زمان روی صفحه نمایش’ رفته از گناه به ابزار بقا

قبل از شیوع کروناویروس برت Vergara abided مرسوم مشاوره است که بیش از حد “و صفحه” را به عنوان بد به عنوان سیگار کشیدن بلکه برای مغز شما. او را با قرار دادن تلفن خود را در حالت هواپیما در محل کار به صفحه نمایش خود را کمتر جذب می کند. پس از آن در ماه گذشته در نیویورک او را مجبور به ماندن در خانه با هم اتاقی او به سختی می داند. “وجود دارد فقط یک لنز های مختلف به جهان ما در حال حاضر در” 27 ساله گفت: در طول یک استراحت از بازی آخرین “عبور از حیوانات” بازی های ویدئویی.

چند هفته در آمریکا بزرگ خود-قرنطینه است باعث تجدید نظر از یکی از خائنانی از تکنولوژی مدرن: صفحه نمایش. در حال حاضر دستگاه شما پورتال به اشتغال و آموزش و پرورش, راه هایی برای نگه داشتن شما را در داخل و ساختن جامعه و حیاتی یادآوری شما تنها نیستید. قدیمی, نگرانی نیست, رفته, اما آنها نگاه متفاوت هنگامی که مردم فقط تلاش برای به دست آوردن.

هنرمند Anne-Marie Kavulla یک زن 44 ساله و مادر سه می گوید: آنچه که بسیاری از ضعف پدر و مادر در حال فکر کردن: “ما در حال شنود گذاشته و ما را به نقطه که در آن این همه من می خواهم به انجام بیش از حد.” بچه ها او را در حال حاضر حضور در کلاس های آنلاین خود را که قبلا رسانه ها-رایگان والدورف مدرسه شده است و او اجازه دادن به آنها برای کسب درآمد اضافی YouTube زمان بیش از حد. “همین دلیل است که ما را در: ما آن را دریافت کنید.”

قبل از ما طبیعی جدید, صفحه نمایش, زمان نگرانی کرده بود باعث یک صنعت از صفحه نمایش “اعتیاد” کارشناسان کتاب و سم زدایی حوادث. محققان مرتبط بیش از حد صفحه نمایش زمان به افسردگی و چاقی است. در سال 2016 American Academy of Pediatrics مقرر است که بچه ها در سن 2 تا 5 باید بیش از یک ساعت از زمان روی صفحه نمایش در هر روز. در سال 2018 در مواجهه با انتقاد از نمایندگان مجلس و حتی برخی از سرمایه گذاران اپل و گوگل کنترل های اضافه شده به نرم افزار خود را به لحاظ نظری تشویق مردم به استفاده از دستگاه های خود کمتر است.

در حال حاضر بسیاری از کارشناسان reframing این موضوع حداقل به طور موقت و رد صفحه نمایش شرم آور است. هفته گذشته سازمان بهداشت جهانی رسما تشویق مردم به بازی بازی های ویدئویی به عنوان یک راه برای رسیدن ما به ماندن در خانه. و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه می شود افراد “تماس با چت تصویری و یا ماندن متصل با استفاده از رسانه های اجتماعی است.”

کسانی که صفحه نمایش انجام می دهند مهم شغل است. آنها یک راه برای نگه داشتن بچه ها پریشان در حالی که پدر و مادر از خانه سعی کنید به تعادل nonstop تصویری جلسات و شل اطلاعیه ها. با سالمندان محدود به اتاق خود را برای ایمنی خانه های پرستاری را جایگزین فعالیت های روزانه با خانواده تماس های ویدئویی. نشان می دهد مانند Netflix بکشد برتر “ببر پادشاه” در حال فرار به حتی crazier این واقعیت.

و برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال حاضر مبارزه با انزوا و یا افسردگی صفحه نمایش یک راه برای شفا. هر روز در ساعت 9 بعد از ظهر 28 ساله نیویورک کمدین کلی Bachman گره ها در یک ویدئو چت با غریبه ها از سراسر جهان به عنوان خوانده شده با صدای بلند “هری پاتر.” اتصال یک “شاد, ثابت,” او گفت:. “ما در حال تلاش برای پیدا کردن نور در مکان های تاریک به عنوان دامبلدور خواهد بود.”

تعجب آور به هر کسی پناه در محل به تنهایی و یا تحصیل در خانه کودکان و نوجوانان آمریکایی ها به اندازه کافی خوش شانس به خانه پهن باند استفاده می شود هرگز آن بیشتر است. Comcast در آن می گوید: اوج ترافیک شبکه است تا آنجا که 60 درصد در برخی از مناطق. Verizon می گوید: به طور کلی ترافیک شبکه برای بازی های ویدئویی است تا 102 درصد است. نیمی از آمریکایی ها فکر می کنم یک صفحه اینترنت قطع خواهد بود “بسیار بزرگ” مشکل در حال حاضر با توجه به مرکز تحقیقات پیو.

ما سعی در رسیدن به برخی از افرادی ساخته شده است که صفحه نمایش زمان یک کلمه بد. برخی کاهش یافته است به بحث در مورد چگونه آنها مقابله پناه sans صفحه نمایش حتی اگر آنها مطمئن شوید که به نظر می رسید مشغول به tweeting و وبلاگ نویسی. آنچه ما شنیده از بسیاری دیگر از پزشکان و درمانگران است که آن را خوب به بیشتر صفحه نمایش زمان در حال حاضر — فقط سعی کنید به تمرکز بر روی کیفیت و نوع.

“من نمی خواهم پدر و مادر به ضرب و شتم خود را در مورد هر چیزی” گفت: Nusheen Ameenuddin یک مایو کلینیک دکتر و صندلی آکادمی اطفال آمریکا شورای ارتباطات و رسانه ها است. “این واقعا فوق العاده شرایط غیر معمول و ما انتظار نداریم که هر کسی — حتی قبل از covid-19 — به پیروی از قوانین صد در صد است.”

آن را به طوری که تلفن های همراه و قرص در حال همه خوب در حال حاضر. درس خانواده به عنوان رسانه سازمان حمایت مشترک حس رسانه ها توصیه می شود در این هفته است که شاید این ایده اشتباه وارد فرهنگ عامه: که تمام صفحه نمایش زمان همان بود.

حتی ژان Twenge نویسنده alarm-زنگ 2017 کتاب “IGen: چرا امروز فوق العاده متصل کودکان و نوجوانان در حال رشد کمتر سرکش تر تحمل کمتر مبارک — و به طور کامل آمادگی برای بزرگسالی” است و برخی کمی به روز شده در مشاوره برای پدر و مادر. “صرف یک یا دو ساعت در روز با دستگاه در هنگام فراغت به نظر نمی رسد مضر برای سلامت روان,” او نوشت: در یک پست وبلاگ در هفته گذشته.

در یک مصاحبه Twenge گفت: چه چیزی جدید است که او را “به گریز بیشتر برای چت تصویری است که به دلیل نزدیک ما می تواند به فرد در تعامل اجتماعی است.” او هنوز هم نگرانی در مورد بهداشت روانی نوجوانان است که صرف زمان بیش از حد در Facebook, Instagram and Infinite و توصیه به محدود کردن آن به یک ساعت در روز.

هیچ راهی وجود دارد و در عین حال به کمیت تاثیر هفته یا ماه از زمان روی صفحه نمایش می تواند به او هشدار داد. بچه ها ذهن نیست همان کسانی که از بزرگسالان است. “ظهور گوشی های هوشمند و رسانه های اجتماعی در حال حاضر این گسترده و کنترل نشده آزمایش و پس از آن ما را به این بیماری همه گیر در بالای آن است. ما همه نوع از زندگی مانند موش در قفس بنابراین چه کسی می داند چه اتفاقی خواهد افتاد گفت:” Twenge.

هیچ کس گفت که تبدیل شدن به یک سیب زمینی نیمکت سالم است. خواب و هوای تازه و ورزش خود را بهبود می بخشد سلامت روانی و ایجاد سیستم ایمنی بدن شما. و همه تند و زننده مشکلات ما کشف, با, برنامه, بازی و رسانه های اجتماعی نمی رفته دور از اطلاعات غلط به قلدری.

اما گیر بودن در خانه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در واقع می تواند به ما برخی از وضوح مورد استفاده می کند که ما احساس بهتر — و نه.

“آیا این زمان برای گفتن تمام صفحه نمایش بد هستند” گفت: تریسی دنیس-Tiwary استاد روانشناسی در کالج هانتر در نیویورک سیتی. “این زمان به می گویند” چه هستم من توجه در مورد چگونگی پشتیبانی از تکنولوژی های من خوب بودن — و چگونه آن را می شود در راه است؟’ و این که برای رفتن به متفاوت برای هر فرد است.”

مادر دو می گوید: او خدا را شکر به صورت تصویری چت, آموزش از راه دور و حتی برخی از رسانه های اجتماعی در حال حاضر هر چند او هنوز هم مشکوک از برنامه های طراحی شده برای تبدیل شدن به عادت-تشکیل شده است. “چیزهایی وجود دارد که سوخت منفعل و مصرف گرایی و رفتن به پایین سوراخ خرگوش و چیزهایی وجود دارد که سوخت خلاقیت و اصیل تر ارتباط” او گفت:.

سان فرانسیسکو اطفال آدم دیویس 5 – و 6 سال بچه ها را بسته بندی شده در صفحه نمایش-برنامه زمان. وجود دارد زوم بازی, تاریخ, جشن تولد مدرسه check-ins گفتار درمانی قرار ملاقات تماس با پدربزرگ و مادربزرگ و حتی (به نحوی) تمرین فوتبال. برای کمک به کودکان نگه دارید تا با آنلاین خود را از درگیری های اجتماعی او و همسرش یک واحد مراقبت های ویژه, پرستار, مجموعه آنها را با خود iPads ها.

“در حال حاضر بچه ها من هر دو iPads و یک بخشی از آن که دل من می شکند,” دیویس گفت:.

اما او می داند که آن را یک ضرورت در حال حاضر به ویژه پس هر دو او و همسر خود را در حال کار در مراقبت های بهداشتی در طول یک بیماری همه گیر.

“وجود دارد برخی از گناه درگیر زیرا شما می خواهید برای جایگزینی بهتر [از یک صفحه نمایش],” دیویس گفت:. “اما من نمی توانم همیشه بهتر جایگزین است.”

برای ثبت آکادمی اطفال آمریکا می گوید شما نباید فقط چوب خط حساب کردن تا دقیقه کل بچه ها صرف نگاه کردن به صفحه نمایش است. “هنگامی که ما صحبت در مورد صفحه نمایش زمان ما واقعا صحبت کردن در مورد سرگرمی صفحه نمایش زمان” Ameenuddin گفت. مدرسه به حساب نمی کند. و نه انجام فعالیت های خلاق و یا ویدئو چت. کودکان و نوجوانان بهره مندی از قادر بودن به دیدن دوستان و یا خانواده. رشد یو پی اس را هم مانند میلیون ها ورود به صورت منظم “quarantini” ساعات خوش.

با توجه به این که مهم نکات دقیق وظریف صفحه نمایش-کنترل های ساخته شده را به گوشی و کامپیوتر نگاه به طور فزاینده ای بی معنی است. اپل نرم افزار که شرکت شما را تشویق می کند به نوبه خود در زمانی که شما راه اندازی یک دستگاه می فرستد به شما یک هفتگی شمارش خود را در کل استفاده نسبت به هفته قبل — بلانت ابزار اگر شما در حال حاضر هزینه های زیادی از زمان یادگیری و یا کار بر روی صفحه نمایش.

شما همچنین می توانید مجموعه ای از محدودیت ها برای انواع خاصی از فعالیت های است که موسیقی پاپ پس از یک زمان سهم شما را وارد کنید. اما حتی این را یک نقص طراحی: اپل به طور پیش فرض قرار می دهد زمان صرف شده در Facebook به همان زمان محدود سطل به عنوان تصویری چت با پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ.

اپل کاهش یافته است به نظر.

دیدگاه ما: اگر آن را یک منبع استرس فقط پیش بروید و خاموش کردن صفحه نمایش-زمان ردیابی است. (تقریبا همه کارشناسان ما صحبت کرد تا به حال انجام داده است تا خود را دارند.) در آی فون به تنظیمات بروید و سپس پیدا کردن زمان روی صفحه نمایش و سپس به پایین بروید و روی آن ضربه بزنید خاموش کردن صفحه نمایش زمان است.

وجود دارد راهنمایی برای یک تعادل سالم که هنوز هم طنین انداز در زمان coronavirus. داشتن هر گونه قوانین در محل, حتی اگر آنها اسلاید دور می تواند کمک به خانواده های مقابله Ameenuddin گفت. نگه داشتن دستگاه های خارج از اتاق خواب در شب می تواند کمک به خواب بهتر است.

در نظر گرفتن چیدن یک روز در هفته که در آن شما فقط با قرار دادن گوشی. تیفانی Shlain نویسنده کتاب “24/6 گفت:” خانواده او شده است unplugging برای سبت برای یک دهه و او در می یابد این عمل حتی بیشتر مفید است تحت اقامت در خانه سفارشات که در آن هر کس را روزانه استفاده از صفحه نمایش سر به فلک کشید است.

“ما در حال رفتن را از طریق یک دوره فوق العاده را در تاریخ بشر است. و من می خواهم زمان به بازتاب” گفت: Shlain. “من احساس می کنم فقط و پاسخ و اتصال تمام این مسائل و آن را بیش از حد.”

این مشاوره که بیشتر رنگ درست برای ما بود, یک سوال ساده از جنی Radesky یک استاد طب اطفال در دانشگاه میشیگان: “چه داستان آیا شما می خواهید بچه های خود را به بگویید که این بیماری همه گیر است بیش از زمانی که آنها به grandkids خود را?”

به عبارت دیگر: آیا صفحه نمایش خود را ابزار مفید و یا فقط ذهن-مکانیسم های کنترل?

بچه های خود را’ coronavirus داستان ممکن است در مورد زمان آنها اجازه داده شد برای رفتن کمی وحشی خوردن صبحانه ناهار و شام و تماشای Netflix بکشد در یک بالش فورت در حالی که مادر مشغول به کار در این نزدیکی هست. برای پدر و مادر به اندازه کافی خوش شانس به پهنای باند آن می تواند خاطرات انجام پروژه های هنر و, تماشای فیلم های مستند طبیعت به جای تلاش برای چوب به سفت و سخت مدرسه آنلاین برنامه. برای افراد مجرد یا زوج به تنهایی زندگی می کنند, آن می تواند در مورد اتصال مجدد با دوستان عزیز و کمک به همسایگان.

مینه سوتا نویسنده کیت Seitz اتحاد سست قوانین به او اجازه 3 ساله و 8 ساله-دختر استفاده از صفحه نمایش به تماشای یک تلویزیون کوچک ارسال پیام های تصویری به پدربزرگ و مادربزرگ و کلاس های آنلاین. او و شوهرش, گرگ Seitz شده اند بیرون رفتن از راه خود را به مطمئن شوید که دختر خود را می بیند و دوستان خود را به طور منظم بیش از ویدیو چت برای حفظ این روابط می رویم.

بیشتر آنها در حال تلاش برای نمایش غیر معمول وضعیت به عنوان یک فرصت به گرد هم می آیند به عنوان یک خانواده است. آنها می گویند بله زمانی که بچه ها از بازی (“چه پنج دقیقه؟”), صرف زمان در خارج از منزل و پخت غذا برای همسایگان خود که نمی توانید بیرون بروید.

گفت: کیت Seitz “من فکر می کنم آنها در حال رفتن به یاد داشته باشید آن را به عنوان یک زمان از توسعه و اتصال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im