دانشمندان انکار پیدا کردن شواهدی از جهان موازی که در آن زمان می رود به عقب

با وجود گزارش های متعدد دانشمندان یافت نمی شود و شواهد از یک جهان موازی که در آن زمان اجرا می شود به عقب.

تعدادی از رسانه ها گزارش شده در این هفته است که محققان در قطب جنوب بود “شواهد” برای یک جهان موازی بر اساس یک آزمایش که در آن دانشمندان ذرات که به نظر می رسید برای شکستن قوانین فیزیک است.

همه از این گزارش به استناد به همان منبع: یک داستان از دانشمند جدید از آوریل سال 2020 در مورد پیدا کردن ساخته شده در سال 2016.

این گزارش با تمرکز بر یافته های حاصل از قطب جنوب ضربه گذرا آنتن (آنیتا) که با استفاده از آرایه ای از آنتن های رادیویی معلق از یک بالون هلیوم پرواز در ارتفاع حدود 37000 متر به تشخیص رادیو پالس فرستاده شده توسط کیهانی نوترينو در طول پرواز در دسامبر سال 2006 و در ماه دسامبر 2014.

به طور معمول این ارسال از فضا به زمین اما محققان دریافتند برخی از حوادث غیر عادی که در آن نوترينو به نظر می رسد آمده از این سیاره داخلی – چیزی است که نمی توان توضیح داد زمان فیزیک.

همه این را تایید می کند این است که این ذرات که انحراف از مدل استاندارد (نظریه است که به توصیف سه نفر از چهار نیروی بنیادی شناخته شده در جهان و همچنین به عنوان طبقه بندی همه شناخته شده ذرات بنیادی) و نه نشانه یک جهان جدید.

یکی دیگر از مقاله منتشر شده در سال 2018 که نشان داد بیشتر بالا-انرژی ذرات سفر به سمت بالا گفت که ذرات کمتر از 1 در 3.5 میلیون فرصت بودن بخشی از مدل استاندارد.

فیزیکدانان پیشنهاد چند توضیح برای این اشعه کیهانی از جمله “استریل نوترينو” به “غیر معمولی و ماده تاریک” در داخل زمین است. الکس Pizzuto از دانشگاه ویسکانسین که کار کرده با IceCube Neutrino رصدخانه که انجام یک آزمایش مشابه در سال 2018 مطالعه (اما پیدا نکردم نتایج مشابه) پیشنهاد کرد که آن را می توان با توجه به خواص در یخ خود را.

“به نظر من این نتایج به شدت مطرح و از یک انجمن اما نه قطعی نشده” پرینستون دانشگاه ماریا Petropoulou گفت: در مورد 2018 مطالعه است. “این ممکن است به عنوان مثال منابع دیگر دروغ گفتن در همان منطقه از آسمان می تواند کمک به neutrino شعله شناسایی IceCube. بدون در نظر گرفتن این نتایج ما را یک گام نزدیک تر به رونمایی از منابع اختر فیزیک نوترينو.”

خواسته در مورد این نظریه ها پیتر Gorham استاد فیزیک در دانشگاه هاوایی در نقل های جدید دانشمند مقاله گفت که تحقیقات “تا به حال هیچ چیزی برای انجام با توسعه موازی-جهان ایده.”

“متاسفانه روزنامه نگاری در این برجسته بسیار خوبی بین ما کار تجربی که شناسایی برخی از ناهنجاری ها در داده ها و تئوری مطرح شده توسط برخی از فیزیکدانان که نه ما همکاری” پروفسور Gorham گفت: مستقل.

“در حالی که من نه مخالف به حدس و گمان در مورد ناهنجاری های ما را مشاهده نظر ما این است که آنها بیشتر احتمال دارد به توجیه از نظر فیزیک است که به احتمال زیاد بسیار کمتر عجیب و غریب است.”

یک پست وبلاگ توسط دانشگاه هاوایی این باورند در سال 2018: “یک احتمال این است که اشعه کیهانی از روشن ابرنواختر لعنتی تمام راه را از طریق زمین است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>