لیگ اصلی بیس بال را گزارش منتشر شده در ماه گذشته اعلام کرد که Astros,’ ثبت نام-سرقت رسوایی که درگیر استفاده از الکترونیک و کوبیدن از سطل زباله به سیگنال خاموش-سرعت زمین شد بازیکن محور است.

در میان بازیکنان ناراحت با آخرین توسعه اتباع واشنگتن مسکن شان Doolittle که با آن مواجه Astros سه بار در سال 2019 جهان سری.

“این است که واقعا خسته کننده” Doolittle توییتی شب جمعه. “یک ماه پس از MLB گزارش و همه ما باید در حال حاضر بیشتر شواهد و سوالات بیشتر. بنابراین آن را به طور کامل بازیکن-رانده می شود ؟ این آمد تا بالا ؟ یکپارچگی بازی در خطر است و بازیکنان و طرفداران سزاوار برخی از پاسخ.

“بازیکنان در سراسر لیگ در حال شاش کردن بالای,” Doolittle ادامه داد. “اما ما به دنبال به جلو به شنیدن بیشتر از طرف های درگیر در بهار آموزش. ما می خواهیم یک عذرخواهی برخی از شفافیت و پاسخگویی — پاسخ های واقعی از مردم در نظر گرفتن مسئولیت واقعی برای اجازه دادن به این بازی بیس بال.”

تا کنون هیچ زمان Astros بازیکن علنا عذرخواهی برای ثبت نام سرقت رسوایی. هوستون سوم baseman الکس Bregman و دوم baseman جثه Altuve صحبت در Astros FanFest ماه گذشته اما آیا بهترین خود را برای جلوگیری از بحث در مورد رسوایی.

“کمیساریای بیرون آمد با یک گزارش. MLB خود را به گزارش” Bregman گفت. “آستروس آنچه را که آنها تصمیم خود را در مورد آنچه آنها در حال رفتن به انجام این کار و من هیچ افکار دیگر در آن است.”

“من نمی دانم چگونه اما شما رو به حرکت رو به جلو” Altuve گفت. “ما باید به ماندن با هم به عنوان یک تیم. آن تغییر نکرده به نظر من در مورد هم تیمی های من. آنها بهترین هم تیمی های من و ام تا به حال.

“زمان برای اظهار نظر در مورد آن خواهد آمد” Altuve اضافه شده است.

Astros صاحب جیم کرین گفت: بازیکنان عذرخواهی خواهد کرد در بهار آموزش و خواهد شد “بیرون آمدن با یک بیانیه قوی به عنوان یک تیم و عذر خواهی برای چه اتفاق افتاده است و ما را در حرکت رو به جلو است.” Astros کوزه و خشکشویی گزارش به وست پالم بیچ فلوریدا., در روز پنج شنبه در حالی که بقیه از تیم ملی, گزارش on Feb. 17. این تیم شروع نمایشگاه بازی Feb. 22 برابر اتباع که همان بهار مجتمع آموزشی.

Doolittle سرخوردگی نیز ناشی از این واقعیت است که آخرین گزارش بیشتر رقیق اعتماد است که طرفداران بیس بال را با محصول آنها به طور شبانه.

“این احساس وجود دارد هنوز هیچ بسته و همه چیز پرتاب شده به سوال گذشته نتایج در حال دوم حدس زده و حتی بازی های آینده خواهد بود بازیگران در شک” Doolittle توییتی. “می تواند وجود داشته باشد هیچ رستگاری قوس پس از نهادینه رسوایی مانند این تا زمانی که وجود دارد این است که برخی از پاسخگویی.

“ما می دانیم چقدر مهم همبستگی میان بازیکنان است” Doolittle ادامه داد. “این ما را قوی ترین دارایی. و ما در حال حاضر شروع به کار بر روی طرح را به مطمئن شوید که به یک رسوایی شبیه به این هرگز نمی تواند دوباره اتفاق می افتد. اما ما نیاز به پاسخ بنابراین ما می تواند حرکت کند به عنوان یک گروه و به عنوان یک ورزش.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im