دانشمندان راه اندازی عمده جدید برای جستجوی حیات بیگانه در امید پیدا کردن شواهدی از موجودات فرازمینی

دانشمندان راه اندازی یک جستجوی زندگی بیگانه.

این طرح جدید با استفاده از آخرین تکنیک های به صیقلی کردن آسمان در به امید پیدا کردن اطلاعات است که می تواند نشانه ای از هوش فرازمینی.

و آنها نیز اطلاعات را از جستجوهای خود را در دسترس عموم به این امید که دانشمندان شهروند می تواند نقطه بالقوه شواهد در آنچه که آنها پیدا کرده اند.

محققان در موسسه SETI است که اختصاص داده شده به دنبال بیگانه زندگی در حال شکار برای “technosignatures” یا تذکرات داده است که نشان می دهد آنها می تواند آینده از سیارات هستند که خانه به دیگر موجودات. آنها می تواند هر چیزی از خرناس نکات از مواد شیمیایی در جهان بیگانه به نشانه هایی که وجود دارد می تواند ساختار و یا لیزر در سیارات دیگر است.

دکتر تونی Beasley, مدیر National Radio Astronomy Observatory (NRAO) تلسکوپ مستقر در ویرجینیا, ایالات متحده گفت: “تعیین اینکه آیا ما در جهان تنها به عنوان فن آوری قادر به زندگی در میان فوتی و فوری ترین سوالات در علم است.”

SETI دانشمندان برنامه ریزی برای توسعه یک سیستم است که “کول” در آرایه بسیار بزرگ (VLA) تلسکوپ مستقر در مکزیک و ارائه اطلاعات به آنها technosignature جستجوی سیستم.

Dr Beasley افزود: “به عنوان VLA انجام آن معمول مشاهدات علمی این سیستم جدید اجازه خواهد داد که برای اضافی و مهم برای استفاده از داده های ما در حال حاضر در حال جمع آوری است.”

اشکال مختلف زندگی اعم از هوشمند و یا نه می تواند به تولید قابل تشخیص شاخص های چنین به عنوان مقدار زیادی از اکسیژن مقادیر کمتر از متان و انواع دیگر مواد شیمیایی ،

بنابراین علاوه بر این دانشمندان همچنین در حال توسعه مدل های کامپیوتری برای شبیه سازی محیط های فرازمینی است که می تواند کمک به حمایت از آینده جستجو برای سیارات قابل سکونت و زندگی فراتر از منظومه شمسی است.

ویکتوریا مراتع محقق اصلی برای ناسا مجازی سیاره ای آزمایشگاهی در دانشگاه واشنگتن که مطالعات به شناسایی exoplanetary habitability گفت: “آینده تلسکوپ در فضا و بر روی زمین خواهد شد که این قابلیت را به رعایت اتمسفر زمین به اندازه سیارات در مدار نزدیک ستاره خنک بنابراین این مهم است به درک که چگونه بهترین برای تشخیص نشانه های habitability و زندگی بر روی این سیاره.

“این مدل های کامپیوتری به ما کمک خواهد کرد تعیین اینکه آیا یک مشاهده سیاره است بیشتر یا کمتر احتمال دارد برای حمایت از زندگی است.”

در ضمن SETI را در دستیابی به موفقیت در گوش دادن ابتکار عمل است که راه اندازی شده در سال 2015 به “گوش دادن” برای سیگنال های بیگانه زندگی منتشر کرده است نزدیک به دو petabytes داده ها از جامع ترین نظرسنجی در عین حال از رادیو تولید گازهای گلخانه ای از هواپیما از کهکشان راه شیری و منطقه اطراف آن سیاه چاله مرکزی.

این سازمان در حال حاضر دعوت عمومی برای جستجو در داده های جمع آوری شده از تلسکوپ در سراسر جهان و به دنبال سیگنال های هوشمند از تمدن است. دانشمندان امیدوارند که شهروند دانشمندان قادر خواهد بود برای پیدا کردن چیزهای جالب در داده ها – این که آیا آن است که ناشناخته پدیده های طبیعی و یا چیزی حتی بیشتر غیر منتظره مانند زندگی بیگانه.

“پس از دستیابی به موفقیت در گوش دادن اولیه انتشار آمار سال گذشته ما دو برابر آنچه در دسترس است به مردم گفت:” دستیابی به موفقیت در گوش دادن سرب مدیر سیستم مت Lebofsky. “امید ما این است که این مجموعه داده را نشان می دهد چیزی جدید و جالب بود آن دیگر حیات هوشمند در جهان و یا به عنوان هنوز کشف نشده, طبیعی, فصل پدیده است.”

یوری میلنر یک کارآفرین و بنیانگذار دستیابی به موفقیت ابتکار گفت: “برای تمام تاریخ بشر ما تا به حال یک مقدار محدود از داده ها به جستجو برای زندگی فراتر از زمین است.

“همه ما می تواند انجام شد حدس و گمان.

“در حال حاضر به عنوان ما در حال گرفتن مقدار زیادی از اطلاعات ما می توانیم علم واقعی و با ساخت این اطلاعات در دسترس عموم بنابراین می تواند به هر کسی که می خواهد به دانستن پاسخ به این سوال است.”

طرح و استراتژی های در حال گسترش جستجو برای حیات فرازمینی ارائه شده در نشست سالانه انجمن آمریکایی برای پیشرفت علم (AAAS) در سیاتل.

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>