Sean Doolittle می خواهد به بهتر متحد. او اعتراض خواهد کرد با هم تیمی های خود را اگر آنها را انتخاب کنید.

مرد لبخند زد. سپس Doolittle ارائه John Lewis یکی از خطوط.

“من شده است به تلاش برای جمع آوری برخی از مشکل در اینجا” Doolittle به یاد می آورد گفتن لوئیس.

“او شروع به خنده و صحبت کردیم کمی بیشتر” Doolittle به یاد روز سه شنبه در مصاحبه با واشنگتن پست. “این فقط باور نکردنی است. آن را هنوز هم واقعا حقیقی.”

خوب مشکل است. Doolittle فکر زیادی در مورد این کلمات از جمعه زمانی که لوئیس (D-Ga.), یک حقوق مدنی آیکون طولانی شناخته شده به عنوان “وجدان کنگره” درگذشت 80 پس از شش ماه نبرد با سرطان است. Doolittle, 33, هرگز خودداری دور از مسائل سیاسی. او نمی چسبد به ورزش در مصاحبه و یا در رسانه های اجتماعی. در حال حاضر به عنوان بیس بال ری استارت در طول رمان coronavirus همه گیر و ملی بررسی نژاد و خشونت پلیس او معتقد است ورزشکاران می توانند با استفاده از سیستم عامل خود را به ترویج تغییر دهید.

هدف او در این فصل است که به بالا بردن دیگران صدای شروع با این سوال که آیا به زانو زدن در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس در طول سرود ملی قبل از اتباع و یانکی ها باز کردن فصل در واشنگتن در روز پنج شنبه شب.

Doolittle به حال پیامی برای هم تیمی های زمانی که آنها ملاقات بعد از ظهر سه شنبه: اگر هر یک از آنها می خواستم به زانو زدن او زانو زدن درست در کنار آنها. و اگر هیچ یک از آنها او نمی خواهد قدم به تنهایی.

“من کاملا به زانو زدن با آنها به طوری که آنها نمی خواهد که به آن صورت به تنهایی” Doolittle گفت و اشاره کرد که “تحریم MLB” trended پس از هفت بازیکن و San Francisco Giants مدیر گیب Kapler زانو قبل از Giants-دو و میدانی نمایشگاه دوشنبه ، “واقعیت این است که هنوز هم چیزی است که بچه ها نگران انجام می دهند چرا که آنها ممکن است طرد برای انجام آن است. یا آن را ممکن است یک هدف در پشت خود را.

“اما من احساس می کنم مثل من رک و راست به اندازه کافی است که من ممکن است قادر به ارائه برخی از پوشش برای مرد بسته که او چه کسی است, به خصوص اگر آن را یک پسر جوان و یا کسی که حرفه ای است و در کمی بیشتر آسیب پذیر است.

پس از جورج فلوید کشته شد, زیر, زانو, سفید, مینیاپولیس افسر پلیس در اواخر ماه مه یک گروه بزرگی از فعلی و سابق, سیاه, بازیکنان بیس بال ایجاد شده به بازیکنان داد. آنها با معرفی خود به جهان در اواسط ماه ژوئن با “Black Lives Matter” تصویری. ماموریت خود را به عنوان اظهار داشت در وب سایت خود است “برای استفاده جمعی ما صدا و پلت فرم برای ایجاد و افزایش فرصت ها برای جامعه سیاه و سفید در هر جنبه ای از بازی ما و فراتر از آن.”

Edwin Jackson بازنشسته پارچ و از بازیکنان اتحاد بود Doolittle را تیمی با اتباع در سال 2017. این دو صحبت زیادی در چند هفته گذشته. Doolittle برداشت جکسون مغز چگونه به بهترین سفید متحد در این فصل است. و کسانی که مکالمات همراه با Doolittle خود انعکاس منجر به پیتر نورمن.

نورمن بود و مرد سوم روی سکو هنگامی که تامی اسمیت و جان کارلوس مطرح مشت خود را — به عنوان یک قدرت ادای احترام و حقوق بشر اعتراض — در سال 1968 مسابقات المپیک تابستانی در شهر مکزیک. نورمن سفید استرالیا قهرمان دو سرعت نگه داشته و دست خود را در طرف او. اما او ایستاده بود با اسمیت و کارلوس پیشنهاد آنها می پوشند مطابق سیاه, دستکش و عینک یک “پروژه المپیک برای حقوق بشر” نشان روی سینه اش.

