مجسمه سازی و بدنام کردن مسلمانان با خوک می توانید اقامت در کلیسا نما, دادگاه می گوید

تصویر شناخته شده به عنوان “Judensau” یا “یهودیان ” ایجاد” را به تصویر می کشد یک خاخام خیره به مقعد خوک که حال عمومی توسط دو یهودی دیگر مردم است. کتیبه بالای آن نوشته شده “Rabini سام hamphoras” است که “gibberish,” دادخواهان می گویند اگر آنها بر این باورند آن است که به معنای مسخره به طور کامل تلفظ نام خدا “سام ha-meforasch.”

آن است که در کنار Stadtkirch ویتنبرگ (کلیسای شهر) که در آن لوتر موعظه.

این تصویر از یهودیان نماد ضد سامی استعاره است که یهودیان که دین منع گوشت خوک دریافت معاش خود و کتاب مقدس از حیوانات نجس با توجه به Agence France-Presse.

قضات خود را حاکم بر دو چیز دویچه وله گزارش: وجود یک نشانه اطلاعاتی قرار داده شده بر روی زمین در سال 1988 در کنار کلیسا و کلیسای خود را محافظت سازمان ملل متحد فرهنگی در سایت.

Henning Haberland دادگاه سخنگو به خبرنگاران گفت که در حالی که مجسمه سازی به نظر می رسد توهین آمیز خود را در آن زمان زمینه “است که در آن قرار داده شده است توسط کلیسا و … خود را از دست داده توهین به شخصیت” بی بی سی نوشت.

اطلاعات مدیره نیز با اشاره به 6 میلیون یهودی کشته شدند تحت هیتلر با توجه به BBC.

“به عنوان یک کشیش من نیز پر از شرم و درد که این [مجسمه سازی] آویزان در نمای کلیسا ما” یوهانس بلوک پاستور در ویتنبرگ Stadtkirche گفت Sueddeutsche Zeitung. پریش می خواستم به ترک آن را به عنوان یک یادآوری از لوتر و کلیسای ضد سامی گذشته گفت: روزنامه های محلی.

درخواست برای حذف آغاز شده در سال 2018 زمانی که محیط زیست و فعال حقوق بشر مایکل Düllmann در حال حاضر 76 شکایت واصل طرح دعوی در دادگاه در دادگاه بدوی که ادعا مجسمه بود توهین به یهودیان و بنابراین باید حذف Agence France-Presse گزارش شده است.

“به عنوان طولانی به عنوان “یهودی بکارد’ قطع در کلیساهای آنها بخشی از این اعلامیه از کلیساهای مسیحی ” Düllmann که یهودی گفت اشپیگل در مصاحبه منتهی به سهشنبه حاکم. “[کلیساها هستند] اصلی که مسئول ضد یهودیت و یهودی ستیزی.”

این تصمیم می تواند به دادگاه تجدید نظر به آلمان دادگاه قانون اساسی که Düllmann در نظر دارد به دنبال آسوشیتد پرس گزارش داد. اگر دادگاه عالی باعث می شود همان تصمیم او برنامه های خود را به صورت تمام راه را به دادگاه اروپایی حقوق بشر گفت: Der Spiegel.

دانشمندان نوشته اند که تصویر به نظر می رسد در سازه های دیگر در طول 13 و 14 قرن آلمان است. مشابه ضد سامی تصاویری که ابلاغ شده است که یهودیان نبودند استقبال هنوز در کلیساها در سراسر آلمان از جمله کلن کلیسای جامع دویچه وله گزارش داد.

ارتباط با لوتر است که چه چیزی باعث این تفسیر خاص از Judensau بیشتر بحث برانگیز و قابل توجه با توجه به محلی گزارش.

لوتر موعظه در کلیسا دو قرن پس از آن برای اولین بار افتتاح شد خبرگزاری فرانسه گزارش داد. برجسته الهیات که خطابه هایی و نوشته های تشویق خروج از کلیسای کاتولیک روم و طلیعه پروتستان در مسیحیت نیز شناخته شده ضد یهودی.

لوتر منتشر کلمات توهین علیه یهودیان در نوشته ای با عنوان “یهودیان و دروغ” و “از ناشناختنی نام و نسل های مسیح” که در آن او استدلال مسلمانان سزاوار نیست هیچ گونه حمایت و آنها را نسبت به شیطان است.

نازی ها با استفاده از کلمات خود را به عنوان توجیهی برای کشتار جمعی یهودیان با توجه به Agence France-Presse.

“ما بپرسید نه برای این مجسمه” بلوک گفت: “اما در حال تلاش برای رسیدگی به این مشکل ارث مسئولانه است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>