دانشمندان پیدا کردن محل دقیق شدید رادیو انفجار که از فضا

دانشمندان دنبال کردن محل شدید سیگنال های رادیویی که بوده است که از فضا.

محققان دریافتند که انفجار به نظر می رسد که از کهکشان ها که نگاه قابل ملاحظه ای شبیه به راه شیری ما.

کشف قوانین برخی از افراطی ترین توضیحات برای که در آن انفجار که از جمله سیاه چاله پرجرم درون آن باشد. اما منبع انفجار – که بسیار غیر معمول آنها شده است توضیح داد: همه چیز از ستاره کوبیدن با هم به تکنولوژی بیگانه – هنوز هم مرموز باقی مانده است.

سریع رادیو انفجار بسیار کوتاه بسیار شدید انفجار انرژی است که به ما از اعماق فضا. آخرین آنها فقط یک milisecond اما انتشار انرژی بیشتری از خورشید ما ساطع می کند در 80 سال است.

آنها برای اولین بار کشف شده در سال 2007 و دانشمندان صرف سال ها پس از تلاش برای درک اینکه چه چیزی می تواند چنین روشن اما مختصر سیگنال. اما لکه بینی آنها دشوار است از آنجا که هیچ راهی برای پیش بینی که در آن یکی ممکن است از درک منشاء خود را حتی سخت تر است.

در حال حاضر محققان ساخته شده جدید دستیابی به موفقیت با نگاه به محل دقیق چهار قبلا کشف سریع radio bursts. با استفاده از ASKAP رادیو تلسکوپ واقع در غرب استرالیا جای دور افتاده ستاره شناسان قادر به “زوم” روی میزبان کهکشان از پشت سر هم در تلاش برای درک اینکه آیا خود را در محلات می تواند هر گونه سرنخی در مورد جایی که آنها در حال آمدن از.

آنها دریافتند که هر چهار نفر از انفجار آنها مورد مطالعه به نظر می رسد آمده از کهکشان عظیم که در حال شکل گیری ستاره های جدید در متوسط نرخ مانند کهکشان راه شیری است.

در حالی که روند ایجاد آنها هنوز روشن این واقعیت که آنها در حال خارج از لبه های خانه خود را کهکشان می کند رد برخی توضیحات از جایی که آنها می تواند آینده از.

“این دقیقا همان موضعی سریع رادیو انفجار آمد از خارج از خانه خود را کهکشان ها, از بین بردن احتمال این که آنها چیزی برای انجام با سیاه چاله پرجرم درون آن باشد” گفت: Shivani Bhandari یک محقق در CSIRO استرالیا ملی علم آژانس که منجر به تحقیقاتی که منتشر شده است در مجله اختر فیزیک نامه.

توضیحات دیگر در حال افزایش است با این کشف گفت: همکاری نویسنده ایلین Sadler, که همچنین با این نسخهها کار در CSIRO.

“مدل مانند ادغام و جمع و جور اشیاء مانند کوتوله سفید یا ستاره نوترونی و یا عود از magnetars ایجاد شده توسط این ادغام هنوز هم خوب به دنبال” استاد Sadler گفت.

محققان در حال حاضر امید به درک بیشتر در مورد صفحه اصلی کهکشان ها از انفجار در تلاش برای ساخت یک تصویر بهتر از شرایط است که می تواند منجر به چنین شدید انفجار انرژی است.

هر چند FRBs هنوز هم باقی می ماند تا حد زیادی مرموز آنها در حال حاضر استفاده می شود به بررسی سایر نقاط جهان است. هفته گذشته محققان نشان داد که آنها تا به حال آنها را مورد استفاده قرار به عنوان یک چوب اندازه گیری برای پیدا کردن جهان را “از دست رفته مهم نیست”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>