانایی پیش بینی و ذهن بازی با quarterbacks در سطح که اد نی را احتمالا بهتر از هر کسی. ما در حال صحبت کردن در مورد درست بیشترین تمام وقت وضعیت همان چیزی است که من اعتقاد دارم که او در نهایت می رسیده ام.”

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات