اسکات ترنر و دواین هاسکینس در حال Redskins’ کلید اواز یا موسیقی دو نفری. تا کنون مربی دوست دارد آنچه که او می بیند.

رابطه کاری بین ترنر و هاسکینس بسیار مهم است. حمله هماهنگ و کارفرمایی یکی از مهم ترین جفت در هر سازمان اما برای ردسکینز اهمیت افزایش است. در کوتاه مدت این دو نفر وظیفه با اجرای یک سیستم جدید — بدون زمان فیزیکی با هم در دو ساعت برای هر روز و چهار روز در هر هفته قطعات و بهبود یک جرم است که با شبیه پرسنل در فصل گذشته به ثمر رساند کمترین امتیاز در هر بازی (16.6) در لیگ.

ترنر و هاسکینس جوان هستند — 37 و 23 بود — و سر خود را برای اولین فصل در نقش خود است. آنها خواهد شد با تکیه بر یک نوع از “هوا Coryell,” یک حمله فلسفه به نام پس از همین Coryell سابق سن دیگو شارژر مربی که عمودی حمله گسترده NFL عبور بازی در اواخر 1970s. ترنر پدر Norv فرار یک نسخه از این جرم زمانی که او مربی ردسکینز در ’90s و در حال حاضر ترنر به ارمغان آورده است و آن بازگشت به واشنگتن با تاب مدرن.

چون هوا Coryell امتداد این زمینه دفاعی اغلب مقابله با پوشش است که از بین بردن عمیق تر راه. با Carolina این Turners بهره برداری زیر گذر خطوط در حال اجرا در پشت مسیحی McCaffrey که تبدیل به یکی از لیگ را خطرناک ترین سلاح. ردسکینز را به دست آورد ترکیبی پشت و گیرنده از شبیه قالب; Turner ذکر استیون سیمز گیبسون و آنتونیو J. D. McKissic به عنوان نمونه.

“تعادل است و نه فقط اجرا و تصویب [بازی-calls],” ترنر گفت و اشاره کرد که از پنج گیرنده های واجد شرایط در هر بازی. “درست است که تعادل با استفاده از همه پنج نفر از کسانی که در اجرای بازی و یا عبور بازی. بچه ها که قادر به انجام کارهای مختلف را به شما می دهد گزینه های بیشتر. … شما می خواهید به عنوان غیر قابل پیش بینی که ممکن است.”

این به این معنا نیست ترنر را د-تاکید بیشتر بازیکنان سنتی. او می بیند گیرنده گسترده تری McLaurin به عنوان انتگرال به واحد و معتقد است که وجود دارد در نقش یک قدرت در حال اجرا پشت Adrian Peterson که او می داند که از زمان خود را به عنوان دستیار با مینه سوتا است. در این جرم پترسون می تواند تبدیل به یک اول و دوم به پایین در حال اجرا به عقب و دریافت گزینه ای برای چک کردن می گذرد. حضور او همچنین می تواند کمک به تنظیم بازی-اکشن عبور مورد علاقه عنصر ترنر جرائم.

آب پز کردن هسته ترنر توهین آمیز فلسفه “گزینه است.” و که منطبق با نحوه این تیم خطاب به برخی از آن بی قراری موقعیت در offseason, انباشت گیرنده های در حال اجرا پشت تنگ به پایان می رسد و چپ تکل — حتی اگر آن را نمی کند به دست آوردن روشن غذای برای بسیاری از کسانی که نقش.

“آنچه که ما نمی خواهم به انجام است دستبند خودمان” ترنر گفت: قبل از تقلید از یک گفتگو میان مربیان: “‘هی این پسر ما رو به بازی او.'”

در حال حاضر مربیان خواهد اجازه دهید این بازیکنان به رقابت بپردازند. ترنر نمی مشخص شروع و یا نقش ها — به خصوص در مقابله با چپ و وقتی پرسید که آیا او می خواهد اولویت بندی تجربه به او شلیک کردن ایده.

“من فقط می خواهم بهترین بازیکنان ممکن است,” او گفت:. “من اهمیتی نمی دهند اگر آنها پیوستند و یا 10 سال بچه ها.”

تحت مرکز ترنر معتقد است هاسکینس تبدیل خواهد شد ، وی با تمجید از تماس گیرنده سیگنال را در جیب حضور و توانایی به فشار توپ downfield. او تقدیر هاسکینس عملکرد بر کسانی که قبل از جلسه آزمونها وقتی کارفرمایی پازل را نه تنها آنچه را که دفاع انجام شد اما آنچه آنها را انجام دهید بعدی. او گفت: شاید مهمتر از همه این که اگر هاسکینس نمی درک یک مفهوم اولین بار او با این نسخهها کار به آن را کشف کردن.

“بسیاری از بازی در این لیگ است, اعتماد به نفس” ترنر گفت. “بدیهی است که شما باید به این مجموعه مهارت است که همه ما باور Dwayne می کند اما در آن طول می کشد در حالی که برای بچه ها واقعا بر این باورند که آنها می توانید انجام دهید این است که آنها می توانید بازی در این لیگ است. آن است که بسیار رقابتی و آن humbles همه است.”

ترنر می داند. پس از Panthers اخراج پدر و مربی ران ریورا در ماه دسامبر ترنر خدمت چهار بازی از روی لئامت دادن موقت به عنوان هماهنگ کننده توهین آمیز. او مونتاژ برنامه و بازی های, نام بازی می کند. او منحرف اعتبار کلاه-اوج کارکنان و پدرش برای کمک کنند اما در بسیاری از ترنر و هاسکینس باید آینه یکی دیگر طول سال گذشته است.

پس از سر مربیان از کار اخراج شدند آنها پا تا به کمک آنها منجر جرائم. آنها ممکن است باید انجام شود مانند آنها می خواستند اما در طول راه وجود دارد نشانه هایی از رشد چشمک می زند از آنچه آنها می تواند تبدیل به. آن را سخت به شنیدن این تشابه زمانی که ترنر صحبت در مورد آنچه او آموخته است که در پایان فصل گذشته.

“فقط … درک در بازی روز [که] هر کس به دنبال در شما و در انتظار برای شما,” او گفت:. “فقط با داشتن این احساس که انجام شد و من فکر می کنم آن است که رفتن به من کمک زیادی رفتن به جلو است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de