او انتخاب شده برای بازی های المپیک چهار سال بعد. هنگامی که او در سال 2006 هر دو اسمیت و کارلوس به مداحی و pallbearers در تشییع جنازه او.

“من می خواهم به یک بهتر متحد و استفاده از پلت فرم مسئولانه برای تقویت” Doolittle گفت. “هدف باید برای تقویت صداها را بلندتر از آنها و سرقت نور افکن دور از آنچه جنبش در تلاش است برای به انجام رساندن — تلاش برای پایان دادن به خشونت پلیس و پایان دادن به نژاد پرستی و بی عدالتی است.”

“گاهی اوقات شما رو به افزایش خوب مشکل گاهی اوقات شما باید به پیتر نورمن” Doolittle اضافه شده است. “اگر این است که نسل ما را به جنبش حقوق مدنی که در آن احساس می کند مانند ما رسیده ایم به نقطه اوج آن ممکن است نیاز به قرار دادن خود را در خارج وجود دارد و حتی به عنوان یک متحد قرار دادن خود را در خارج وجود دارد کمی برای نشان دادن همبستگی و پشتیبانی است.”

از آن ساخته شده او را با دقت انتخاب کنید لکه های خود را — و بیشتر به نظر لوئیس میراث. زمانی که Doolittle ملاقات Lewis, او در حال حاضر شگفت زده در آنچه کنگره انجام شده بود: لوئیس 23 بود زمانی که او صحبت می کرد در ماه مارس در واشنگتن است. او 25 زمانی که او رهبری صدها نفر در سراسر ادموند Pettus پل در سلما علا., سپس او را با جمجمه شکسته توسط دولت سپاهی.

لوئیس بود یک قهرمان آمریکایی توسط Doolittle را محاسبه طولانی قبل از او در زمان دفتر نمایندگی گرجستان 5 منطقه در سال 1987 برای اولین بار از 17 نظر. زمانی که Doolittle بازگو کرد که تاریخ در این هفته او احساس فروتنی بیش از همه دوباره.

“اگر او انسان است و او قادر به انجام تمام این کارها و او جان سالم به در همه این دستگیری و ضرب و شتم و این بی عدالتی و سپس من لعنت مطمئن شوید که می توانید انجام دهید چیزی با پلت فرم” Doolittle گفت. “آن را نمی ممکن است به عنوان موثر و یا به عنوان معنی دار و یا به عنوان قدرتمند است. اما اگر او تا به حال قدرت برای انجام این کار پس از آن من می توانید پیدا کردن قدرت به انجام این کار است. مردم می توانید پیدا کردن قدرت است.”

در آن روز در مارس 2018 زمانی که Doolittle بود در هیبت او هم از ترس به درخواست لوئیس برای امضا. اما لوئیس امضا انگشت شماری از توپ بیسبال قبل از خروج از پارک و اتباع کارمند قرار دادن چند کنار. دانستن که Doolittle شد طرفداران لوئیس در این کارمند به Doolittle یکی از آنها در حالی که آنها را به بازدید از یک مدرسه در واشنگتن در فصل گذشته.

توپ استوار بر روی یک قفسه در Doolittle کتابخانه در offseason خانه در شیکاگو است. در کنار آن یک عکس از Doolittle و لوئیس صحبت کردن دست خود را در آغوش گرفت. و بعد از آن یک کپی از “مه” اولین رمان گرافیکی در یک سه گانه در مورد جنبش حقوق مدنی از طریق لوئیس چشم. آن همه او را به یاد دیدار لوئیس خوب مشکل از اقدام خود را با قلب به عنوان Doolittle قرار داده و آن را به مسئولانه منجر شود.

آن را به یاد او که مبارزه را به پایان رسید.

“در 20 سال من قصد دارم به نگاه کردن به این و چگونه من می خواهم به احساس می کنید؟” Doolittle پرسید. “من نمی دانم که چگونه من احساس می کنم اگر من نمی به اندازه کافی. من نمی دانم که چگونه من با آن زندگی می کنند. من می خواهم به جای حسرت من بود ” آه من خودم را در خارج وجود دارد یک کمی. آره من برخی از واکنش های آن, اما آنچه من درست بود.’ “

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de