هیچ تنظیم تاریخ انتشار رتبهدهی نشده است, اما این پادکست ها در حال انتظار برای در دسترس خواهد بود در ماه ژوئیه یا اوت.

اولسن آخرین ورزشکار به شیب پا خود را به پیشنهادهای زیر بازیکنان NBA مانند J. J. Redick از New Orleans Pelicans و C. J. McCollum از پورتلند تریل بلیزرز و بازنشسته NFL دفاعی lineman کریس طولانی است.

“بیست سال پیش در آنجا بودند بسیار رسانه های سنتی” اولسن در مصاحبه ای گفت:. “وجود ندارد مقدار زیادی از صندلی در pregame را نشان می دهد و پخش صندلی. با دیجیتال و پادکست و مقدار رادیو رسانه ها — ایستگاه های سنتی اما با رادیو ماهواره ای — وجود دارد یک میلیارد راه برای دریافت خود را صدا کردن. بچه ها از دیدن کسانی که در رسانه ها و در نظر گرفتن مزیت است.”

اولسن افزود که صحبت کردن به Ditka در مورد بازی برای جورج هالاس و تام Landry و شارپ و Newsome در مورد upbringings در جنوب, با توجه به سیاسی حاضر بودند سری برجسته. اولسن هنوز هم قصد دارد به دنبال یک سنتی پخش حرفه ای به عنوان یک تحلیلگر تلویزیون پس از او بازنشسته. و او را از دست ندهید تونی Romo امضای یک قرارداد جدید در سال گذشته با CBS است که پرداخت خواهد شد او را به حدود 17 میلیون نفر در سال است.

“هر کسی در این خط از کار هنگامی که شما ببینید یک همکار یا کسی که در یک کار مشابه که می شود چیزی که شما فکر می کنم آن را بازنشانی بازار,” او گفت:. “اما شما باید مراقب باشید و بخواهید او بود ناهنجاری یا این است که واقعا جهت بازار است؟’ شما امیدوارم. اما او perfect storm; چند نفر بودند پس از در او و او واقعا خوب در آنچه او می کند.”

برای Bluewire که مطرح است بیش از 1 میلیون دلار در سرمایه گذاری این پروژه با اولسن نشان دهنده گسترش آن شبکه در حال رشد خود اولین تاخت و تاز کردن فراتر از سنتی صحبت فرمت. این شبکه متشکل از حدود 100 پادکست ها بیشتر پوشش های محلی در سراسر کشور نشان می دهد که به میزبانی محلی sportswriters و اثرگذارندهها.

با توجه به موسس و مدیر عامل شرکت کوین جونز Bluewire تا به حال بحث با بزرگتر ورزشی شرکت های رسانه ای در مورد مشارکت و با چندین تیم های حرفه ای در مورد توسعه خود را محتوای صوتی.

ورزشی پادکست بازار رقابتی تر تبدیل شده به تازگی. دیجیتال بومی شرکت های مانند Barstool ورزش و رینگر ساخته شده اند شبکه های بزرگ در حالی که ESPN راه اندازی کرده است چندین جدید پادکست ها در سال های اخیر است. جریان صوتی غول Spotify خریداری رینگر برای نزدیک به 200 میلیون دلار در ماه فوریه است.

بیشتر بخوانید:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات