Sean Doolittle است کاهش راه خود را به بهار آموزش

من پر کردن در برای من ضرب و شتم شریک جسی Dougherty. آمار من در توییتر و یا از طریق ایمیل — [email protected] — اگر وجود دارد هر چیزی که شما می خواهم برای دیدن در آینده اتباع بهار, آموزش نوت بوک.

اتباع’ باارزش اغل گاو یا حشم سه نفر شروع آهسته اما با شروع با این وجود. نزدیک شان Doolittle موثر بود یکشنبه زمانی که او برای اولین بار از آنها به نظر می رسد در زندگی بازی اکشن. این چپ دست که در حالت عادی فلزات سنگین, مقدمه, موسیقی جایگزین شد “پنبه-Eyed جو” اجازه فقط یک تک شعله ور شدن به سمت چپ در حالی که قابل توجه دو متس نیویورک بیش از 15 رزین (10 بازدید). هیچ تفنگ رادار در پورت سنت لوسی و لیگ اصلی بیس بال است و تکنولوژی پیشرفته و نبود نظارت بر این بازی اما مدیر دیو مارتینز فکر Doolittle امضا بالا fastball خوب بود سرعت و بهتر از حد معمول در اواخر عمر.

آن را دلگرم کننده بعد برای هر سه مسکن به عنوان دانیل هادسون رشد شاخص نسبت به یک طرف جلسه که مارتینز انتظار دارد که “به زودی” خواهد شد و هریس به تازگی کنار با چپ شکم آسیب انداخت روی زمین صاف.

مارتینز اصرار هر سه کوزه عجله ندارد به دلیل این که او می داند در سال گذشته postseason تمدید آنها. نه در حال آماده شدن برای اردوگاه به یک نگرانی جدی برای Doolittle و او باقی مانده است در تماس با قدرت و تهویه مربی مت Eiden و مربی ورزشی گرگ Barajas طریق روزانه خود را به زانو تقویت معمول است.

نتایج یکشنبه, تقویت اعتماد به نفس خود را. او می خواهد برای ایجاد یک سوم زمین فراتر از خود fastball و تغییر و او دوست داشت پنج لغزنده او انداخت در مقابل متس. (او انداخت زمین 5.8 درصد از زمان در سال گذشته است.) اما او با خوشحالی با زمین است که تعریف خود را حرفه ای.

“معمولا آن را به من طول می کشد هفته در اردوگاه به نوسانات و نتواند در fastball,” او گفت:. “من امیدوار هستم که بسیاری از کار من این offseason ترجمه است. من احساس می کنم در یک سرعت بهتر و بهتر موقعیت مکانیکی. من دوست داشتم به قرار دادن یک کمی بهتری نقطه که در زمین باز یافته اما برای من اولین تفرج من واقعا هیجان زده در مورد آن.”

کارتر Kieboom این مبارزات در پایه سوم در حال حاضر تحت تاثیر او را در بشقاب. 22 سال به پایان رسید 0 3 با دو strikeouts به یکشنبه کاهش طور متوسط پنبه حلاجی شده خود را به .083. این بهار است آموزش به طوری که اعداد مهم نیست, اما آنها بزرگتر نشان دادن یک نگرانی برای اتباع. مارتینز گفت: در ماه ژانویه این تیم را Kieboom هر فرصتی به نفع خود پایه سوم برای روز افتتاحیه و اتباع زندگی را با دردهای در حال رشد دفاعی زیرا آنها می دانستند که او می تواند ضربه. اما اگر او ورقه را در هر دو جنبه ساخت این تیم در تمام می شود سخت تر گزاره.

اتباع در حال پرداختن به این وضعیت با داشتن Kieboom کار خود رفت و آمد قبل از عمل. یکی از infielders, Asdrúbal Cabrera از, شروع مربیگری او را به عنوان به خوبی. در عین حال آن را به خصوص دشوار آخر هفته چون قبل از یکشنبه مبارزات در بشقاب او اجازه کنترل groundball به لیز خوردن از طریق پاهای خود را روز شنبه. آن را اختلال ریتم پارچ Erick Fedde که سمت چپ قبل از تکمیل زمین باز یافته. Kieboom درو چهار زمین پیاده روی بعد در آن بازی اما مارتینز فکر اثرات درنگ روز بعد.

“او ممکن است با فشار دادن فقط یک کمی” مارتینز گفت. “من سعی کردم گفتن او گفت:” برو بالا وجود دارد و از آن لذت ببرید. توان تهاجمی است.’ “

یکی دیگر وطنی infielder لوئیس گارسیا, ساخت کاملا یک برداشت اول. چپ دست-ضربه 19 ساله با چکش دو اجرای هومر به راست-مرکز میدان شنبه و اتباع نمی خجالتی و دور از نقاشی های کوچک مقایسه با ژوئن صوت. گارسیا اتباع دوم-بهترین چشم انداز در پشت Kieboom با توجه به MLB خط لوله و پروفیل به عنوان یک baseman دوم در رشته های.

“دیدم این بچه لاغر زمانی که من برای اولین بار به اینجا رسیدیم که هر کس صحبت کردن در مورد, و در حال حاضر او فقط پر کردن” مارتینز گفت: “هر بار که من به او نگاه من بگو: شما با رفتن به توقف رشد زودی؟’ “

رایان زیمرمن خسته از حجم کار. خوب شوخی کردم. اما مارتینز را شروع کنفرانس خبری روز شنبه با پوزخند و ادعا یکی از قابل توجه ترین شاهکارهای به عنوان یک مدیر بود کهنه اول baseman چهار در-خفاش ها در ماه فوریه است. او اصرار داشت باید آن را یک رکورد و گفت: بعد از بازی دوم زیمرمن به او گفت “هی پرش شما در حال بازی بیش از حد.”

زیمرمن 35 به مدت طولانی عمل مورد نظر در backfields به بهار آموزش بازی. او حفظ او ندارد و بازی در ماه شروع با حرف “اف” اما زود بازده را تحت تاثیر قرار خود را مدیریت. زیمرمن مربع تا یک توپ به عنوان به خوبی به عنوان او می تواند شنبه اما آن مرده در باد. روز یکشنبه او دو برابر پایین سمت راست خط زمینه. آن را خوب نشانه زودرس برای یک جوخه در پایه اول با اریک تیمز پس از زیمرمن از دست داده بیشتر از فصل گذشته به آزار دهنده التهاب غلاف کف پا در پای راست خود را.

هنگام تماشای ژوئن Soto, چشمک زدن نیست. این آخر هفته در یک backfield در بهار آموزش مجتمع صوت راه اندازی یک توپ به سمت ماه. این یک شبیه آسمان خراش دادن شات به خانه اش اجرا در بازی 6 از سری جهانی کردن Houston Astros استارت جاستین Verlander. تنها تفاوت بودند که او نمی حمل خفاش خود را به اولین پایه و راه مردم کمتر آن را دیدم.

کسانی که هدف قرار دادن مربی کوین طولانی ضربه همکاران آدم ایتون و تامس چند خبرنگاران و اتباع کارکنان و شاید یک دوجین طرفداران تکیه بر زنجیره ای پیوند حصار — متوقف آنچه آنها انجام می دهند در شکاف از خفاش. او تبدیل به یک روال بهار آموزش مته به تئاتر و سرش را تکان داد به توپ ضربه دور در ای و توری شکل در سمت راست مرکز. حتی کسانی که می دانند 21 ساله بهترین هنوز هم می تواند شگفت زده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im